▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

narges.a

New member
دوستان کسی نمیدونه ثبت نام دانشگاه بهشتی چه زمانی هست؟ممنون

fifi

New member
دوستان ثبت نام شبانه تهران كي هست؟لطفا اگه كسي ميدونه بگه:ad54ad:

sa@@ra

New member
اره خوابگاه دیگه هم هس. نه ارشدا بعید میدونم کوی باشن. ارشدا خوابگاه فاطمیه ان تا جایی یادمه.البته اگه برا پزشکیا جدا باشه اونو نمیدونم.
من ی چن روزی مهمون رفقا تو کوی خوابگاه بودم. خیلی قشنگ بووووووود هنوز یادمه.

ببخشید واسه راهنمایی بگم
خوابگاه فاطمیه واسه بچه های دانشگاه تهران هست نه علوم پزشکی
بچه های علوم پزشکی یک کوی دختران دارن ولی معمولا واسه بچه های دکترای حرفه ای شن هست پزشکی دندان و دارو و از همه جا بهتر
رشته های ارشد معمولا توی خوابگاههای سطح شهر پخش میشن تو علوم پزشکی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abtin13

eli_d

New member
سلام دوستان من امسال نشد ارشد قبول بشم میخام بخونم برای سال آینده بین گرایش ها شک دارم میشه راهنماییم کنید لطفا سالمندی،توانبخشی، روان یا داخلی - جراحی رو دوست دارم اما بازار کار و ظرفیت پدیرش و ... برام مهمه :riz304:

sara77

New member
عاغا منم سال دیگه کنکور میدم از الان بگم میکروب رتبه ۱ مال خودمه سال دیگه این نوشته رو میبینم خلاصه خیلی حال میده خخخخخخخخخخخ

dina7

New member
سلام بچه ها من تغذیه تهران بین الملل قبول شدم کسی می دونه کی ثبت نامه ؟؟؟ همکلاسی دارم اینجا ؟؟؟:ad54ad::ad54ad::smiliess (11):

0113501

New member
بچه ها من امسال ارشد قبول نشدم به نظر نظر شما برای سال بعد میکروب پزشکی شرکت کنم یا دوباره کنکور سراسری شرکت کنم و پرستاری بخونم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

bacillus.bs

New member
قبول شده ها این عکسا رو به جای اواتارتون بزارید
owfg7of67473dx0yoizh.jpg

- - - Updated - - -

82fkyk90dz8ra1uz3qgg.gif

- - - Updated - - -

so7bo9r8uuu4myc00vw8.jpg

parii

New member
سسسسسسلااااممممم.بچه ها من ژنتیک تبریز قبول شدم یه چند تا فرم گذاشته تو سایت اونارو باید پرینت بگیریم روزی که میریم بدیم یا از الان باید بفرستیم
؟

tayebe

New member
دوستان کسی ساکن مشهد هست؟ یکم سوال داشتم در مورد خوابگاه

dilak

New member
سسسسسسلااااممممم.بچه ها من ژنتیک تبریز قبول شدم یه چند تا فرم گذاشته تو سایت اونارو باید پرینت بگیریم روزی که میریم بدیم یا از الان باید بفرستیم
؟
میشه رتبه اتو بگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
ممنون اما این دانشگاه شهید بهشتی هست.من منظورم علوم پزشکی شهید بهشتی بود دوست عزیز

ای بابا دقیقاً مشخص کنید چی میخواین دیگه.. :65d6a5d6s:

گشتم نبود، باید تماس بگیرید دانشگاه از آموزشش بپرسید. فردا که تعطیله، شنبه زنگ بزنید. میخواین هم من واستون بپرسم..

eeeeeeehsan

New member
سلام
ببخشید این لینکی که دادید در خصوص ثبت نام کارشناسی
برای ارشد شهید بهشتی هنوز اعلام نکرده، فقط زده روز 9 م مراجعه کنید به سایت...
خودم ارشد کاردرمانی شهیدبهشتی قبول شدم

راست میگین من دقت نکردم به ارشد بودنش. شنبه تماس میگیرم همینجا اعلام می کنم، سوال خیلی از بچه هاست. :rose:

ari6

New member
ضمن تبریک به همه بچه ها منم بیوتکنولوژی پزشکی گیلان قبول شدم رتبمم ۶۳ بود.کسی بیوتک گیلان قبول نشده همکلاس شیم؟

بالا