گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

hony

New member
.

پیش بینی های من اینه:

ما ملت اهل کوفه روز پنجم به طور پراکنده (برای هم فال و هم تماشا) میایم به سمت وزارتخونه
دسته های پراکنده سه جهار نفری تشکیل میدیم و به وضعیت هم میخندیم
وزارتخونه تا ساعت یازده تحویلمون نمیگیره
سه یا چهار نفر که داغترند چوب رهبری رو توی دست شون میگیرن وسعی در جمع آوری امتشون دارن
حراست درب وزارتخونه میگه فعلا ده متر فاصله بگیرید تا اتومبیل های مسئولین بدون کم کردن سرعت وارد شن
جهنمی ها از تو وسیله نقلیه آتشین شون به ما چش غره میرن
رهبران امت ما سعی در شناسایی رهبران اونا دارن. ولی رهبران اونا سعی میکنن ما رو هیچی حساب نکنن. البته احتیاج به چندان سعی کردنی هم نداره
ساعت یازده دوازده حراست میگه مسئول دفتر یکی از شعبه های جهنم میگه امروز که تقریبا روز تعطیله و کسی از مسئولین نمیاد
رهبران امت ما به حراست میگن بپرس به جاش کیه ؟ جواب میدن به جاش هم کسی نیست بعد معلوم میشه همون مسئول دفتر بزرگترین مسئول وقت وزارتخونه است.
از اعماق جهنم جواب میدن لطفا خواسته هاتونو بنویسید و متفرق بشید ... قول بررسی داده می شود ....
اینجا یهو چراغا خاموش میشه و لشکر سیاهی دودره میکنه و رفیقاشونو دور میزنن و میرن و از اون به بعد از طریق شماره تلفن هایی که همین امروز از هم قطارهاشون گرفتن پی گیر ماجرا میشن
بقیه که قسم خورده ان و نمیتون به راحتی در برن میگن ما همینجا میخوابیم !!!!!!
حراست میگه خوب عیب نداره بخوابید ولی از دم در دور شید ...
تا پایان ساعت اداری بیش از ده نفر نمیمونن در حالیکه زمزمه های آتشین بین خودشون ردوبدل میکنن
تعداد بانوان معترض تا قبل از پایان ساعت اداری صفره و عذرشون پذیرفته شده است .
و در نهایت هیچ کس در پایان روز پنجم عید نوروز دم در وزارتخونه نخواهد بود .
در ابتدای روز بعد کمتر ازا نگشت شمار روز قبل دوباره دم درند... حراست این بار کمی انفعالی تر عمل میکنه و میگه اسم هاتونو بنویسید و بدید تا بیشتر بررسی کنیم ...
احتمالا در اثنای ساعت های اداری روز ششم یکی از مسئولین قول میده که نهایتا تا پانزدهم فروردین ، قبل از شروع کلاسا نتیجه درخواست معترضین پاسخ داده خواهد شد و نتیجه به دانشگاه های مرتبط ابلاغ میگردد.
امکان نداره کسی جرات داشته باشه و بگه من همین امروز جواب میخوام ولی اگر بگه کسی تحویلش نمیگیره
در صورت محال اگر تعداد معترضین که پافشاری میکنن بیش از ده نفر باشه اجتماع اعتراض قانونا سیاسی تلقی میشه و نیروهای انتظامی دخالت میکنه ... گفتم در صورت محال
پونزدهم هیچ کس هیچ نتیجه ای از هیچ دانشگاه نمیگیره .
ما هم که دیگه روی دیدن همکلاسی هامونو نداریم که پاس کردن و پونزدهم دارن میرن کلاس جدید فیزیوپات، اصلا نمیریم دانشگاه، شاید به آموزش دانشگاه زنگ بزنیم
شونزدهم اندک اندک میریم سراغ کتابامون ...
میر؟ نه حالا که وقت زیاد داریم جزوه هامونو میخونیم، گری ، گایتون ، رابینسون ، هارپر ، واااااای ی ی باز اینا ؟؟؟ :((
چند روز بعد به این نتیجه می رسیم که دنیا پستی و بلندی زیاد داره و شکست مقدمه پیروزیه
انصافا بد و بیراه نثارم نکنین شما انسانهای فرهیخته ای هستید... اینا فقط پیش بینی بود.
afshin jan bado birah nesaret nemikonim chon ma farhikhteim ama motasefam ke ba in hame darkhast az shoma dar inja baz ham bazre na omidi mipashi va farhikhtegi ro dar mana nafahmidi!!! man haminja elam mikonam age ba harfhaye afshin na omid hastid nayayd,ayandeye khodemoon ro khodemoon misazim . omidemoon be khoda bashe hamoontor ke hamishe ezafe shode ya base taghir karde emsal ham motmaen bashid age bekhaym mitonim.

hony

New member
man vaghean motasefam va motevaje nemisham manzooretoon az in kara chie?agha afshin shoma nemikhay biay khob hartor midonid ama inke inja in mataleb ro mizarid nagid ke delsooze bacheha hastido az inke oonja momkene chand saat bemonim az narahati khabo khorak nadarid ke vaghean khandam migire!!!! shoma naya,mibini ke bacheha hamegi che dar inja che dar tamashaye telephonie bande mohkam hame moseran baraye oomadan:)

afshin

New member
.

