گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

afshin

New member
baceha khabarae khobi behem reside lotfan biayd ino jedi migam khabar darim ke khodeshon goftan age jamiat bashe beheshon komak mikonim...

ببخشید .. لطفا

چرند نگو ! اونا خودشون عمدا نتیجه رو انداختن روز آخر و دقایق آخر سال 90 تا پاسخ گوی برخی اعتراض ها نشن
اون وقت این روزهای تعطیل! امکان نداره حتی با اعتراض ( یا بدون ) بخوان وعده کمک بدن
حرف مفت در میاد توقع دارن ساکت بشینیم.

drdevil

New member
جناب افشین.حرفاتون به شدت مغرضانه ست...
اعتراض تمام دوره ها بوده...اسفند 89 پزشکی بیسش 96 بود و بعد اعتراض شد 90(از 210 تا سوال).برای دندان پزشکی هم با اعتراض بیس از 75 شد 68
شهریور یه چیزی بالای 30 تا سوال به صورت آماری اضافه شد و بعد از اون هم با پیگیری های بچه ها 95 به بالا رو مشروط حساب کردن...پس اعتراض جواب میده
دیگه اینکه میگین اینجا همش ده نفرین..بله.تمام بچه ها نظر نمیذارن..یکیش خود من که موقعیت اومدن به تهران رو ندارم...اما دنبال نامه نوشتن و فکس کردن هستم...از طرف وزارت خونه آدمو نا امید میکنن...می گن شما نمره تونو گرفتین..میگن اعتراض فایده نداره...پس نه..انتظار دارین با روی خوش ازمون استقبال کنن؟اما تجربه میگه این اعتراضا جواب داده.و شمایی که نمیخوای اعتراض کنی و می وای بچه ها رو هم نا امید کنی...فکر میکنم انقدر نمره ت پایینه که هیچ امیدی برات نمونده..از خدا میخوام به روال سال های پیش همه پاس بشیم..کوفت شد عیدمون

hony

New member
ببخشید .. لطفا

چرند نگو ! اونا خودشون عمدا نتیجه رو انداختن روز آخر و دقایق آخر سال 90 تا پاسخ گوی برخی اعتراض ها نشن
اون وقت این روزهای تعطیل! امکان نداره حتی با اعتراض ( یا بدون ) بخوان وعده کمک بدن
حرف مفت در میاد توقع دارن ساکت بشینیم.
agha afshin ensane farhikhte ham didam:)))) ba tavajo be inke vaghtam too poste ghabli kam bood nashod kamel tozih bedam doostan...in khabar marboot be 28om hast va man bekhatere inke diruz ba chandin nafar tamas dashtam in khabar ro daram va joziatesham inja nemishe goft...hala shoma begoo man chert migam badesham kesi tavagho nadare shoma saket bashi dahane vel dashtan va harchi goftan az moshakhasate shakhsiate shomast ...ishala bade eterazemoon too hamin safhe man az doostan taghaza mikonam be komake ham moshkelate roohi ravanieshoma ro hall konim. az doostan ozrkhahi mikonam javabe harfe moft ro bayad dad.agha afshin shak nadaram az door shenakhte khahi shod chon kamelan shakhsiate ranav parishi dari

hony

New member
اعتراض تمام دوره ها بوده...اسفند 89 پزشکی بیسش 96 بود و بعد اعتراض شد 90(از 210 تا سوال).برای دندان پزشکی هم با اعتراض بیس از 75 شد 68
شهریور یه چیزی بالای 30 تا سوال به صورت آماری اضافه شد و بعد از اون هم با پیگیری های بچه ها 95 به بالا رو مشروط حساب کردن...پس اعتراض جواب میده
دیگه اینکه میگین اینجا همش ده نفرین..بله.تمام بچه ها نظر نمیذارن..یکیش خود من که موقعیت اومدن به تهران رو ندارم...اما دنبال نامه نوشتن و فکس کردن هستم...از طرف وزارت خونه آدمو نا امید میکنن...می گن شما نمره تونو گرفتین..میگن اعتراض فایده نداره...پس نه..انتظار دارین با روی خوش ازمون استقبال کنن؟اما تجربه میگه این اعتراضا جواب داده.و شمایی که نمیخوای اعتراض کنی و می وای بچه ها رو هم نا امید کنی...فکر میکنم انقدر نمره ت پایینه که هیچ امیدی برات نمونده..از خدا میخوام به روال سال های پیش همه پاس بشیم..کوفت شد عیدمون
kamelan movafeghan revalie ke hamishe boode va motmaenan sakhtie rah ziade ama omidvari ham hast chon hamishe hamin boode...shoma age nashod biay baramoon doa kon dooste aziz mamnoon az jomalate delgarm konande

afshin

New member
..کوفت شد عیدمون

مغرضانه نسبت به کی؟ به خودم ؟
آخه چرا دوست دارین همش حرفایی زده بشه که دلتون میخواد؟ چرا میخواین با این موضوع احساسی برخورد بشه ؟

... اسفند 89 گفتی؟ برای base که اصلا اعتراض مطرح نبود . خودشون آوردند رسوندند به 90 تا سوال ها و تست های چندپهلو رو پوشش داده باشند.

