یه سر در گمی بزرگ ... کمک کنید ... چه کنم؟؟؟

karshenasgh

New member
سلام. اگه کسی کاردانی شو روزانه خونده باشه و بعد کارشناسی ناپیوسته شو شبانه خونده باشه و الان بخواد دوباره کنکور سراسری شرکت کنه که پزشکی قبول بشه، آیا بعد قبولی باید شهریه پرداخت کنه؟

mahsa 70

New member
سلام. اگه کسی کاردانی شو روزانه خونده باشه و بعد کارشناسی ناپیوسته شو شبانه خونده باشه و الان بخواد دوباره کنکور سراسری شرکت کنه که پزشکی قبول بشه، آیا بعد قبولی باید شهریه پرداخت کنه؟

سلام نه شهریه نمیخاد چون کاردانی ملاک نیس شمام که کارشناسی شبانه بودین پس شهریه نداره

mahsa 70

New member
بچه ها سلام!
من لیسانسمو گرفتم امسال ارشد روزانه هم قبول شدم بعد 1 ماه انصراف دادم واسه پزشکی!
سربازم تا سال 94!
چون یه بار به دلایلی از پزشکی آزاد انصراف دادم حسرتش به دلم مونده!
حالا واسه سال 94 به هر طریقی که شده میخوام به دستش بیارم!!
ولی استرس زیادی دارم چون تا اون موقع نمیدونم قانون کنکور چی میخواد بشه مخصوصا حالا که دارن هر سال تاثیر معدلو بیشتر و بدتر میکنن!
آومون لیسانس به پزشکی هم با وجودی که شرایطشو دارم معلوم نیس چی به چیه!
در ضمن سربازیمم امریه هست میتونم درس بخونم در کنارش
نظر شما چیه دوستان چیکار کنم؟؟
معلوم نیس که تا سال 94 چی به سر کنکور بیاد-امسال تاثیر معدل 25 درصد مستقیمه تا ......

matrix222

New member

یه اتفاق جالب !دیروز زنگ زدم سازمان سنجش میگم من کارشناسیم رو دانشگاه آزاد گرفتم میگه فرقی نداره هر دانشگاهی بوده باشی باید در صورت قبولی شهریه بدی! فکر کنم بازم یه خواب جدید دیدن واسمون!!

matrix222

New member
معلوم نیس که تا سال 94 چی به سر کنکور بیاد-امسال تاثیر معدل 25 درصد مستقیمه تا ......

آره میدونم ولی حتی اگه تا اون موقع تاثیر معدل بیشتر هم بشه معدلم اونقدام بد نیس که نا امید شم! شما معدل کتبیتون چنده؟؟

matrix222

New member

اصلاحیه جدید : فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی فقط حق انتخاب رشته های پزشکی شعب بین الملل و آزاد را دارند!! یعنی خدا لعنتشون کنه

سلام
به نظر من دوباره کنکور بدید
در ضمن چون مقطع بالاتری قبول میشید یعنی الان کارشناسی هستید دکتری قبول میشید
برای تحصیل روزانه نیازی به پرداخت شهریه نیست
ولی اگر به جز پزشکی و دندون و دارو رشته دیگه ای قبول بشید حتی روزانه باید شهریه بدید
پس نگران شهریه نباشید

fn912farhad

New member
اصلاحیه جدید : فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی فقط حق انتخاب رشته های پزشکی شعب بین الملل و آزاد را دارند!! یعنی خدا لعنتشون کنه

دانش آموختگان مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته صرفاً قادر به تحصيل در شعب بي نالملل مي باشند.

داداش الکی استرس نده

kakooooo

New member
سلام
دوستانی که عشق پزشکی هستید
بنظرم اول روی همین موضوع بیشتر فکر کنید و به عواقبش تامل داشته باشید
الان رشته ی پزشکی مثل 10 سال پیش مزیت نداره و معلوم نیست 12 سال اینده که شما فارغ التحصیل میشید از این بدتر هم نشه
این رو بعنوان کسی که با نخبه های دانشجوی پزشکی و بهترین جراحان ایران در شیراز ارتباط داشتم میگم .خیلی فکر کنید روش
اگه سوال بیشتری بود بفرمایید

afsane1370

New member
سلام
به نظر من دوباره کنکور بدید
در ضمن چون مقطع بالاتری قبول میشید یعنی الان کارشناسی هستید دکتری قبول میشید
برای تحصیل روزانه نیازی به پرداخت شهریه نیست
ولی اگر به جز پزشکی و دندون و دارو رشته دیگه ای قبول بشید حتی روزانه باید شهریه بدید
پس نگران شهریه نباشید

