یه همسر زشت و مهربون و رمانتیک رو ترجیح میدی یا یه همسر زیباو بی احساس وبدخلق؟

Hamidvet

New member
جالب بود
دخترخانم های اینجا خیلی ماهن چرا من اینا را توی جامعه نمیبینم !!
کم توقع و حاضرن با یه پسر زشت ازدواج کنن و حتی پول هم نداشته باشه مهم نیست فقط اخلاق مهمه!!
ببین گذشت اون زمان که این چیزا مهم بود
الان پول حرف اول واسه دختر خانم هاس بعدش قیافه طرفه بعدش اون ته ته اخلاق هم داشته باشه خوبه
اینا واقعیتاس
ببخشید من یه کم رک حرف میزنم ولی خدای نکرده قصد ناراحتی هیچ کسی را ندارم :rose:

لایک ایمونو ....

sepid71

New member
یک مرد باید مورداعتماد بودن... صداقت و وفاداری از ویژگیهای اصلیش باشه.رمانتیک ک صددرصد باید باشه
قیافه خودش ب دل میشنیه وقتی آدم یکیو دوس داره قیافشم براش قشنگ نمایش داده میشه ...
باید فقط مال من باشه ...
همین

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
یک مرد باید مورداعتماد بودن... صداقت و وفاداری از ویژگیهای اصلیش باشه.رمانتیک ک صددرصد باید باشه
قیافه خودش ب دل میشنیه وقتی آدم یکیو دوس داره قیافشم براش قشنگ نمایش داده میشه ...
باید فقط مال من باشه ...
همین

سند میزنم به نام سپید71, پلاک گیلان
99.gif

آتشین

Well-known member
این دوره زمونه خوشگل و زشت و دارا و ندار فرقی نداره
همشون دم در میارن
با سند منگوله دار هم کل ملتو ناکام نمیزارن:tsimuzpzwoap1t9y3o7

abtin13

New member
ترجیح میدم زیبا باشه و با احساس وخوش اخلاق و خوش تیپ و قیافه و مهربون ورمانتیک
سالاد و نوشابه هم نمیخوام :motat:

abtin13

New member
البته خانم ها هم توجه داشته باشن از قدیم گفتن مرد رو یه بار مادرش تربیت میکنه یه بار زنش :25r30wi:
زن اگه کارش رو بلد باشه از صمد آقا میتونه جرج کلونی بسازه.البته موارد عکسش هم دیده شده

goo

New member
دوستم داشته باشه
دوستش داشته باشم
و توی زندگی هم مسیر باشیم تا هیچ وقت توی هیچ نقطه ای از زندگی مجبور نشیم هر کی واسه هدف خودش بره و راهمون جدا بشه.

کدوم گزینه شد؟یمی دونم!!!!:whistle:

mohammad63

Well-known member
من گزینه اول رو .............
چون من خانم میشناسم بدترکیب و بدهیکل اما چون خوش اخلاقه با همین اخلاق خوشش مارو از لونش میکشه بیرون چه برسه به زدن مخ پسرای امروزی که به یه ناز تب میکنن و به یه بداخلاقی سکته ...........
پ.ن: عاغا جان من پسرا الان بابت این جمله که گفتم جهت گیری نکنن.... خوب مرد این اینجوری هم پیدا میشه .... تو به یه خانوم بگو عزیزم .... شب رفت خونه مقدمات خواستگاری رو میچینه ..... حالا روح طرف هم خیر نداره ...:smilies-azardl (113

mahsa0

New member
گزینه 3:هیچکدام. به نظر من هم قیافه مهمه هم اخلاق و میشه هر دو تاشو با هم داشت بستگی به جنبه آدما داره.شاید الان بگید قیافه مهم نیست ولی بعد ازدواج مدام با عروس های اون خونواده و بر عکس با دومادای اون خونواده چه از لحاظ اخلاق و چه قیافه خواه ناخواه مقایسه میشید.و این برای دو طرف آزاردهندس .همسر من هم خوش قیافس هم خوش اخلاق(خودمم همینطور:smiliess (3): ) هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتیم درک متقابل و تعهدات اخلاقی که باشه همه چی حله فقط باید آسون گرفت :28:

آتشین

Well-known member
البته خانم ها هم توجه داشته باشن از قدیم گفتن مرد رو یه بار مادرش تربیت میکنه یه بار زنش :25r30wi:
زن اگه کارش رو بلد باشه از صمد آقا میتونه جرج کلونی بسازه.البته موارد عکسش هم دیده شده

خخ نگران نباش خودم جورجت موکنم خخخخخ
البته باید زمینشو خودتم داشته باشی خخخخ
اینم یه عکس از منو جورج در گذشته نه چندان دور

Hamidvet

New member
خخ نگران نباش خودم جورجت موکنم خخخخخ
البته باید زمینشو خودتم داشته باشی خخخخ
اینم یه عکس از منو جورج در گذشته نه چندان دور

خخخخخخخ خخخخخخ خیلییییییییییی باحاااااااال بووووووووودااااا :applause: :25r30wi:

بالا