در مورد شهریور هم غلو شده بعضی ها 18 و بعضی تنها 7 نمره اضافه شدند اونم انداختند گردن آماری ! به اعتراض ربطی نداشت .

امسال از همون اول به سوالات بسیار دشوار و تستهای غلط مثل زبان نمره ثابت اضافه کردند. و بنا به گفته دکتر نسل سراجی برنامه ریزی طوری است که نیروهای به اصطلاح خودش "غیر زبده" به مرحله بعدی راه نیابند . لینک این خبر رو هم اگر لازمه بگید تا بذارم براتون .

باز هم تکرار می کنم هیچ ارگانی حاضر نیست کیفیت و کمیت آزمون خودشو با اعتراض دانشجو زیر سوال ببره. ارفاق های این دوره رو بر مبنای همون آماری به نفرات دور و بر 90 دادند.و اتفاقا این ارفاق دقیقا برا اجتناب از اعتراض دانشجو بوده ... شنبه به ما خواهند گفت که ارفاق ها در نظر گرفته شده و این نمره دادن روال دائمی نیست .

بعدش اینکه شما واقعا فکر می کنید کسی تو اون وزارتخونه هست که فکس من و شمای دانشجو رو به مسئول محترمی میرسونه و اون مسئول فکس رو میخونه ؟؟؟

اصلا حضور ما براشون قابل تحمل هست که بخوان وقعی بذارن تا چه برسه به فکس؟ بگذریم ... عید نوش جان تون باشه .. چرا کوفت ؟ ... کوفت کسی بشه که چشمش تنگه ... خب گفتیم چشم تنگ یادم افتاد این هانی ازم خیلی طلبکاره

لابد داری میگی خودت چش تنگی... وصله های زیادی به من چسبوندی هانی ... گفتم که خیالت راحت باشه جواب اهانت رو با اهانت نمیدم ...
خنده های مستانه سر دادی که به نظر میرسه : خنده تلخ من از گریه غم انگیز تراست. راستی زیاد چت میکنی نه ؟؟؟
گفتی توی پست قبلی وقت نداشتی که البته پر واضحه راستشو نگفتین ... شما وقت برای تلف کردن پای نت زیاد دارین حداقل اینکه بیشترین پست توی این تاپیک مال شما بود . قبل امتحان توی کدوم انجمن بودین ؟

راستی شما قرار بود پاسخ منو ندین .. یادتون رفت؟ یعنی اینقدر اراده ندارین که 24 ساعت سر حرفتون وایسید ؟ اینجوری میخواین پزشک بشین ؟

عرض به حضور انور جناب عالی که کلمه "چرند" به معنی حرف بی پایه و اساس تو ادبیات فارسی رایج و کاربرد معمولی داره و اصلا اهانت محسوب نمیشه . و همین جور اصطلاح "حرف مفت" یعنی برای هر حرفی که از زبان افراد عامی بیرون میاد و نیاز به دلیل و منبع نداره . مثل حرفایی که تو صف نانوایی تا آرایشگاه زده میشه .
شما و دوستات طی تماس های تلفنی که با هم داشتید تصمیم گرفتید که چی؟ ..."خودشون" گفتند که ...(حالا این خودشون کیه ؟؟) اگه جمعیت شما زیاد باشه ما تسلیم میشیم و اگر زیاد نباشه بهتون وقت میدیم جمعیت تون رو بیشتر کنید بعد بهتون کمک میکنیم . آره همین جوری بود ؟
راستی اون پست من یادته که به قول شما جنبه فکاهی و طنز داشت ؟ گفته بودم خودم میشم وزیر و به همه تون نمره میدم ؟ اگه درکش کرده بودی همین حدیث امروز شماست که شنبه به همه جمعیت نمره خواهم داد و ایشالله میایم تو همین پست و چشم هر که نتواند دید درآید و خون بر شمشیر پیروز است .

