▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕

سلام به همه،بخصوص بچه های بیوتک پزشکی..مدتهاس نیومدم انجمن..
منم
دانشگاه تهران قبول شدم

sadra1987

New member
دوست عزیز اگه به رشته هایی که تو این انجمن تاپیک دارن توجه کنین متوجه میشین که بچه های زیست شناسی هم حضور دارن چون رشته هایی مثل ژنتیک و بیوتک و فیزیولوژی و غیره به اونا بیشتر مربوطه. بحث در مورد سختی و آسونی دو کنکور هم بسیار احمقانه است چون دو مقوله ی جدا از هم هستن و به هیچ گروهی نباید توهین کرد. ممنون از توجه شما

sadra1987

New member
با سلام و عرض تبریک به همه کسانی که کنکور علوم تحقیقات قبول شدن . ولی دوستان توجه کنید اینجا انجمن سایت علوم پزشکیه . مسلما کسانی که اینجا اومدن دلشون نمیخوالد درباره ی رشته های علوم تحقیقات رتبه هاتونو بگید . من منتظرم کسانی که پرستاری قبول شدند در این تاپیک اعلام کنند . کنکور وزارت علوم خیلی راحت بوده دوست من مهندسی کشاورزی گرایش آبیاری میخونه امسال شرکت کرد و 40 درصد از یکی از درس ها رو زد رتبش شد 160 . پس خواهش میکنم فقط کنکور علوم پزشکی رو بگید که بقیه سردر گم نشن من خودم فک میکردم شماها بهداشت قبول شدین تعجب کرده بودم چون هنوز نتایج نیومده
دوست عزیز اگه به رشته هایی که تو این انجمن تاپیک دارن توجه کنین متوجه میشین که بچه های زیست شناسی هم حضور دارن چون رشته هایی مثل ژنتیک و بیوتک و فیزیولوژی و غیره به اونا بیشتر مربوطه. بحث در مورد سختی و آسونی دو کنکور هم بسیار احمقانه است چون دو مقوله ی جدا از هم هستن و به هیچ گروهی نباید توهین کرد. ممنون از توجه شما

sadra1987

New member
اقا احسان من پیشنهاد میکنم این تاپیک فقط بذارین مخصوص علوم و برای بهداشت یک تاپیک دیگه باز کنید،واقعا ادم ناراحت میشه وقتی یک عده میان و نظر میدن که علوم به درد نمیخوره یک جورایی به این همه زحمت ادم توهین میکنن انگار ما که علوم قبول شدیم واقعا تنبل هستیم...
:13:

این جو مسخره ای که تو ایران هست باعث عدم پیشرفت کشوره. همه ی رشته ها همین بحثارو با هم دارن بهتره شما از کنارشون رد بشین و اصلا درصدد دفاع نباشید اتفاقا با بی اهمیتی به این حرفای پوچ نشون میدین که ارزش رشته به فکر شما بستگی داره نه دیگران. من با یکی از اساتید که صحبت میکردم گفتن که بچه های علوم خیلی تو رشته هایی مثل ژنتیک باسوادترن

mahsarasouli90

New member
اخه کشاوزری اونم گرایش ابیاری مگه چندنفر شرکت کننده داره خوب معلومه درمیاد

آرام 68

New member
:33::33:سلام
بچه ها کسی در مورد انتقالی و جابجایی ارشد علوم پزشکی خبر داره؟؟ من میخام از علوم بهزیستی تهران برم علوم پزشکی شیراز،،، شیراز میگه جابجایی ممنوعه یه ترم مهمان شو بعدش انتقالی بگیر، ولی تو محوطه علوم بهزیستی آگهی جابجایی دیدم برا رشته های دیگه زده بودن، اصلا قانونی وجود داره؟! جابجایی واقعا ممنوعه؟

Perina

New member
بچه ها کسی در مورد انتقالی و جابجایی ارشد علوم پزشکی خبر داره؟؟ من میخام از علوم بهزیستی تهران برم علوم پزشکی شیراز،،، شیراز میگه جابجایی ممنوعه یه ترم مهمان شو بعدش انتقالی بگیر، ولی تو محوطه علوم بهزیستی آگهی جابجایی دیدم برا رشته های دیگه زده بودن، اصلا قانونی وجود داره؟! جابجایی واقعا ممنوعه؟

سلام عزیزم
شمارشتتون ارگوبوددرسته
منم ارگوی ارومیه قبول شدم تبریک میگم بهتون چرامیخوای بری فک کنم علوم بهزیستی واسه رشته ماخوب باشه

سلام. فکر کنم موافقت کنن. آخه امروز توی دانشگاه دیدم یکی کاغذ زده بود که من فلان جا قبول شدم و خواهان جابجایی با یک نفر در این دانشگاه میباشم.

