گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

kasra

New member
آقا خدا وکیلی فردا رو بیاین با پس فردا! هر کی ام تونستین سیاهی لشگر بیارین

ariii

New member
بچه ها اگر تا آخر هفته به تجمعات گسترده ادامه بدیم حتما نتیجه می گیریم...حتما بیایید

ای خداااااااااااااااااااااااااااااا هفته داره به تهش میرسه اما نتیجه چی شد.... این حق ما نیست .ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کمکککککککککککککککک .:sadsmiley:

pezeshki88

New member
برنامه امروز تا آخر وقت فردا تجمع ادامه دار جلوی وزارته ... اما بعدش رو نمیدونم

یه خواهشی از همتون دارم بچه ها :

1.لطفا بی حوصلگی رو بزارین کنار ... اکتیو باشین ... هرکی هر خبری از هرجا میشنوه لطفا حتما اینجا مطرحش کنه تا دیگران هم با خبر بشن .

2.برای هماهنگی بیشتر بیاین برنامه های تجمع هفته بعد رو هم بگین تا با هم هماهنگ تر عمل کنیم لطفا با نظرات و خبراتون تو این تاپیک حضور پر رنگ تر داشته باشین .

آخرین ویرایش:
قابل توجه دانشجویان مردودی علوم پایه پزشکی: از شنبه تجمعات دوباره آغاز میشود، زاکانی قول مساعد داد.

chakavak

New member
بچه ها درست بودن یا نبودن این مطلب رو نمیدونم اما من خوندم یه کم امیدوارشدم بازم از وبلاگ بندرعباسه دستشون درد نکنه:smiliess (3):
1.همکاری مشترک دکتر دهدشتی نماینده محترم آبادان با دکتر زاکانی در جهت حل مشکل و معضل آزمون های جامع پزشکی... و امیدواری این دو عزیزان در جهت حل مسئله
2.در جلسه ای که بین نمایندگان دانشجویان و مهندس باهنر برقرار شد ایشون هم قول اکید برای پیگیری از طریق ارتباط با خود دکتر دستجردی کردند...

amir.m

New member
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خداااااااااا

keyvant

New member
بارون تهران نابود کرد منو ، اومده بودم به جایی برسم ولی دو روزه مریض افتادم گوشه خونه... ببخشید که نتونستم همراهی کنم بچه ها، اگه هفته بعد هم هست بگید که بیام ، تا اون موقع رو به راه میشم !

vahid.t

New member
با سلام خدمت همه ی دوستان محترم
بچه ها یه خبر کاملآ موثق موثق دارم و اون اینه که روز شنبه قراره یه جلسه تو وزارتخونه بگیرن و تصمیم دارن به همه یه مقدار ارفاق کنن. همین الان از یه منبع معتبر که نمیتونم اسمشو ببرم این خبر بهم رسید ....

pezeshki88

New member
به نام خداوند حق وعدالت

امید داریم چون پیروزی نزدیکه

به لطف خدا این روزا خبرای خوبی از گوشه و کنار داره میاد
یادتونه گفتیم تا رسیدن به نتیجه جلوی وزارت هستیم ؟
الان با امید بیشتری این جمله رو میگم چون اعتراضامون داره مورد حمایت نماینده های مجلس و بعضی دیگه از مسئولان واقع میشه ...
خبر گزاری های زیادی هم خبر تجمع ما رو دارن پوشش میدن و ازمون حمایت میکنن.
مسئولای وزارت هم جز سکوت کار دیگه ای بلد نیستن چون حرف حق ما جوابی نداره جز سکوت ظاهرا ...
به هر حال ما اعتراضامون رو از شنبه ادامه میدیم
هرکی هم که افتاده و دلش به خودش میسوزه و شرف داره شنبه بیاد و هرکسی هم که میتونه با خودش بیاره...

