گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

nilufar_par

New member
فکر نکنم دیگه کسی* اینجا بیاد یا خبری داشته باشه

اما برای کسانیکه دوره بد اینجارو میخونن توصیه می*کنم اصلا وارد انجمن نشین و حسابی* درستونو بخونین از این به بعد نه ارفاقی هس نه چیزی سوالا هم سال به سال سختر می*شه

فکر نکنم دیگه کسی* اینجا بیاد یا خبری داشته باشه

اما برای کسانیکه دوره بد اینجارو میخونن توصیه می*کنم اصلا وارد انجمن نشین و حسابی* درستونو بخونین از این به بعد نه ارفاقی هس نه چیزی سوالا هم سال به سال سختر می*شه
آفرین.منم موافقم.به قول قدیمیا چرا آدم کند کاری که هی استرس داشته باشه!!خوب بخونید .اصلا فکر کنید بیس 150 هست. نه صد.ان شالا موفق باشید...

حسین1

New member
این چه وضعیه ؟ چرا اینجوری حرف میزنن بعضیا ؟

فک کردی میخوای بری احوالپرسی یا اینکه یه سوال ساده کوچیک دارین که منتظرید بهتون بگن بفرمایید درخدمتیم؟!!! ما معترضیم ، نباید انتظار داشته باشیم فورا جواب بگیریم! اونم 5 ام و 6 ام فروردین، اصلا الان خیلیا این دو روز نیسن که بخوان جوابی بدن...

من اینجا خیلی چیزای عجیب غریب میبینم اینکه بعضیا بیان متنای بلند بنویسن و طولانی که بقیه رو تشویق کنن که هیچ کاری نکنن، من درک نمیکنم این افرادو یا پست قبل از خودمو...

چیزی که ما میخوایم اولین باری نیست که خواسته میشه کمک هم فقط مربوط به دوره قبل نیست همیشه کمک میکردن مخصوصا اسفند فقط باید همه راه هایی که میونیم بریمو امتحان کنیمو دعوا و بچه بازیو بندازیم دور...

آخرین ویرایش:

nilufar_par

New member
موافقم من اصلا توی جریانات سالهای گذشته نبودم نمی*دونم جای امیدواری داره یا نه

حسین1

New member
این چه وضعیه ؟ چرا اینجوری حرق میزنن بعضیا ؟
فک کردی میخوای بری احوالپرسی یا اینکه یه سوال ساده کوچیک دارین که منتظرید بهتون بگن بفرمایید درخدمتیم؟!!! ما معترضیم ، نباید انتظار داشته باشیم فورا جواب بگیریم! اونم 5 ام و 6 ام فروردین، اصلا الان خیلیا این دو روز نیسن که بخوان جوابی بدن...

من اینجا خیلی چیزای عجیب غریب میبینم اینکه بعضیا بیان متنای بلند بنویسن و طولانی که بقیه رو تشویق کنن که هیچ کاری نکنن، من درک نمیکنم این افرادو یا پست قبل از خودمو...

چیزی که ما میخوایم اولین باری نیست که خواسته میشه کمک هم فقط مربوط به دوره قبل نیست همیشه کمک میکردن مخصوصا اسفند فقط باید همه راه هایی که میدونیم بریمو امتحان کنیمو دعوا و بچه بازیو بندازیم دور...

afshin

New member
این چه وضعیه ؟ چرا اینجوری حرق میزنن بعضیا ؟

چیزی که ما میخوایم اولین باری نیست که خواسته میشه کمک هم فقط مربوط به دوره قبل نیست همیشه کمک میکردن مخصوصا اسفند فقط باید همه راه هایی که میدونیم بریمو امتحان کنیمو دعوا و بچه بازیو بندازیم دور...

اشتباه میکنی حسین.
من دیگران رو تشویق نکردم که کاری نکنین . معلومه حوصله خوندن متنهای بلند (به قول خودت)رو نداری.

من گفتم احتمالا قبول نمی کنن. چون ارفاق شده دیگه .با این حال من خودم یکی از اونا بودم که رفتم وزارتخونه.

هنوز هم میگم نمره گرفتن محال نیست اما بعیده. به خاطر همین "بعیده" هزار توهین و متلک شنیدم . تو هم آخری شونی که تحمل شنیدن اندیشه مخالف رو نداری

همه چیزایی گفتی قبلا به اندازه کافی درباره اش حرف زدیم. بهترین جمله ات این بود که: من درک نمیکنم این افراد رو ...

کلمه "بعضیا"به کار بردی . خاله زنک بازی بود ... منو یاد بعضیای دیگه انداختی! اون بچه بازی رو هم خوب اومدی.

آخرین ویرایش:

afshin

New member
خوب عزیزم چند نفر بودین؟چی* گفتن؟؟؟؟؟

دیروز من فقط 10-20 نفرو دیدم که حدس میزدم برا این اومده بودن. امروز کمترن.

میگن خسته ایم ... یه استراحتی بکنیم. :) ولی هر چی هست انگار امروز غنیمتی گرفتیم که گفت جای امیدواریه.

dr.mahdi

New member
من دیروز بودم
امروز کسی رفت ببینه چه خبری شده !

