گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

pezeshki88

New member
ببینید بچه ها تا اونجایی که من خبر دارم آمار نمره افتاده ها به این ترتیبه :
بالاترین نمره کسی که افتاده به این صورته :
پیش کارورزی = 94
علوم پایه پزشکی = 90
علوم پایه دندون = 80
علوم پایه دارو = ؟
یعنی تو پیش کارورزی نمره 95 و بالاتر پاس شده
یعنی تو علوم پایه پزشکی نمره 91 و بالاتر پاس شده
یعنی تو علوم پایه دندون نمره 81 و بالاتر پاس شده
داروها رو خبر ندارم ...
حالا بر فرض مثال اگه اینا بخوان ارفاق کنن مثلا تو علوم پایه پزشکی نمره 90 و پایینتر که افتادن به نظرتون چند نمره میدن ؟
اصلا محاسباتشون به چه شکلیه ؟
یعنی اونی که 90 شده 1 نمره میخواد تا برسه به 91 و پاس بشه یا اینکه 10 نمره میخواد تا برسه به 100 ؟

imanf

New member
عذر خواهی

سلام من رسما در اینجا از همه بچه های زاهدان که توی یه پستی گفته بودم بعضی ها حقشون بود بیافتن معذرت میخوام

dr.mona

New member
صدای خنده های خدا را میشنوید ؟
به آنچه محال میپندارید میخندد

ما که اینهمه صبر کردیم 2روزم روش... نشدم که تا آخرش یادمون میمونه چه بر ما آوردند...هی خدا...

l.n

New member
bacheha khahesh mikonam be in harfa tavajoh nakonido naomid nashin man ba namayandehamun sohbat kardam goftan ina siyasate dolate bayad in harfaro benevisan ma kare khodemuno mikonim vase shanbe barnamehaye khasi darim pas khaheshan hame biyayn, jameyatemun kheili kheili kheili moheme,pas age nemikhayn 6 mh bikhodi beshinin khune 2 ruz pashin biyayno hamkari konin

1soshiant

New member
آقای پزشکیان حرفایی رو میزنه که پند هفته پیش سراجی میگفت.. یه مشت حرف بی منطق! "اگر دانشجویی از 20 سوال به 10 سوال پاسخ ندهد پزشک محسوب نمیشود!! یعنی 47 دوره که این امتحان برگزار شد و با نمره های خیلی کمتر از 50 درصد پاس شدن هیچ کدوم پزشک محسوب نمی شوند؟؟ تازه بادتون افتاده باید فکر بیمار باشین؟!!

فرصت مناسب برای احقاق عدالت آموزشی

هفتادمين اجلاس رؤساي دانشگاههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سراسر كشور روز شنبه با حضور وزير بهداشت و رؤساي دانشگاه*هاي علوم پزشكي سراسر كشور برگزار مي**شود.

به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا، دكتر حسيني مدير روابط عمومي وزارت بهداشت با اعلام اين خبر افزود: در اين اجلاس كه با محوريت توسعه مديريت و منابع انساني برگزار مي**شود، مديران برنامه**ريزي مالي و بودجه و مديران مالي دانشگاهها نيز حضور خواهند داشت.

وي همچنين از برگزاري همايش كشوري پزشك خانواده و نظام ارجاع و رونمايي از نسخه 02 پزشك خانواده (دستورالعمل برنامه پزشك خانواده و نظام ارجاع) همزمان با هفتادمين اجلاس رؤساي دانشگاههاي علوم پزشكي،* سازمانها و مؤسسات وابسته خبر داد و گفت: اين اجلاس صبح و عصر روز شنبه دوم ارديبهشت ماه در سالن امام جواد (ع) ستاد مركزي وازرت بهداشت برگزار مي شود.

وقت خوبی برای اعتراض دانشجوها خواهد بود.....