خبرگزاری دانشجو امروز نوشت :

در سكوت مسئولان وزارت بهداشت؛
اعتراض ها همچنان ادامه دارد ...
با توجه به تجمع*هاي پي*در*پي جمعي از دانشجويان دانشگاه*هاي علوم پزشكي مقابل وزارت بهداشت با فرض اينكه اين اعتراض نابحق باشد به نظر مي رسد تعاملي هرچند حداقلي با اين دانشجويان از سوي مسئولين ضروري به نظر مي رسد.
به گزارش خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، در ادامه اعتراض جمعي از دانشجويان معترض دانشگاه هاي علوم پزشكي به تغيير در ارزيابي آزمون ها ي جامع علوم پزشكي امروز نيز تجمع اين دانشجويان، در مقابل اين وزارتخانه برگزار شد و براساس اعلام اين دانشجويان، اعتراضات در هفته آينده نيز ادامه خواهد داشت.

بنا بر اين گزارش، اعتراض اين دانشجويان به روند برگزاري آزمون هاي جامع علوم پايه و پيش كارورزي رشته هاي پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي است كه با گذشت چند هفته از اين اعتراض، مسئولان وزارت بهداشت به اين دانشجويان پاسخي نداده اند و اين در حالي است كه دانشجويان معتقدند كه تا گرفتن پاسخ به ادامه تجمع ها و اعتراضات خود ادامه مي دهند.

اين دانشجويان معترض، همچنين اعتراضات خود را در مقابل ساختمان نهاد رياست جمهوري، مجلس شوراي اسلامي و سالن همايش هاي رازي كه برنامه روز جهاني بهداشت در اين سالن برگزار مي شود نيز ادامه دادند؛ اما مسئله اي در اين ميان قابل توجه به نظر مي رسد و آن اينكه علي رغم اعتراض 2 هفته اي دانشجويان همچنان مسئولان وزارت بهداشت در مقابل اين دانشجويان سكوت كرده اند و جز وارد ندانستن اين اعتراضات صحبت بيشتري را به ميان نياورده اند.

اما بايد توجه داشت حتي با فرض اينكه اعترض دو هفته اي اين دانشجويان نابحق باشد، تعاملي هرچند حداقلي از سوي وزارت بهداشتي ها با دانشجويان امري لازم و ضروري به نظر مي رسد كه اين امر تاكنون محقق نشده است، انتظاري كه همچنان از اين وزارتخانه باقي است

آدرس خبر :
اعتراض ها همچنان ادامه دارد ...

خبرگزاری فارس هم امروز نوشت :

تجمع دانشجویان و خانواده*هایشان مقابل وزارت بهداشت

خبرگزاری فارس: جمعی از دانشجویان دانشگاه*های علوم پزشکی کشور مقابل وزارت بهداشت تجمع کردند.

تجمع دانشجویان و خانواده*هایشان مقابل وزارت بهداشت

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان دانشگاه*های علوم پزشکی کشور به همراه خانواده*هایشان از ساعت 8 صبح امروز (چهارشنبه) 30 فروردین*ماه مقابل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تجمع کردند.
این دانشجویان دلیل تجمع خود را اعتراض به تغییر شرایط امتحانات مقاطع علوم پایه و پیش کارورزی دانشجویان گروه پزشکی اعلام کردند و خواستار پاسخگویی مسئولان این وزارتخانه در این خصوص شدند.
دانشجویان تجمع کننده در روزهای گذشته مقابل مجلس شورای اسلامی و بیمارستان میلاد تجمع کرده بودند.
به گفته یکی از دانشجویان، تاکنون که ساعت*ها از تجمع مذکور می*گذرد، هیچ یک از مسئولان وزارت بهداشت در جمع دانشجویان حضور نیافته است
آدرس خبرش :

FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس

ما هفته بعد از شنبه اعتراضات رو به طور جدی تری ادامه میدیم
شماهایی که نشستین خونه و همش میاین اینترنت به امید شنیدن خبرای خوب باید خدمتتون عرض کنم اگه تعدادمون کم باشه نتیجه نمیگیریم پس لازمه که همه شما همت کنید و از شنبه 2/2/1390 بیاین جلوی وزارت خونه ...
اول به امید اومدن همه شما به وزارت خونه دوم به امید پیروزی

دومی وقتی پیش میاد که اولی محقق بشه ...

