یه همسر زشت و مهربون و رمانتیک رو ترجیح میدی یا یه همسر زیباو بی احساس وبدخلق؟

sara77

New member
خخخخخخ من چقد نظرم متفاوت بود نمیدونم مشکل از کجاس
عاغا ینی شما واقعا براتون ممهم نیست طرف قیافش زشت باشه اخه هر جوری دارم نیگا میکنم میبینم خو نمیشه من نه نمیتونم همون بی احساس باشه حرصم در میاد زندگی هیجانیی میشه ولی اگه خب خوب باشه ازش زدده میشم نمیدونم چرا من اینجوری شدم :wacsmiley:

N@RVIN

Well-known member
خخخ خب شما که گفتی زشت! چرا بعدش میگید معمولی باشه!!:25r30wi:

فک کنم منظورشون اینه که ..قیافه چه خوشگل باشه چه زشت..بعد یه مدت دیگه برات عادی میشه..چیزی که باقی میمونه اخلاقه و دوس داشتن

رفع اسپم: مهم اینه که به دل بشینه بقیه ش حله خخ

sara77

New member
off-topic.gif

!OFF TOPIC

:5::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim:

آسمون

New member
خداروشکر قیافش بدنیس!مهربون و بااحساس هم هس...
قیافه باید برات قابل تحمل باشه حداقل!اما زیبایی اصن ملاک خوبی نیس فقط6ماه برا آدم تازگی داره.بعدش فقط با اخلاقاو مهربونیای طرفه که جذب ادامه رابطه میشی

Dream High

New member
همش نظر دخترا بود که پسرا چرا نظر نمیدن؟:33:
پسرا خیلی دنبال زیبایی ظاهری هستن

mexin

Well-known member
همش نظر دخترا بود که پسرا چرا نظر نمیدن؟:33:
پسرا خیلی دنبال زیبایی ظاهری هستن

خدایا: یه شوهر زشت و شلخته، بی پول ولی خیلی مهربون نصیب اینا کن تا دیگه شعار ندن بگن اینجوریش بهتره....:motat::tonguesmiley:

mexin

Well-known member
خخخخخخ من چقد نظرم متفاوت بود نمیدونم مشکل از کجاس
عاغا ینی شما واقعا براتون ممهم نیست طرف قیافش زشت باشه اخه هر جوری دارم نیگا میکنم میبینم خو نمیشه من نه نمیتونم همون بی احساس باشه حرصم در میاد زندگی هیجانیی میشه ولی اگه خب خوب باشه ازش زدده میشم نمیدونم چرا من اینجوری شدم :wacsmiley:

ادامه تحصیل از همه مهمتره ..شاعر هم فرموده: زگهواره نا گور دانش بجوی...ادامه تحصیل بدید .شوهر میخواید چیکار؟! هوم؟:whistle:

mexin

Well-known member
:dadad4:زشت و بد تیپ و قیافه اما مهربون ورمانتیک....( رمانتیکم نبود زیاد مهم نیست همون مهربونیش کفایت میکنه)

چون بیشتر به اخلاق طرفم اهمیت میدم نه ظاهرش، مطمئنم اخلاق خوبش باعث میشه ظاهر نازیباش اصلا دیده نشه
:dadad4:

خدایا : یه شوهر زشت و بدقیافه و بی پول مثل کوژپشت نتردام اما مهربونش نصیب این یارا هم بکن تا اونم ادعا نکنه که ظاهر براش مهم نیس...:tonguesmiley:

رونـاک

New member
هیچکدوم
زشت که باشه سریع رد میشه دیگه نوبت به بررسی اخلاق و مهربونیش نمیرسه:65d6a5d6s:
زیبا و بی احساس هم که باشه بازم رد میشه چون از پسرای با چهره های ظریف و بی نقص خوشم نمیاد(مرد باید جذاب باشه نه زیبا!):thumbsdownsmileyani
منتظر کسی با اخلاق و چهره متوسط به بالا میمونم اگه پیدا شد که شد ، نشد هم تنها میمونم، چاره ای نیست دیگه:dadad4:

آتشین

Well-known member
من خوشگل و مهربون میخوام خخخخخخخ پولم نداشت مهم نیس خخخخخ
همچین ادم کم توقعیم من خخخ

royaaaaa

New member
ادامه تحصیل از همه مهمتره ..شاعر هم فرموده: زگهواره نا گور دانش بجوی...ادامه تحصیل بدید .شوهر میخواید چیکار؟! هوم؟:whistle:
البته بیت اینگونه هست
چون خبری نیست ز شوی. زگهواره تاگور دانش بجوی

sahar-a

New member
همسر من قیافش متوسطه و خیلی مهربونه مثل خودم... فقط شلخته است که حرصمو درمیاره!:smiliess (2): در عوض منم زود عصبانی میشم...! فکر کنم اینطوری مساوی میشیم.:smiliess (11): فقط هردومون کم حرفیم و وقتی باهمیم فقط به هم نگاه می‌کنیم و حرفی واسه گفتن نداریم و به نظر من این خیلی بده!!!!!!!!!!!:j58r36j3gcr4suxymup

Mohammad gh

New member
چه گزینه های افراطیییی بابا الان دور دور اعتداله

اگه بخوام انتخاب کنم گزینه ی سوم یعنی تنهایی رو انتخاب میکنم

بابا یالقوز شدن شرف داره به یه میمون مهربون یا خوشگل هار :دی

mexin

Well-known member
همسر من قیافش متوسطه و خیلی مهربونه مثل خودم... فقط شلخته است که حرصمو درمیاره!:smiliess (2): در عوض منم زود عصبانی میشم...! فکر کنم اینطوری مساوی میشیم.:smiliess (11): فقط هردومون کم حرفیم و وقتی باهمیم فقط به هم نگاه می‌کنیم و حرفی واسه گفتن نداریم و به نظر من این خیلی بده!!!!!!!!!!!:j58r36j3gcr4suxymup

یکم دعوا کنید باهم تا حرفی واسه گفتن داشته باشید دیگه ..چه وضعشه...:motat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sahar-a

tanbal

New member
منم دومی رو میخوام
البته به این دلیل که بعدش هرچی بگه منم مسخره اش کنم و بگم تو با این قیافت دیگه چرا اظهار نظر میکنی:25r30wi:

Mohammad gh

New member
منم دومی رو میخوام
البته به این دلیل که بعدش هرچی بگه منم مسخره اش کنم و بگم تو با این قیافت دیگه چرا اظهار نظر میکنی:25r30wi:

عجب!احیانا حواست هست که دومی زیبا و بد اخلاق هست!یعنی میگی تو با این قیافه خوشگلت چرا اظهار نظر میکنی؟:)))

tanbal

New member
نخیر دومی همون زشت و بد قیافه اما مهربون و رمانتیکه

بالا