هانی! متاسفانه می بینم که ادبیات شما هم اندکی عوض شده و در مقابل روشنگری ها؟ نه! اصلا خیال پردازی های من از توهین و تحقیر دریغ نکردید.

بیان عبارت کوچه بازاری "نفهمیدی" در شئونات دانشجویی شما نبود.
من نظرمو گفتم. حق دارم حداقل دلم برای خودم بسوزه. اگه بخوام واقع بین باشم بده؟ اگه بخوام در تشکل های آرمان گرایانه شما نقش نداشته باشم باید سکوت کنم؟ چرا؟
چه کسی این حقو از من می گیره که نیام وزارتخونه یا اصلا اینجا نظر ندم؟ ... خب شما به بازی کودکانه خودتون بپردازید و به من محل نذارید.
اما شیوه تحقیر و توهین در برابر خواسته هاو آزروهای شخصی یک رسم کهنه و فرسوده است.

hony

New member
.

هانی! متاسفانه می بینم که ادبیات شما هم اندکی عوض شده و در مقابل روشنگری ها؟ نه! اصلا خیال پردازی های من از توهین و تحقیر دریغ نکردید.

بیان عبارت کوچه بازاری "نفهمیدی" در شئونات دانشجویی شما نبود.
من نظرمو گفتم. حق دارم حداقل دلم برای خودم بسوزه. اگه بخوام واقع بین باشم بده؟ اگه بخوام در تشکل های آرمان گرایانه شما نقش نداشته باشم باید سکوت کنم؟ چرا؟
چه کسی این حقو از من می گیره که نیام وزارتخونه یا اصلا اینجا نظر ندم؟ ... خب شما به بازی کودکانه خودتون بپردازید و به من محل نذارید.
اما شیوه تحقیر و توهین در برابر خواسته هاو آزروهای شخصی یک رسم کهنه و فرسوده است.
afshin jan inja motealegh be hamast,ok?harchi doos dari benvis hagh ba shomast shomamitooni harchi nazarete ro benvisi...tavakol va omid dashtan neshaneye iman be khoda va bavare tavanaihaye ensanhas va naomidi(va na vaghe bin boodan) neshaneye tafakorate badbinane dashtan va manfi boodan has,beja patology nazaram ine ravanpezeshki ro dar ayande entekhab konid vaghean reshteye kheili be dard bkhorie

hony

New member
agha afshin yadete ke be hame gofti finglish type nakonid chon motmaenan admine mohtaram hazf mikone? ama man daram finglish type mikonam va ebteda ham az admie aziz ozrkhahi kardam babate inke man mobilam farsi nadare pas ejaze bede in chand rooz ro be man va mibinid ke ishoon lotf karde,pas dide shoma manfist ke fek mikonid hamishe hamoon chizi khahad shod ke shoma fek mikonid ...in mesali bood baraye nahveye tafakorate shoma.shad va movafagh bashid.va darzemn dige niazi nemibinam be sohbatae shoma pasokhi bedam chon inja jai baraye in mozoo nist

afshin

New member
آره ...
:)
پاسخ ندین بهتره
دیکتاتورهای بالفطره وقتی یه فکر مخالف می بینن میرن پیشینه فرد رو در میارن و سعی می کنن شخصیت شو کشف کنن.
اگه نقطه ضعف پیدا نکنن برتری ها و برنامه های شخصی اونو زیر سوال می برن و مواردی از توانمندی های خود را بسیار منطقی و عظیم جلوه میدن حتی اگر ربطی به موضوع نداشته باشه
مدیر انجمن طبق اساسنامه ای که شما اونو تایید کردید تا عضو این فروم بشید ، هر از چندگاهی و به طور مقطعی برخی پست ها رو حذف میکنه . حالا فرض که لطف نموده حذف نکردند .همانطور که قبل از در خواست شما خیلی از پست ها رو حذف نکردند. این چه ربطی به شخصیت من داره؟ من که خودم پست شما رو نقل و قول کرده بودم . و چه مثالی از برتری شما رو ثابت میکنه که خواهش کردید...

