▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

XXIII

New member
سلام
من هم تهران شبانه مهندسی پزشکی قبول شدم
آخه تو آیین نامه شبانه نوشته که تو مدرک می نویسند که شبانه بوده، و اینکه ها از 3.5 بعد از ظهر به بعده، یه سایت جداگانه برای شبانه داره حتی
shabaneh.tums.ac.ir/
و اینکه آدرسی که تو این سایت زده شده توی دانشگاه تهران نیست، بلکه کوچه ای حوالی دانشگاه تهرانه!!!
آیا کسی از میزان شهریه شبانه خبر داره؟ من هر چی گشتم تو هیچ سایتی پیدا نکردم! :(
من وزارت علوم روزانه مهندسی پزشکی بابل قبول شدم. این بهتره یا شبانه وزارت بهداشت تهران؟
سلام
اگر منظورتون دانشگاه نوشیروانیه اونم دانشگاهه معتبریه
اما اگر دانشگاه تهران تو مدرک قید می کنه شبانه یا نه و اگر بله واقعاً باید سبک سنگین بشه که کدومش ارجح تره
امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین
موفق باشید

shaylon

New member
بچه ها از قبولیای تربیت مدرس کیا هستن که خبردارن از خوابگاه؟من فردا میرم دانشگاه ببینم چه خبره!جالبه امروز هیچی نشده دم یونی رفتم از ثبتنام سوال کنم کمی آمار بگیرم اول کاری حراست داره یعنی در حده بوندس لیگا سختگیر!!!!!! قابل توجه دخملا

XXIII

New member
بچه ها از قبولیای تربیت مدرس کیا هستن که خبردارن از خوابگاه؟من فردا میرم دانشگاه ببینم چه خبره!جالبه امروز هیچی نشده دم یونی رفتم از ثبتنام سوال کنم کمی آمار بگیرم اول کاری حراست داره یعنی در حده بوندس لیگا سختگیر!!!!!! قابل توجه دخملا
شما چه رشته ای قبول شدید؟

shaylon

New member
شما هم موفق باشید ممنونم منم اصلا به مدرس فکر نمیکردم راستش الانم نگرانم که مدرکش مال علومه یا بهداشت!!!!

XXIII

New member
شما هم موفق باشید ممنونم منم اصلا به مدرس فکر نمیکردم راستش الانم نگرانم که مدرکش مال علومه یا بهداشت!!!!

تو همین سایت در مورد مدرس خیلی بحث و گفت و گو شد
خودم که حس خوبی نسبت بهش داشتم
اینی که فرمودین یکی از دغدغه های همه ی مدرسی ها هستش
شماهم موفق باشید
من قارچ شناسی رو بیست شدم!!!

shaylon

New member
امیدوارم هممون موفق باشیم وبه امید روزیکه خبر قبولیه دکترارو اینجا بدیم

biol

New member
دوستان عزیز خواهشا اگر کسی راجبه بین الملل اطلاعات خاصی داره؛بهم بگه.خیلی ممنونتون میشم.:sadsmiley:

ari6

New member
بچه ها کسی بیوتک گیلان قبول نشده که با من همکلاس شه؟

shaylon

New member
آفرین منم همینطور انقد دوست داشتم استادم تشویقم کرد واسه ادامه ببینم حالا واسه دکترا شاید تغییر رشته دادم

XXIII

New member
دوستان عزیز خواهشا اگر کسی راجبه بین الملل اطلاعات خاصی داره؛بهم بگه.خیلی ممنونتون میشم.:sadsmiley:

بستگی داره به اینکه کجا و چه رشته ای قبول شده باشین
از لحاظ مالی متمولید یا خیر
تو تهران طبق جدولی که دیدم چیزی حدودی 20 الی 30 تومنی در میاد

SHoOKii

New member
سلام
اگر منظورتون دانشگاه نوشیروانیه اونم دانشگاهه معتبریه
اما اگر دانشگاه تهران تو مدرک قید می کنه شبانه یا نه و اگر بله واقعاً باید سبک سنگین بشه که کدومش ارجح تره
امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین
موفق باشید
بله دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
من نمیدونم که مدرک وزارت علوم بهتره یا وزارت بهداشت؟؟ وزارت علوم روزانه نوشیروانی بابل یا وزارت بهداشت شبانه تهران؟؟ اگه بدونم اعتبار وزارت علوم و بهداشت چه فرقی با هم دارند و شهریه شبانه بهداشت چقدره، تصمیم گیری راحتتر میشه، کسی میتونه کمکم کنه لطفا؟!... :dadad4:

eeeeeeehsan

New member
سلام به همگی وبازم تبریک،راستش برام خیلی جالبه که دانشگاه اصفهان اینقدر طرفدار داره،این چند روزه بالای ۲۰تا پیام خصوصی داشتم که چجوری درس خوندم و از این نوع سوال ها،چون میدونم عزیزان کنکوری به این تاپیک زیاد سر میزنن میخاستم اگه اقا eeeeeeehsan اجازه بدن همینجا یه سری سوالات کلی دوستان رو جواب بدم.......

ای بابا اینا چه حرفیه.. من اتفاقا این تاپیک رو زدم که امثال موفقی مث شما بیان به بچه خط بدن.
لطف می کنید هرچی میدونید و می تونه به بچه ها کمک کنه رو همینجا بگید. :rose:

eeeeeeehsan

New member
تبریـک میگم به همه ی قبولیای جدید
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

دوست گلم دانشگاه تربیت مدرس عالیه، وابسته به وزارت علوم هم هست.

شما چه اطلاعاتی میخواین؟ بین الملل کجا؟ چه رشته ای؟

سلام
من هم تهران شبانه مهندسی پزشکی قبول شدم
آخه تو آیین نامه شبانه نوشته که تو مدرک می نویسند که شبانه بوده، و اینکه ها از 3.5 بعد از ظهر به بعده، یه سایت جداگانه برای شبانه داره حتی
shabaneh.tums.ac.ir/
و اینکه آدرسی که تو این سایت زده شده توی دانشگاه تهران نیست، بلکه کوچه ای حوالی دانشگاه تهرانه!!!
آیا کسی از میزان شهریه شبانه خبر داره؟ من هر چی گشتم تو هیچ سایتی پیدا نکردم! :(
من وزارت علوم روزانه مهندسی پزشکی بابل قبول شدم. این بهتره یا شبانه وزارت بهداشت تهران؟

دوست گلم شما شبانه که قبول شدی مثل بچه های روزانه میری سر کلاس، تفاوتت اینه که فقط شهریه میدی.
مبلغ شهریه هم یا تو سایتشونه، یا اگه نیست باید تماس بگیری امور مالی دانشگاه بپرسی.
بدون شک مدرک وزارت بهداشت بهتره، مهم نیست شبانه یا روزانش. ولی دانشجویی بوده که با مدرک وزارت علوم تونسته بهترین باشه و مقاطع بالاترش رو موفق. شما باید ببینی جنمت چقدره که نهایت تلاشت رو بکنی و بهترین باشی تو رشتت و دانشگاهت. بهترین بودن هم خودت میدونی، یعنی معدل بالا، تعداد مقاله و کار تحقیقاتی بالا.

امیدوارم هممون موفق باشیم وبه امید روزیکه خبر قبولیه دکترارو اینجا بدیم

انشاالله..
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

بالا