سلام ب همه.
بچها آیا لازم هست ثبت نام اینترنتی بکنیم؟ من اهواز قبول شدم ولی چیزی توی سایتشون ندیدم فقط نوشتن که کی بریم واسه ثبت نام حضوری.
سلام منم تغذیه اهواز قبول شدم
ثبت نام ما ۲۶ اعلام شده
برید تو سایت بخش اطلاعیه ها یه سری فرم و فرم تعهد محضری و کپی چیزای دیگه رو پر و اسکن کنید بریزید تو یه سی دی روز ثبت نام با خودتون ببرید

mahsarasouli90

New member
جابجایی فک کنم درصورتی هس که شما یک هم رشته از ازدانشگاه شبراز پیذا کنی که اون بجای شما بیاد دانشگاه شما وشما بجای اون بری دانشگاه شیراز

آرام 68

New member
سلام عزیزم
شمارشتتون ارگوبوددرسته
منم ارگوی ارومیه قبول شدم تبریک میگم بهتون چرامیخوای بری فک کنم علوم بهزیستی واسه رشته ماخوب باشه

سلام عزیزم، بله دانشگاه علوم بهزیستی خوبه اما من شرایطم جوریه که باید سریع تموم کنم ارشدو، شیراز هم 2 ترم کلاسه 1 ترم پایان نامه، بعد انتخاب رشته این شرایط برام پیش اومده وگرنه اول شیرازو میزدم، شیراز رفت امدش هم برام راحتتره

- - - Updated - - -

سلام عزیزم
شمارشتتون ارگوبوددرسته

سلام عزیزم، بله دانشگاه علوم بهزیستی خوبه اما من شرایطم جوریه که باید سریع تموم کنم ارشدو، شیراز هم 2 ترم کلاسه 1 ترم پایان نامه، بعد انتخاب رشته این شرایط برام پیش اومده وگرنه اول شیرازو میزدم، شیراز رفت امدش هم برام راحتتره

narges1125

New member
مدیریت توانبخشی...دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران
سلام تبریک من م علوم بهزیستی اوردم شما تهرانین یا خابگاهی میشی ؟ خابگاه کجای تهران میشه ؟میدونین ؟ دانشگاش ک خیلی خوبه من بقیه دانشگاه تهرانم میوردم اولویت زدم

hebe.nurse

New member
سلام تبریک من م علوم بهزیستی اوردم شما تهرانین یا خابگاهی میشی ؟ خابگاه کجای تهران میشه ؟میدونین ؟ دانشگاش ک خیلی خوبه من بقیه دانشگاه تهرانم میوردم اولویت زدم

علوم بهزیستی خوابگاه دخترانه اش صادقیه اس. غرب تهران. خوابگاه پسرام یکیش صادقیه اس اون یکیش امام حسین رو نمیدونم

raviz

New member
سلام خوبید میشه بگید برای سلولی ومولکولی برای رشته بیوشیمی بالینی چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟ باتشکر

raviz

New member
سلام دوست عزیز تبریک میگم واسه قبولیتون میشه لطف کنید و بگید برای سلولی و مولکولی چی خوندید .من نمیدونم برم یا کتاب بخونم حقیقتا دارم برنامه ریزی میکنم و اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

sepide.s

New member
سلام.من برای سلولی مولکولی کتاب خلاصه لودیش انتشارات 2e رو خوندم.گویا چاپ جدیدش رو دارن میزنن.انتشارات میر. همچنین ج*ز*و*ه ی سلولی دکتر عبادی رو داشتم و بخش مولکولی از کتاب حسن اکرمی.واسه تست هم کتاب مصطفی عبادی انتشارات فرهنگ.بااین منابع که البته کامل هم نرسیدم بخونم 73 درصد زدم

sepide.s

New member
شماره تلفن انتشارات میر تهران : 66952926 یه سوال بپرسین ببینین کتابه کار چاپش تموم شده یا نه.قرار بود زودتر بفرستنش تو بازار.اگه نه تو تاپیکای مختلف کتاب خلاصه لودیش دکترمحمدنژاد انتشارات یاد عارف رو چنتا از بچه ها گفته بودن داشتن خوب بوده.ولی من خودم ندیدم این کتابو.

بالا