واقع بینی منو به بدبینی متهم کردی در حد کفر!!!!!!!!! آخرش هم برای اینکه دیگه تحمل نداشتی از خودم و فکرم دفاع کنم کودکانه شیوه قهر رو در پیش گرفتی
سفارشتون درباره تغییر رشته رو رد میکنم چون روانپزشکی مربوط به رشته ما نیست . اما اگر منظورتون این بود که من یک شخصیت روان پریش و اسکیزوفرنی هستم بهتر بود جمله تونو واضح تر مینوشتین و شیوه توهین تونو مخفی نمی کردین.
قول میدم هرگز توهین کسی رو با توهین جواب ندم.

همون که گفتید ... شما حرف خودتونو بزنید و من هم ... پاسخ ندین بهتره .

آخرین ویرایش:

حمید

New member
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

افشین دارم بهت شک می کنم که تو هم افتادی اونم با نمره 80 به بالا.ولی مطمئن باش با جمعیت زیادی که میدونم میان قطعا نتیجه میگیریم حالا یا5م یا6م شاید هم 7م.این حرف رو که میزنم واسش دلیل دارم و دیدم کسایی رو که خیلی بیشتر از نمره ای که من و تو میخوایم گرفتن.

هر چند پیش بینی و نظرت قابل احترامه ولی حالا تو الان میتونی سه تا کار بکنی1-مثل ما تلاشت رو بکنی2-تلاشی نمی کنی لااقل حرفی نزنی3-هی مثل اون کارتونه که علی دایی می گفت (اسمش یادم رفته)هی پشت سر هم بگی من نمیتونم.ولی مطمئن باش این کاری سوم که تو داری می کنی بدترین کاره.
شاید هم پیش بینی تو درست باشه(احتمال خیلی کم) ولی با این کاری که ما می کنیم حداقلش دیگه در طول 6ماه بیکاری هی با خودمون نمیگیم که چرا یه کم بیشتر تلاش نکردیم شاید میشد یه کاریش کرد اونم وقتی خودت دیدی که ترم های قبل این کار رو کردند.

اگه حرفی زدم ناراحت شدی ببخش ولی واسه من 6ماه عقب موندن خیلی سخته حالا دیگه تو رو نمیدونم.

آخرین ویرایش:

hony

New member
hameye bachehai ke mian terhan mesle khode man omideshoon aval be oon balai hastesh ke gheire momkeno momken karde va badesh talasho zahmate khodemoon,pas hame ba ham mirim tehran...va vaghean vaghean delam roshane

afshin

New member
.

مرسی حمید .
آدم با شما راحت تره ! به نظر با منطق تر میاین!

اون کارتون "کارتون گالیور و کوتوله ها" بود . و اون شخصیت اسمش Glam بود.

شرط دومت ناجوانمردانه است که حرف نزنم . من درباره این موضوع با هانی کنار اومدم

و اما از سه پیشنهادت اولی رو می پذیرم که البته این پیشنهاد شما نبود. پیشنهاد همه است در واقع تنها راهیه که می تونیم پیش بگیریم .
در این مورد همه ما داریم به خواسته دل مون عمل می کنیم. میگیم میریم وزارتخونه. توکل به خدا !!!
راستش من دزدی نکردم تا حالا اما شنیدم حتی دزد که میخواد بره دزدی اول توکل می کنه .
کلا انگار خدا فقط نشسته که به خواسته دل روشن ما عمل کنه .

می ریم حرف مونو می زنیم خوسته مونو مطرح میکنیم اما اسمش "تلاش" نیست ... درخواست و خواهشه ... قبول یا رد خواهش داره
و همچنین اونا که گفتن میریم "حق" مونو بگیریم .اگه از بیرون این جمع نگاه کنیم حرفشون خنده داره .

تلاش مال قبل امتحانه و حق نمره بالای صد ... ما میتونیم بریم بگیم این تست ها شانسی بود. و مبنای علمی کافی نداشت.
اونی که شما و من دیدیم که شهریور نمره بیشتری داده بودند برای سازگاری بیشتر با تغییرات بود .به خاطر اینکه Base نمره رو از 75 آوردن به 100 اما قرار نیست که شما گمان کنید که این روال دائمه

حالا هم بسیار بسیار بعید می دونم که با این موضوع کنار بیان که در دو مرحله ارفاق کنن. با این حال می ریم حرف مونو می زنیم .
اما بیهوده به کسایی که احتمالا از راه خیلی دور قراره بیان دلخوشی ندین به خاطر توهمی که اسمشو میذاری دل روشن
یا به خاطر اینکه شما زورتون میاد شش ماه بیکار بشینید ( طوری که خودتون گفتید )
همین

حمید

New member
.