vahid.t

New member
سلام دوستان عزیز چیزی که من گفتم کاملآ موثقه قراره روز شنبه یه جلسه ای بگیرن و به همه ی مقدار ارفاق کنن ولی اینکه چقد ارفاق بشه هنوز مشخص نیس ، ولی خواهشآ بچه ها همه روز شنبه جلو وزارتخونه باشیم بابا بهتر از اینه الکی بخوایم خونه بشینیم و غصه بخوریم و یا منتظر خبرا باشیم

ariii

New member
رسما خاک تو سر م شد ....
سکته کردم متن پزشکیانو خوندم ....
پس کجان این نماینده های مجلس که تک تکشون قول مساعد داده بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آب پاکی رو ریختن رو دستمون ....
من نمیدونم اونی که 90 زده با اون یارو که شاید بر حسب اتفاق 91 زده چه فرقی میکنه ؟؟؟؟؟؟
آره اون پزشک است ... اون پزشک نیسسسسسسسسسسست ......
آخه به والله زور داره ....
نشستن یه مشت هست و نیست یاد گرفتن که به بچه های مردم تحویل بدن اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
هم دانشگاهی خودم ترم پیش با 70 خیلی شیک قبول شده نشسته سر کلاس .. الانم همه رو با تقلب پاس میکنه ...دلشم خوشه داره دکتر میشه ....آره اون پزشکه ما بقال سر کوچه ..... :|

ariii

New member
سلام ...
خوبین؟ کاش براتون مقدور بود یه چیز دیگه ای بگید که دلمون قرص تر بشه ؟؟
آخه پزشکیان پس چی میگه؟
مطمئنید این جلسه مربوط به ما ونمره هاست؟

ariii

New member
سلام دوستان عزیز چیزی که من گفتم کاملآ موثقه قراره روز شنبه یه جلسه ای بگیرن و به همه ی مقدار ارفاق کنن ولی اینکه چقد ارفاق بشه هنوز مشخص نیس ، ولی خواهشآ بچه ها همه روز شنبه جلو وزارتخونه باشیم بابا بهتر از اینه الکی بخوایم خونه بشینیم و غصه بخوریم و یا منتظر خبرا باشیم

سلام ...
آخه پزشکیان پس چی میگه؟

vahid.t

New member
سلام ...
آخه پزشکیان پس چی میگه؟
سلام مرسی آره مطمئنم .قراره همچین جلسه ای گرفته بشه . درباره حرفای پزشکیان نظری ندارم جز اینکه باید ازشون پرسید دوره ی خودشون دانشجوها با چه نمره ای این آزمون رو رد کردن ....

pezeshki88

New member
به نام خداوند حق و عدالت

حضور مداوم داشته باشید پیروزی در یک قدمی ماست

یادتونه حرفای نسل سراجی رو تو 5 و 6 فروردین ؟

حرفای الان پزشکیان هم خیلی شبیه حرفای چند هفته پیش نسل سراجیه اما نکته ای که اینجاست میدونین چیه بچه ها ؟؟؟
نکته اینه که از خودتون بپرسین که چرا اینا دارن شنبه واسه ما جلسه تشکیل میدن ؟ واسه اینه که ادامه پیدا کردن و به قولی کش دادن قضیه ی تجمع ما جلوی وزارت خونه اصلا به نفع آبروی وزارت و مسئولاش نیست میدونین چرا ؟
چون اولا آزمون و نمره دادن اینا مشکل داره :
1.اگه بیس 100 هستش پس چرا تو همین آزمون علوم پایه پزشکی 91 به بالا پاس شده و 81 به بالا تو دندونا پاس شده و حتی 90 پزشکی و 80 دندون افتاده؟

2.چرا به خیلی ها که افتادن اجازه دادن مشروط برن سر کلاس و به ما اجازه ندادن ؟
نکته اینجاست که اگه واقعا یه واحد نظارتی بیاد پرونده آزمون اسفند 90 رو بررسی کنه بدجوری آبروی نسل سراجی و محققی و امثالهم خواهد رفت.

3.این مسئولای فعلی در مقامی نیستن که شایستگی قضاوت راجب پزشک بودن ما بکنن یا نکنن چون خودشون اصلا تو دوره تحصیلشون نه علوم پایه دادن نه پره... پس خودشون هم طبق استدلال خودشون اصلا الان شایستگی ویزیت مریض و شایستگی مسئول بودن رو ندارن... قضیه داره جالب میشه

تجمع ادامه دار ما به ضرر آبروی ایناست پس اینا بالاخره مجبورن که صدای ما رو ساکت کنن و جلسه شنبه واسه ارفاق کردن به ما و ماله کشی به آزمون مورد داریه که آقایون برگزار کردن ...
بچه ها در صورتی هم که شنبه جلسه ای تشکیل ندن تجمع ادامه دار ما اون ها رو در روزهای آینده وادار به تشکیل جلسه خواهد کرد به خاطر همون قضیه آبروی وزارت و ادامه پیدا نکردن تجمعات ما و بودار شدن ماجرا و این چیزا ...

