یه سر در گمی بزرگ ... کمک کنید ... چه کنم؟؟؟

sara77

New member
میتونی از دانشگاه هم وام بگیری خب این خیلی بت کمک میکنه
بعضی موقع ادم باید پا بذاره رو ارزو هاش رو چیزای که خاس ولی نشد الان باید منطقی فکر کنی برو همون برق ارشدتو بخون یا باز کنکور سراسری بده که احتمال موفقیتت بیشتره

sa@@ra

New member
البته ما تو دوستای دورمون داشتیم که مهندسی صنایع دانشگاه تهران بود ...و 2 سال پیش اگه اشتباه نکن تو ازمون لیسانس به پزشکی قبول شد:rose:

elahe92

New member
سلام.از دوستایی که توفاز این ازمون هستن میخوام که راهنماییم کنن
من خردادفارغ التحصیل شدم وکم وبیش برای ازمون هم مطالعه کردم ولی بخاطر یه سری مشکلات خیلی عقب موندم وحالاهم که فقط سه ماه تاازمون مونده حسابی سردرگم شدم که بخونم سفت وسخت یااینکه بشینم وبکوب زبان بخونم تاتوازمون بهمن mhle شرکت کنم.لااقل زمانم رواز دست ندادم وازفروردین هم شروع کنم برای ازمون اسفند95 اماده شم
واقعانمیدونم چیکارکنم واعصابم حسابی داغووووونه:13:ممنون میشم راهنماییم کنین

davoodi90

New member
سلام.کنکور قبول شی شهریه نداری.اینا واس خودشون نوشتن باید شهریه بدی .اگر به دیوان عالی شکایت کنی از پرداخت شهریه معافت میکنه .مثل خانم مریم بهتاش پزشکی اراک و آقای یوسفوند دارو سازی اصفهان.کافیه تو گوگل سرچ کنی ابطال پرداخت شهریه پزشکی دیوان عالی

تداعی

New member
دوستان، ازمون لیسانس به پزشکی شرط سنی داره؟

من کارشناس ارشد هستم، شخصا با کارشناس سازمان سنجش تماس گرفتن، ایشون گفتند کارشناس ارشد ها فقط بین الملل و ازاد مجاز هستن، و این قانون هیچ ربطی به سراسری یا ازاد بودن لیسانس یا ارشدشون نداره، به نظرتون این شکایت به دیوان عالی در مورد بچه هایی که با مدرک کارشناس ارشد مجددا کنکور سراسری شرکت می کنند صدق میکنه؟ممنون

davoodi90

New member
ن.در مورد کارشناسیه.برای اطلاعات بیشتر به سایت pezeshke.blog .com رجوع کنید.

celine

New member
به نظر من برای کنکور سراسری بخونید خییییل ی بهتره چون منابع لیسانس به پزشکی خیلی سخت وپیچیده وزیاده ولی شما میتونی توی سراسری با ریاضی فیزیک بالا خوب نتیجه بگیری

بالا