می ریم حرف مونو می زنیم خوسته مونو مطرح میکنیم اما اسمش "تلاش" نیست ... درخواست و خواهشه ... قبول یا رد خواهش داره
و همچنین اونا که گفتن میریم "حق" مونو بگیریم .اگه از بیرون این جمع نگاه کنیم حرفشون خنده داره .

تلاش مال قبل امتحانه و حق نمره بالای صد ... ما میتونیم بریم بگیم این تست ها شانسی بود. و مبنای علمی کافی نداشت.
اونی که شما و من دیدیم که شهریور نمره بیشتری داده بودند برای سازگاری بیشتر با تغییرات بود .به خاطر اینکه Base نمره رو از 75 آوردن به 100 اما قرار نیست که شما گمان کنید که این روال دائمه

حالا هم بسیار بسیار بعید می دونم که با این موضوع کنار بیان که در دو مرحله ارفاق کنن. با این حال می ریم حرف مونو می زنیم .
اما بیهوده به کسایی که احتمالا از راه خیلی دور قراره بیان دلخوشی ندین به خاطر توهمی که اسمشو میذاری دل روشن
یا به خاطر اینکه شما زورتون میاد شش ماه بیکار بشینید ( طوری که خودتون گفتید )
همین

اولا بهت بگم که کسی که من باهاش صحبت کردم ونمره گرفته اسفند ماه 89 بود(هر چند شهریور رو هم سراغ دارم).پس کاری به یک مرحله و دو مرحله نداره.

در مورد حق و خواهش حرفت رو قبول دارم چون اونا سوارند و ما پیاده ودر مورد خود آزمون(نه شرایط قبل از اون) حق دارند.ولی خودت هم بهتر میدونی که این آزمون معیار خوبی واسه سنجش سطح علمی نیست چون حدود دو تا سه هفته وقت داره اونم سریعا بعد از امتحان های سخت ترم5 که فقط وقت میشه چند آزمون رو بخونی و جواب ها رو حفظ کنی.خدا شاهده که من از 5آزمونی که زدم (و بعد خوندم)هیچ کدوم زیر 100نشد و 4تاشون هم بالای 110شد(بدون ارفاق) چون به شانس اون سوالا رو میدونستم ولی این آزمونبا اینکه پنج آزمون هم خونده بودم نمرم شد89(البته 3-4نمره کمتر از چیزی که خودم حساب کردم)

در مورد مسافت راه و دل خوش کردن هم بگم که من با 3تا از هم کلاسی هام از چهارمحال و اصفهان میایم.پس هر چی واسه دیگران گفتیم واسه خودمون هم هست که حالا اونا دیگه خودشون عاقل هستند و وضعیت رو درک می کنند.بعدش هم 6ماه عقب موندن که فقط واسه من نیست واسه همه همین جور سخته.

آخرین ویرایش:

dr.mona

New member
salaaaaaaaaaaam be hamegi ba vojoode oftadanam ama bazam sarkhoshammmm mesle hamisheeeee, dalile gheibat k maloome eideO in harfaaaa
manam 5Om vezarat khoonam.....

dr.mona

New member
salaaaaaaaaaaam be hamegi ba vojoode oftadanam ama bazam sarkhoshammmm mesle hamisheeeee, dalile gheibat k maloome eideO in harfaaaa
manam 5Om vezarat khoonam.....

afshin

New member
[COLOR="#0000CD"]سلام

پنجم آره... منم دوبار پشت سرهم وزارتخونه ام

پنجم اصلا من خودم وزیرم.

میخوایم کن فیکون کنیم.

تا چش افشین درآد.

خواهیم دید که حق پیروز است.
[/COLOR]

hony

New member
beharhal too in faze hamrah ba narahati va negaranio bacheha ke albate ba omid hamrah hast bazi vaghta posthaye fun ham niaze vaghean az doostan tashakor mikonam :)))man ke shakhsan lezat bordam

dr.mona

New member
khob man ziyad nemitoonam net biyam bana bar in bahs shayad edame peida nakone...mahtaaave aziztar az jan raft ,afshine pishgoo vared shod....afshin shoma 2bar poshte sar ham nayaaaaa nis fazet manfie vase roohiye bacheha ye kam ye joraeye , albate age kheili doos dari natijeye pishbinihato bebini moshkeli nistaaa inam ' nazare shakhsiye man bood!!!!!!! ' injooriya shode dg??

hony

New member
baceha khabarae khobi behem reside lotfan biayd ino jedi migam khabar darim ke khodeshon goftan age jamiat bashe beheshon komak mikonim...

dr.negar

New member
سلام دوستای گلم
عید همتون مبارک
واسه همه دعا کردم که کارتون درست بشه
نا امید نشین.شما که واسه دعوا نمیرین واسه این میرید که با گفت و گو مشکل رو حل کنید پس موفق باشید عزیزان:riz304:

بالا