یه خواهش ازتون دارم

diseases

Well-known member
دوست عزیز ، من مستجاب الدعوه نیستم و خودم محتاج دعای دوستانم
ولی قلباً امیدوارم مشکلتون حل بشه
برقرار باشید و سبز ...

binam

Active member
دوست عزیز ، من مستجاب الدعوه نیستم و خودم محتاج دعای دوستانم
ولی قلباً امیدوارم مشکلتون حل بشه
برقرار باشید و سبز ...

:rose::rose:مرسی

- - - Updated - - -

انشالله مشکلتون حل بشه توکل به خدا
خدایا چنان کار سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

:rose::rose:ممنونممم

yara

New member
دوست خوبم دعا میکنم توی زندگی آرامش داشته باشین و خدا یار و یاور لحظه لحظه زندگیتون باشه:riz304:آمین

hosna69

Well-known member
ایشالاخدای بزرگ بانظرپرازسخاوتش به شماومشکلتون نگاه کنه ومشکلتون به زودی حل بشه:)

hebe.nurse

New member
خداجووووووووونم تو میدونی و منم میدونم که فقط تو میتونی.......پس به دل دوستمون بیا و حرفشو گوش بده.....الان بهت نیاز داره :dadad4:

مجید دیجی

مدیر بخش
هر کس برای دیگران دعا کند... فرشته های خدا برای او دعا می کنند..
حضرت آیت الله بهجت میفرمودند: یکی از چاره‌‏جویی‌‏های شرعی برای استجابت دعا و برآورده شدن حاجت خود، این است که شخصی که حاجت یا گرفتاری دارد دعا کند و از خدا بخواهد که تمام گرفتاری‌‏های مشابهِ گرفتاری او را از تمام مؤمنین و مؤمناتی که گرفتار هستند برطرف کند؛ و یا هر حاجتی نظیر حاجت او دارند برآورده شود؛ زیرا در این صورت مَلَک برای خود انسان دعا می‌‏کند و دعای مَلَک مستجاب می‌‏شود.

این‌گونه دعا کردن در حقیقت دعای به خود، به‌طور معکوس است.

======

binam

Active member
هر کس برای دیگران دعا کند... فرشته های خدا برای او دعا می کنند..
حضرت آیت الله بهجت میفرمودند: یکی از چاره‌‏جویی‌‏های شرعی برای استجابت دعا و برآورده شدن حاجت خود، این است که شخصی که حاجت یا گرفتاری دارد دعا کند و از خدا بخواهد که تمام گرفتاری‌‏های مشابهِ گرفتاری او را از تمام مؤمنین و مؤمناتی که گرفتار هستند برطرف کند؛ و یا هر حاجتی نظیر حاجت او دارند برآورده شود؛ زیرا در این صورت مَلَک برای خود انسان دعا می‌‏کند و دعای مَلَک مستجاب می‌‏شود.

این‌گونه دعا کردن در حقیقت دعای به خود، به‌طور معکوس است.

======

:riz304::riz304:

- - - Updated - - -

ایشالاخدای بزرگ بانظرپرازسخاوتش به شماومشکلتون نگاه کنه ومشکلتون به زودی حل بشه:)

:riz304::riz304:

m_mobini

New member
امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه .....خدایا تو قادر مطلقی ،حکیم و رحیمی پس در سخت ترین لحظات به تو پناه می آوریم وازتومدد میگیریم ...کسی چه میداند شاید در پس این سختی ها بهترین ها را برایمان قرار داده ای ..,التماس دعااااا

saharandishe

New member
سلام،ان شاءالله به زودی مشکلتون به صورتی که به صلاحتون هست حل بشه ...

به نظرمن هرمشکلی که برای انسان پیش میاد2جنبه داره1)فرصتی برای پیشرفت ورشدهست که بعدازاینکه مدتهاازاون مشکل گذشت تازه متوجه میشیم که اگه اون اتفاق فلان روزبرامون نمی افتادشایدالان این موقعیت خوب رونداشتیم،یااصلامسیرزندگیتون عوض میشد
2)جنبه ی امتحان الهی داره وبایدسعی کنیدازاون سربلندبیرون بیایید

binam

Active member
:riz304:ممنونمممممم

- - - Updated - - -

سلام،ان شاءالله به زودی مشکلتون به صورتی که به صلاحتون هست حل بشه ...

به نظرمن هرمشکلی که برای انسان پیش میاد2جنبه داره1)فرصتی برای پیشرفت ورشدهست که بعدازاینکه مدتهاازاون مشکل گذشت تازه متوجه میشیم که اگه اون اتفاق فلان روزبرامون نمی افتادشایدالان این موقعیت خوب رونداشتیم،یااصلامسیرزندگیتون عوض میشد
2)جنبه ی امتحان الهی داره وبایدسعی کنیدازاون سربلندبیرون بیایید

مرسییی:riz304:

- - - Updated - - -

امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه .....خدایا تو قادر مطلقی ،حکیم و رحیمی پس در سخت ترین لحظات به تو پناه می آوریم وازتومدد میگیریم ...کسی چه میداند شاید در پس این سختی ها بهترین ها را برایمان قرار داده ای ..,التماس دعااااا

ممنون:riz304::riz304:

1985

New member
دوستان خوبم میتونم ازتون خواهش کنم برام دعا کنید...؟؟

دعا می کنم تقدیر خوبی داشته باشی، چون تقدیر را نمی شه عوض کرد.انشاالله تقدیرتون این باشه که مشکلتون حل بشه...

آخرین ویرایش:
بالا