گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

afshin

New member
بچه ها میدونستید که حدود 60درصد از شرکت کننده ها از علوم پایه افتاده بودند؟؟؟وبا اون9نمره ای که بهشون اضافه شد(البته به زیر91اضافه نشد) وضعیت بهتر شد.با این وضعیت بازم باید تعداد افتاده ها زیاد باشند که خیلی واسه نمره گرفتن فردا امیدوارکننده هست.اینم لینک خبرگزاری فارس که اینو گفته.
FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس

دکتر! این خبر که خیلی قدیمیه . یکی دیگه اینو گذاشته بود قبلا
در ضمن گفته شده در جلسه احتمال داره کمک بشه که شده دیگه . و حالا ما داریم برای کمک بیشتر چونه میزنیم.

hony

New member
[Salam. Bachehaye Tehran adrese daghigh bedin, man az sobh ham ba hOny Jan tamas gereftam, movafagh nashod, hint Jan javab ro nadadQUOTE=navid_6889;17492]ok , merC az rahnamai2n[/QUOTElam
rozita jan man sharmandeam enghad khaste boodam khab boodam,zohr didammobilam khamosh shode zadamesh be charge va khabidam bad didam 3 bar zang zadio sms dadi .mazerat mikham alan bahat tamas gereftam nashod bahat sohbat konam,hatman migiramet bazam:) bazam bebakhshid

rozita

New member
بچه ها میدونستید که حدود 60درصد از شرکت کننده ها از علوم پایه افتاده بودند؟؟؟وبا اون9نمره ای که بهشون اضافه شد(البته به زیر91اضافه نشد) وضعیت بهتر شد.با این وضعیت بازم باید تعداد افتاده ها زیاد باشند که خیلی واسه نمره گرفتن فردا امیدوارکننده هست.اینم لینک خبرگزاری فارس که اینو گفته.
FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس

Salam aghaye hamid, aghaye hamid harfhaye shoma omidvarkonandeh ast, vali deghat kardin ke safahate akhar faghat dare beyne 1,3 nafar por mishe

lida

New member
سلام بچه ها خوبین؟منم فردا صبح میام.میخواستم بدونم کسی میدونه نمره بچه های مردود بیشتر تو چه رنجیه؟
چرا به سختی سوالات اعتراض جدی نشد؟بچه ها میدونستین تعداد سوالات اشتباه بیشتر از دو تا بود؟
آمار دقیق نمره قبولی چند بوده؟هر کسی یه چیزی میگه.من که نفهمیدم نمره چند قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hony

New member
salam lida jan aksare bacheha 80ta90 hastan va fek mikonam baz ham aksareshoon beyne 85 ta 90,bale tedade soalate ghalat bish az 2 ta bood va hanooz peygiresham ke yeki az bachha be dastam beresone kodoom soala ke farda biarameshoon...amare nomreye ghaboli oon chizi ke kheili moshakhase beyne 90ta100 ro 10 ta dadan ama in vasat boode meske 93 92 ham dashte bashim.be omide didar

dr.mahdi

New member
دکتر! این خبر که خیلی قدیمیه . یکی دیگه اینو گذاشته بود قبلا
در ضمن گفته شده در جلسه احتمال داره کمک بشه که شده دیگه . و حالا ما داریم برای کمک بیشتر چونه میزنیم.
این خبر برای 24 اسفند ماه هستش
یعنی همون موقع که نمره ها رو به دانشگاه اعلام کردن!

dr.mahdi

New member
من که خودم تازه رسیدم ایران یه مدتی نبودم

اما از بچه ها خبر گرفتم مثل اینکه تجمع کردن جلو وزارت ، وزارت خونه اسمهاشونو گرفت تا بررسی بکنه !!!

lida

New member
salam bacheha, man hamin alan az vezaratkhune oomadam, chera hame nayumadin? jameyat kam bud, kheili kamkari kardin, makhsusan tehraniya ke bayad miyumadan

lida

New member
niloufar jun jameyat bad nabud, vali oonghadram ziyad nabud kheili bishtar mitunest bashe vali kheili bacheha kamkari kardan

lida

New member
hich khabari nashod, gharar shod farda dobare berim,felan bayad beram azizam dobare miyam tozih midam, felan

afshin

New member
هانی* افشین حمید کجایین پس؟

:)
نیلوفر! دنبال شر میگردیا.! اسم منو بین اون دوتا ننویس!!! من هستم . نیگاشون میکنم.

امروز وزارتخونه بودم. دنبال کار خودم فقط . گویا همه اونجا یه جورایی به فکر خودشون بودن.حالا با پارتی یا بدون.

تقریبا همون پیش بینی من شد: درخواست تون رو بنویسید بررسی میشود.

هانی و حمید احتمالا دیگه به اینجا سر نمیزنن مگر با دست پر.... و با تفنگ پر...

برا فردا هم دیگه رفتن فایده نداره. اگه دوباره مارو ببینن به هم میریزن.

گفتم بذا ببینم چطور پیش میره. آخه به قول حمید "... ارفاق یک پروسه!!! طولانی مدته ..."

آخرین ویرایش:

nilufar_par

New member
من هنوز نتیجه نهاییمم نمی*دونم کسی* از وزارتخونه جواب نمی*ده

خوب افشین چن نفر بودن؟ این آقایون که نیست شدن کو امیر اقایی که بدجور می*گفتن حقمونو میگیریم

بقیه کجان که همرو تشویق میکردن چرا کسی* خبری نمیده

afshin

New member
.

میدونی نیلوفر؟
اینجا دقیقا شده کربلا. این روزها هم مثل عصر عاشوراست. ساکت و غمگین. یاد اون روزا بخیر . زنده و پرهیجان بود. پر از زمزمه دعا
یه نفر خبری از امروز وزارتخونه بده

بالا