چیزی که هست این که همه باید 15 فروردین بیان وزارت خونه وگرنه 6 ماه دیگه باید بریم سر جلسه امتحان بشینیم!

dr.mahdi

New member
این توسط یکی از بچه ها به بلاگهای دانشگاهها ارسال شده
شما هم این کارو بکنین !

لطفا اطلاع رسانی بکنید.....

تجمع بزرگ دانشجویان علوم پزشکی در اعتراض به آزمون های جامع
در پی مشکلات بوجود آمده در آزمونهای جامع علوم پایه و پیش کارورزی رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی به اطلاع کلیه دانشجویان رشته های مذکور در سراسر کشور میرساند "تجمع بزرگ دانشجویان گروه پزشکی در اعتراض به آزمونهای جامع" به دو صورت زیر برگزار میگردد.

A- شیوه های اعتراض>
1. تجمع بزرگ اعتراضی:
زمان: سه شنبه 91/1/15 ساعت 8 صبح
مکان: شهرک غرب، بلوار ایوانک، ساختمان مرکزی وزارت بهداشت
2. دانشجویانی که امکان حضور در تجمع برایشان فراهم نیست، اینگونه با سایر دانشجویان همراه میشوند:
تجمع مقابل ساختمان مرکزی هر دانشگاه در روز سه شنبه 91/1/15 (پس بدیهی است که در این روز امکان حضور در کلاسها را نخواهیم داشت)
.
.
.
B- محورهای اعتراض>
1. تغییر شیوه ی قبولی از بیس شناور به بیس ثابت 50% آزمون
(47 دوره به همان شیوه نمره گذاری میشده است -حتی در دوران وزیر فعلی-
چنانچه اگر آن شیوه نادرست بوده است، چرا اجازه دادید فارغ التحصیلان با شیوه ای نادرست رشد کرده و اختیار جان مردم را در دست بگیرند؟
و اگر آن شیوه درست بوده، پس چرا تغییر داده شد؟)
2. حذف ارفاقات همیشگی که تا دوره های پیش مرسوم بوده است
3. هدر رفتن 6 ماه و بعضا یک تا یک سال و نیم از عمر دانشجویان به بهانه ی واهی عدم موفقیت در آزمونهای جامع و انتظار 6 ماهه جهت آزمون بعدی (که اکثرا با دور کردن دانشجویان از فضای درس، آموخته هایشان را پراکنده میسازد)

lida

New member
نیلوفر جون ببخشید دیروز نتونستم جوابتو بدم,امروز رفتیم خبری نشد فردا قرار شد جلسه تشکیل بشه اگه خبری شد بهت اطلاع میدم

nilufar_par

New member
ممنون لیدا جان هانی* جان از اطلاع رسانیتون منتظر خبرای بعدیتون هستیم منم ۸۷ شدم دریغ از یک نمره اما هستن کسایی که پاس شدن با این نمرات

nilufar_par

New member
یعنی* امیدوار باشیم؟آخه خیلی* امیدواری*های الکی* داشیم ۱۷ نمره ۲۰ نمره*ها که می*گفتن دوستان. من از امروز میخواسم شروع کنم جو گیر شدم:shocked:

nilufar_par

New member
هانی* جان شما لیست اسامی نوشتین؟یعنی* اگه ارفاقی بشه واس منم شامل می*شه یا منم باید به تنهایی* بیام اعتراض؟

nilufar_par

New member
ممنون از زحماتتون فقط اینجارم فراموش نکنین من نمی*تونم باشما تماس بگیرم ایرنسلو نمی*شه گرفت به راحتی*.بیخبرمون نذارین

sweeti.dream

New member
سلام بچه ها!!من تازه این تاپیک رو پیدا کردم...من این چند روز با بچه ها جلوی وزارت بودیم ولی دیگه این آخر خیلی تعدادمون کم شده بود!!امروز واسه همه بچه های یونی خودمون که افتاده بودن زنگ زدم همه گفتن 14 ام میایم..این جوری اگه جمع شیم میتونیم روی روند جلسه 14 ام تاثیر بذاریم چون خیلی از اجتماع ما میترسیدن حتی نذاشتن جلوی وزارت بایستیم!!!خواهشا اطلاع رسانی کنید و بچه های که افتادن بگین بیان چون 14 ام آخرین فرصت ماست...............

vahid.t

New member
اولآ سلام . دومآ دوست عزيز آقا افشين بايد خدمتتون عرض كنم قرار دادن همچين مطالبي در همچين فضايي كاملآ كار اشتباهيه ، هر چند كه اين مطالب درست باشن
به نظر شما ما بايد سكوت كنيم و بذاريم حقمون تو روز روشن خورده بشه. به نظر من اين اعتراضات اگه هم سرانجام به نتيجه ي خاصي نرسن ولي حداقل نشون ميده ما واسه رسيدن به حقمون تلاش خودمونو كرديم . پس بهتره تا ميتونيد به بچه ها اميد بدين نه اينكه با قرار دادن همچين مطالبي اونا رو نااميد كنين

بالا