▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

nafasn

New member
بچه ها سایت دانشگاه علوم پزشگی مازندران ننوشته که هنوز کی ثبت نام شروع میشه؟
پس ما چیکار کنیم؟
کسی ساری قبول نشده اصلا؟

parii

New member
بچه ها کسی میدونه علوم پزشکی تبریز خوابگاه داره یا نه؟

hebe.nurse

New member
آره منم 1 ماه هست فارغ التحصیل شدم ولی رفتم...گفتن نمیشه چون طرح نگذروندی ..باید دانشگاه استعلام کنه ما براشون بفرستیم

خب پس خداروشکر یکی مث من پیدا شد.
اره فک کنم نگرانی ای وجود نداره چون دنشگا گف ما موردای مث شمارو ازشون هیچ مدرکی نمیخوایم. خود دانشگاتون اینو میدونه از ما استعلام میگیرن ما مخفیانه میدیم به خودشون.:))))

eeeeeeehsan

New member
خاطره جان مدرکش ارزش نداره اصلا.کلی در موردش تحقیق کردم اماا..... برای کسی که صرفا بخواد درس بخونه همینجوری خوبه ...
به خصوص که اسم بین الملل از روش برداشته شده و میگن با پرداخت شهریه:dadad4:

خب بهتر نیست تو مدرکت بخوره وزارت بهداشت و اسمی از بین الملل نباشه؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
احسان جون بابت تبریکات ممنون انشالله موفق باشی!

1686a00ba45bbad8d094c853e112d261.jpg

خواهش می کنم، ممنونم ازتون :riz304:

eeeeeeehsan

New member
بچه ها چرا زنگ نمیزنید دانشگاهتون بپرسید؟؟؟؟ میخواین من واستون زنگ بزنم بپرسم؟ بی تعارف میگم.

اینا مسئول دبیرخونشون مسئول گردوندن سایته، این مسئولای دبیر خونه خبرایی که بهشون بگن رو میزنن تو سایت، تا وقتی هم آموزش دانشگاه خبر نده بهشون اونا خبری رو نمیزنن، پس الکی منتظر نمونین و خدایی نکرده دیر بشه. همین شنبه زنگ بزنید دانشگاه و هر سوالی دارید بپرسید. اول وقت ساعت 8 هم زنگ بزنید که شلوغ نباشه.

negarnbi

New member
بچه ها چرا زنگ نمیزنید دانشگاهتون بپرسید؟؟؟؟ میخواین من واستون زنگ بزنم بپرسم؟ بی تعارف میگم.

اینا مسئول دبیرخونشون مسئول گردوندن سایته، این مسئولای دبیر خونه خبرایی که بهشون بگن رو میزنن تو سایت، تا وقتی هم آموزش دانشگاه خبر نده بهشون اونا خبری رو نمیزنن، پس الکی منتظر نمونین و خدایی نکرده دیر بشه. همین شنبه زنگ بزنید دانشگاه و هر سوالی دارید بپرسید. اول وقت ساعت 8 هم زنگ بزنید که شلوغ نباشه.

اقا احسان من زنگ زدمممممممممممم منو به 30 تا شماره ی دیگه ارجاع دادن به هرکی زنگ میزدم یه شماره دیگه میدادددددددددد هیچ کس جوابمو نداد
تامیگفتم الو ببخشید ثبتنام ارشد یا خوابگاه..... حرفم تموم نشده میگفتن به این شماره زنگ بزن:New (6):

پشیمون شدم :black_eyed:

sa@@ra

New member
خب بهتر نیست تو مدرکت بخوره وزارت بهداشت و اسمی از بین الملل نباشه؟؟؟؟

میخوره با پرداخت شهریه
موقع انتخاب استاد راهنما محدودیت داری
موقع صدور دانشنامه میخوره شعبه بین الملل
اینو خودشون گفتن
ته تهش بتونی یه مقاله درپیت بدی
عاقا بیخیال

تا یه هفته پیش استرس جوابا بود الان استرس ثبت نام و خوابگاه و ایناو دوستان آرامش بر ما حرام است :14::14:

- - - Updated - - -

بچه ها کسی علوم پزشکی زنجان قبول شده؟

fifi

New member
دوستاني كه سال گذشته ارشد شيراز قبول شدن لطفا جواب بدن
خوابگاه ميدن يا نه؟

fifi

New member
:thanks::thanks:خوابگاه ميددددددددددددننننننننننننننننننن:thanks::thanks:

l.rhb

New member
با سلام و تبریک خدمت دوستای عزیزی که اهواز قبول شدن...تو سایت علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اطلاعیه برای ثبت نام کارشناسی ارشد زده شده که گفته:
اطلاعیه زمان ثبت نام غیر حضوری و حضوری پس از نیمه اول شهریور ماه از طریق قسمت معاونت آموزشی سایت متعاقبا اعلام خواهد شد...

aboubakr

New member
ژنتیک انسانی- علوم بهزیستی و توانبخشی تهران- رتبه 10
بحث خوابگاست کسی میدونه دانشگاه علوم بهزیستی خوابگاه میده یا نه ؟
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra2013

asemann

New member
بچه ها سایت دانشگاه علوم پزشگی مازندران ننوشته که هنوز کی ثبت نام شروع میشه؟
پس ما چیکار کنیم؟
کسی ساری قبول نشده اصلا؟

سلام نفس جون تبریک میگم بهت
منم ساری قبول شدم زنگ زدم پرسیدم گفت 10 تا 14 ثبت نام اینترنتی هست 15 و 16 ثبت نام حضوری
گفتن شنبه تو سایت اعلام میکنن

mexin

Well-known member
دوستان قبول شده ترم اولی ..چرا سترس دارید ..نگران نباشید .. بموقع همه دانشگاهها تو موعد مقرر ثبت نام میکنن ..فقط سایت دانشگاههارو ببینید هر روز اطلاعیه میدن دیگه ...استرس نمیخواد دیگه ...:14:

بالا