Salam ma asln ejaze sherkat baraye dandooon va pezeshki va daroo rooo nadarim ,fght beinol melalo azad, daftarche azmoone sarasario az site sanjesh.org down kkonid, sharayete ekhtesasi, bande z

afsane1370

New member

Asln paziresh nmikonan dandooon va pezeshki va daroo, fght beinolmellao azad...
Nagzare azashooon....!!!

goldan

New member
سلام
دوستانی که عشق پزشکی هستید
بنظرم اول روی همین موضوع بیشتر فکر کنید و به عواقبش تامل داشته باشید
الان رشته ی پزشکی مثل 10 سال پیش مزیت نداره و معلوم نیست 12 سال اینده که شما فارغ التحصیل میشید از این بدتر هم نشه
این رو بعنوان کسی که با نخبه های دانشجوی پزشکی و بهترین جراحان ایران در شیراز ارتباط داشتم میگم .خیلی فکر کنید روش
اگه سوال بیشتری بود بفرمایید

ممنون از اینکه تجربیاتتونو دراختیار گذاشتید اما یه پزشک اگر بره دستفروش هم بشه باز "پزشک"باز ...

matrix222

New member
دانش آموختگان مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته صرفاً قادر به تحصيل در شعب بي نالملل مي باشند.

داداش الکی استرس نده

آره داداش من الکی جو میدم...، شما حتما کنکور سراسری رو شرکت کن ایشالا قبول میشی و از مزایای تحصیل رایگان لذت میبری!

fn912farhad

New member
دوستان تعجب میکنم ...
منم همین شرایط اختصاصی رو میگم دیگه ....
بند ز
که تو صفحه 5 هست
ما مصوبه ی اولی شاملمون میشه (کارشناسی ها) مصوبه دومی که گفته فقط میتونن برن بین الملل مال کارشناسی ارشدا هست ...
خیلی واضحه به خدا ...
تازه تو شرایتشم باز گفته، شرط ششم:
6) دانش آموختگان مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته صرفاً قادر به تحصيل در شعب بي نالملل مي باشند.

چیش گنگه دقیقا؟

afsane1370

New member
Salam, asln kare sakhT nisa ye tamas bgir ba sazman sanjesh ta roshan she vas shoma, shoma tavajoh kon asln jomle bandi mosavabe ya ghesmate aval tamoom nashode chpooondan tooosh mosavabe bado, ma tamas gereftim va goftan ghatAn bayad beinolmella bkhonid...!

fn912farhad

New member
Salam, asln kare sakhT nisa ye tamas bgir ba sazman sanjesh ta roshan she vas shoma, shoma tavajoh kon asln jomle bandi mosavabe ya ghesmate aval tamoom nashode chpooondan tooosh mosavabe bado, ma tamas gereftim va goftan ghatAn bayad beinolmella bkhonid...!

شما مطمئنی؟؟؟؟ آخه منم زنگ زدم گفت نه اون واسه ارشداس
آخه تو شرط ششمم صراحتا گفته دانش آموختگان مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته صرفاً قادر به تحصيل در شعب بي نالملل مي باشند.

matrix222

New member
شما مطمئنی؟؟؟؟ آخه منم زنگ زدم گفت نه اون واسه ارشداس
آخه تو شرط ششمم صراحتا گفته دانش آموختگان مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته صرفاً قادر به تحصيل در شعب بي نالملل مي باشند.

حق با شماس ، اما چون از شانس بد ما امسال اولین سالی هست که این قانون رو گذاشتن و یهویی هم این تصمیمو گرفتن دفترچه رو خودشونم خوب نخوندن و اصلاح نکردن و این بند رو هرجور شده اضافه کردن!جالب اینجاس که دفترچه کنکوری که روز 14 آذر دانلود کردم با همونی که روز 17 گرفتم فرق داشت تو همین بند! حتی من تماسم که گرفتم روزای اول میگفتن مشکلی نیس بعد زدن زیرش!! نمیدونم چه فکری کردن که موقع ثبت نام 1 روزه این تصمیمو گرفتن..

fn912farhad

New member
حق با شماس ، اما چون از شانس بد ما امسال اولین سالی هست که این قانون رو گذاشتن و یهویی هم این تصمیمو گرفتن دفترچه رو خودشونم خوب نخوندن و اصلاح نکردن و این بند رو هرجور شده اضافه کردن!جالب اینجاس که دفترچه کنکوری که روز 14 آذر دانلود کردم با همونی که روز 17 گرفتم فرق داشت تو همین بند! حتی من تماسم که گرفتم روزای اول میگفتن مشکلی نیس بعد زدن زیرش!! نمیدونم چه فکری کردن که موقع ثبت نام 1 روزه این تصمیمو گرفتن..

دوست عزیز من نفهمیدم ینی شما الآن میگی ما میتونیم تو دانشگاهای سراسری (هرچند با هزینه) هم شرکت کنیم یا نه فقط بین الممل؟؟؟

بالا