آخرین ویرایش:

nilufar_par

New member
mamnun az hamatun khob man kharej az keshvaram ejaze khuruj nadaram ama babam miyad va tu jaryane zahamatetun hasam.
Mazerat mikham addmin ama farsi nemitunam benevisam
Khasam az bacheha tashakor konam

dr.mahdi

New member
با سلام خدمت همه ی دوستان محترم
بچه ها یه خبر کاملآ موثق موثق دارم و اون اینه که روز شنبه قراره یه جلسه تو وزارتخونه بگیرن و تصمیم دارن به همه یه مقدار ارفاق کنن. همین الان از یه منبع معتبر که نمیتونم اسمشو ببرم این خبر بهم رسید ....

سلام
قراره به همه ارفاق کنند یا امیدواریم که به همه ارفاق بشه؟!

chakavak

New member
وحیدتوروخداراست میگی؟؟؟یعنی بالاخره امیدوار باشیم که بعداز یک ماه جلسه برگذارمیشه؟؟خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.....

حمید

New member
سلام.

هفته ای که گذشت خوشبختانه نماینده های دانشجوها توی مجلس و سایر ارگان ها تلاششون رو کردندو تقریبا با همه ی نماینده ها صحبت کردند و از خیلی ها هم قول مساعدت گرفتند دانشجوها هم الحق و الانصاف با اینکه هوا خیلی سرد بود(با این که من خودم بچه ی سرما هستم)کم نذاشتند و میدون رو خالی نگذاشتند ولی حدود 40-50 نفر بیشتر نبودیم و نمیشد فشاری رو که 15و16 روی وزارت خونه آوردیم تکرار کنیم-هر چند مسئولین مربوطه توی وزارت خونه هم واسه آزمون دستیاری قرنطینه بودند.

صحنه های قشنگی اتفاق افتاد مخصوصا وقتی بچه ها واسه گرم کردن همدیگه لباس های گرمشون رو به هم میدادند.

شاید دلیل افت جمعیت نسبت به 15و16 ناامیدی بچه ها و شاید هم از دست دادن بعضی کورس ها بود ولی این رو بگم که اگه کل این ترم رو هم از دست بدیم (که این طوری نیست)هیچ تضمینی واسه پاس کردن دوباره علوم پایه نیست و حتی مسئولای دانشگاه ما گفتن که هدف وزارت بیس نمره120هست و احتمال زیاد ترم بعد حتی یک نمره هم اضافه نکنند.پس از همه خواهش می کنم که حالا که اینقدر تلاش کردیم و نماینده ها و سایر ارگان ها هم یه قول هایی دادند خودمون نزنیم همه چیز رو خراب کنیم و به قول معروف گاو نه من شیره ده نباشیم (البته بلا به نسبت همه ما-این فقط یه ضرب المثله)
پس هفته ی آینده همه از شنبه با جمعیت بیشتر دم وزارت خونه باشیم

ariii

New member
سلام وحید جان ..
خدا از دهنت بشنوه ایشالاااااااااااا
به خدا دیگه نمیدونیم امیدوار باشیم یا نه ....
خودمون هیچ بمیرم واسه پدر مادرامون ....
من خودم شاهد زحمات بچه ها بودم به خصوص نماینده هامون که ایشالا خدا خیرشون بده...
ایشالا زودتر برسه اون روزی که این پیج ها پر باشه از خبرهای خوب قبولی هممون .ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا کمکمون کن .......

drdevil

New member
بیس 120 رو به ما هم گفتن..فقط همش میترسم اگه ارفاقی هم بشه در حد 3...4 نمره باشه..
راستی دانشگاه آزاد اردبیل مشروط گرفت..

بالا