هر روز که بیشتر جمع میشیم جلوی وزارت تن این مسئولا بیشتر میلرزه چون خودشونم میدونن حق با ماست و در حق ما ظلم شده...

پس بچه ها شنبه و یکشنبه دوم و سوم اردیبهشت 91 حتما بیاین جلوی وزارت تا ببینین چه خبرای خوبی بشنویم ...
به امید دیدار همه شمایی که الان نشستین تو خونتون و دارین متن منو میخونین
شنبه و یکشنبه جلوی وزارت بهداشت

یا حق

حمید

New member
دوستان عزیز این حرف هایی که از آقای پزشکیان شنیدید هفته ی پیش نماینده دانشجوها گفتند.به جز ایشون افراد دیگه ای هم از این حرف ها زدند ولی خیلی ها هم قول مساعدت و پیگیری دادند(خیلی هم طبیعیه که افراد نظرات متفاوتی داشته باشند)

و اما سوالی که میخوام از شما بپرسم اینه که به نظرتون این آقایون(سراج و پزشکیان و ....) شهریور این حرف ها رو نزدند؟؟؟؟قطعا اون موقع هم همین حرف ها رو زدند.

نه میخوام امید بیخود بهتون بدم نه اینکه بخوام ناامیدتون کنم.ولی اگه یه کم با خودتون فکر کنید می بینید که اگه احتمال 1درصد هم امید باشه که نمره اضافه کنند(که خیلی بیشتر از این امید هست)بازم باید شنبه و یک شنبه بیاید وزارت خونه.

مطمئن باشید که حضور تک تک ما تاثیر گذاره و همه باید شنبه اونجا باشیم.فکر کنید شنبه و یک شنبه به دلیل کمی جمعیت به نتیجه نرسیم و همه چیز تموم بشه.به نظرتون هفته های بعدی پشیمون نمیشید که چرا نیومدیم و اگه میومدیم شاید به نتیجه میرسیدیم؟؟؟؟بازم میگم:

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

مطمئن باشید که هنوز چیزی قطعی نشده و خیلی جای امیدواری هست پس خواهشا زحمت 1ماهه خودتون و سایر بچه ها رو هدر ندید.

به خدا احتمال موفقیت رابطه مستقیم با جمعیت داره و اگه جمعیت 15و16 و یا حتی بالای100نفر داشته باشیم احتمال اینکه نتیجه بگیریم خیلی زیاد میشه.

خواهشا به حرف های من خوب فکر کنید.

nilufar_par

New member
kasi nemiyad bege shomaha chera vade vayidaye alaki khabaraye movasage bikhod shoraye alakio puchi ke midin
Shomayi ke shoar midin biyayn biyayn ama khodetun neshasin khunehatun
Hala chera useri be esme afshin pak mishe?chera postash pal mishe ine hago edalat?

حمید

New member
ببینید نیلوفر خانم هیچ کدوم از این بچه ها دوست ندارند قول بیخود بدند.هر حرفی هم که زده میشه مطممئنا یه زمینه ای داره مثلا بعضی از روسای دانشگاهها گفتند که این هفته قراره جلسه بذارند نمره ها رو بررسی کنندو تا آخر این هفته همه چیز قطعی قطعی میشه.جلسه الزاما این نیست که حتما نمره اضافه می کنند ولی امید هست که نمره اضافه کنند که هر چی تعداد بچه ها بیشتر و فشار روی وزارت خونه بیشتر باشه این امید بیشتر و نمره ای که اضافه می کنند بیشتره.

شما انتظار داریدوزارت خونه تا ما روز اول رفتیم اونجا بگه بله شما درست میگید و من اشتباه کردم بیس رو 100کردم؟؟یا با سیستم اداری که ما داریم تلاش هایی که نماینده دانشجوها تویه ارگان های مختلف کردند سریعا جواب بده؟؟

من نمیگم که صد درصد میخوان نمره اضافه کنند ولی اگه1درصد هم این احتمال باشه هر عقل و منطقی میگه ما نباید میدون رو خالی کنیم و باید به تلاشمون ادامه بدیم مخصوصا اینکه 1ماه اومدیم.حالا یک هفته دیگه هم روش.ضمنا این هفته ای که گذشت مسئولا مشغول امتحان دستیاری بودند و بعضی هاشون توی قرنطینه بودند.

پس شنبه و یک شنبه یادتون نره و بدونید اگه زیاد باشیم قطعا به نتیجه میرسیم.

بالا