▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

biol

New member
میخوره با پرداخت شهریه
موقع انتخاب استاد راهنما محدودیت داری
موقع صدور دانشنامه میخوره شعبه بین الملل
اینو خودشون گفتن
ته تهش بتونی یه مقاله درپیت بدی
عاقا بیخیال
سلام دوستان.من بین الملل قبول شدم.شرایطش چطوریه؟ارزش این همه هزیته رو داره؟لطفا راهنمایی کنید.من وضعیتم بد نبود اما فقط بین الملل آوردم:sad

comet_utob

New member
سلام دوستان
بچه ها کسی میدونه شبانه علوم پزشکی تهران چجوریه؟ اینطور که معلومه کاملا از روزانه جداست! حتی ساختمونش هم جداس! و نوشتن لفظ شبانه رو میارن توی مدرک ، من میخوام واسه دکترا اپلای کنم اینکه شبانه است واسه ترجمه مدرک بد نیست؟ من ۱۲ آوردم مهندسی پزشکی شبانه تهران

rahmani.biotech

New member
سلام به همگی
من بیوتکنولوژی پزشکی ایران بارتبه15و نانوبیوتکنولوژی اصفهان بارتبه 78 قبول شدم .
تبریک به همه قبولی ها و آرزوی موفقیت برا اونا که قبول نشدن ولی سال بعد میخوان حتما قبول شن.

simin69

New member
با سلام و تبریک خدمت دوستای عزیزی که اهواز قبول شدن...تو سایت علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اطلاعیه برای ثبت نام کارشناسی ارشد زده شده که گفته:
اطلاعیه زمان ثبت نام غیر حضوری و حضوری پس از نیمه اول شهریور ماه از طریق قسمت معاونت آموزشی سایت متعاقبا اعلام خواهد شد...
سلام
میشه بگید اینو دقیقا کدوم قسمت سایت زدن؟یعنی 11 و 12 ثبت نام نیست من نرم؟

دوست عزیز من کارشناسیم رو همدان بودم
همدان اصولا خوب خوابگاه میده... حتی به راه نزدیکا
سوالی داری در مورد دانشگاه

مرسی دوست خوبم.شرایط خوابگاهش چجوریه؟تو خود دانشگاهه یا دوره؟از هزینه هاش خبر داری؟
واسه ثبت نامم هرچی زنگ میزنم میگه خطوط اشغاله.تو سایتشم هیچی نزده

خیلی ممنونم که بهم جواب میدی

l.rhb

New member
سلام
میشه بگید اینو دقیقا کدوم قسمت سایت زدن؟یعنی 11 و 12 ثبت نام نیست من نرم؟

دوست عزیز برید تو قسمت معاونت آموزشی نوشته شده...اینم آدرسش...
معاونت توسعه آموزش دانشگاه علوم پزکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز

اینم عکس صفحه وب که با تیک قرمز خبرشو مشخص کردم...Untitled.jpg

بچه ها من به دانشگاه همدان هرچی زنگ میزنم یا میگه تمام خطوط اشغاله یا میگه شماره اشتباهه.رو سایتش هم هیچی نزده.کسی از ثبت نامش خبر داره؟
2روزه میگیرم همینه

بالا