و شنبه غروب بعد از اینکه ارفاق رو گرفتی میای منو مداوا میکنی آره ؟ البته با تیم پزشکی زیر دست تون

بعد اون جمله پرمعنی و پرمعنی رو به کار بردی : ..."دهن ول داشتن!!!! و هر چی گفتن !!!!! از مشخصات شماست"... دیگه چی بود ؟ "شخصیت روان پریش" و "حرف مفت" رو که خودم یادت دادم و با شرحی که داده شد ظاهرا فحش محسوب نمیشه ....دیگه چه فحش هایی از کودکی به یاد داری (و یا به یاد نداری و در ضمیر ناخودآگاهت حک شده) رو کن ... منتظرم

drdevil

New member
مغرضانه نسبت به کی؟ به خودم ؟
آخه چرا دوست دارین همش حرفایی زده بشه که دلتون میخواد؟ چرا میخواین با این موضوع احساسی برخورد بشه ؟

... اسفند 89 گفتی؟ برای base که اصلا اعتراض مطرح نبود . خودشون آوردند رسوندند به 90 تا سوال ها و تست های چندپهلو رو پوشش داده باشند.

در مورد شهریور هم غلو شده بعضی ها 18 و بعضی تنها 7 نمره اضافه شدند اونم انداختند گردن آماری ! به اعتراض ربطی نداشت .

امسال از همون اول به سوالات بسیار دشوار و تستهای غلط مثل زبان نمره ثابت اضافه کردند. و بنا به گفته دکتر نسل سراجی برنامه ریزی طوری است که نیروهای به اصطلاح خودش "غیر زبده" به مرحله بعدی راه نیابند . لینک این خبر رو هم اگر لازمه بگید تا بذارم براتون .

باز هم تکرار می کنم هیچ ارگانی حاضر نیست کیفیت و کمیت آزمون خودشو با اعتراض دانشجو زیر سوال ببره. ارفاق های این دوره رو بر مبنای همون آماری به نفرات دور و بر 90 دادند.و اتفاقا این ارفاق دقیقا برا اجتناب از اعتراض دانشجو بوده ... شنبه به ما خواهند گفت که ارفاق ها در نظر گرفته شده و این نمره دادن روال دائمی نیست .

بعدش اینکه شما واقعا فکر می کنید کسی تو اون وزارتخونه هست که فکس من و شمای دانشجو رو به مسئول محترمی میرسونه و اون مسئول فکس رو میخونه ؟؟؟

اصلا حضور ما براشون قابل تحمل هست که بخوان وقعی بذارن تا چه برسه به فکس؟ بگذریم ... عید نوش جان تون باشه .. چرا کوفت ؟ ... کوفت کسی بشه که چشمش تنگه ... خب گفتیم چشم تنگ یادم افتاد این هانی ازم خیلی طلبکاره

لابد داری میگی خودت چش تنگی... وصله های زیادی به من چسبوندی هانی ... گفتم که خیالت راحت باشه جواب اهانت رو با اهانت نمیدم ...
خنده های مستانه سر دادی که به نظر میرسه : خنده تلخ من از گریه غم انگیز تراست. راستی زیاد چت میکنی نه ؟؟؟
گفتی توی پست قبلی وقت نداشتی که البته پر واضحه راستشو نگفتین ... شما وقت برای تلف کردن پای نت زیاد دارین حداقل اینکه بیشترین پست توی این تاپیک مال شما بود . قبل امتحان توی کدوم انجمن بودین ؟

راستی شما قرار بود پاسخ منو ندین .. یادتون رفت؟ یعنی اینقدر اراده ندارین که 24 ساعت سر حرفتون وایسید ؟ اینجوری میخواین پزشک بشین ؟

عرض به حضور انور جناب عالی که کلمه "چرند" به معنی حرف بی پایه و اساس تو ادبیات فارسی رایج و کاربرد معمولی داره و اصلا اهانت محسوب نمیشه . و همین جور اصطلاح "حرف مفت" یعنی برای هر حرفی که از زبان افراد عامی بیرون میاد و نیاز به دلیل و منبع نداره . مثل حرفایی که تو صف نانوایی تا آرایشگاه زده میشه .
شما و دوستات طی تماس های تلفنی که با هم داشتید تصمیم گرفتید که چی؟ ..."خودشون" گفتند که ...(حالا این خودشون کیه ؟؟) اگه جمعیت شما زیاد باشه ما تسلیم میشیم و اگر زیاد نباشه بهتون وقت میدیم جمعیت تون رو بیشتر کنید بعد بهتون کمک میکنیم . آره همین جوری بود ؟
راستی اون پست من یادته که به قول شما جنبه فکاهی و طنز داشت ؟ گفته بودم خودم میشم وزیر و به همه تون نمره میدم ؟ اگه درکش کرده بودی همین حدیث امروز شماست که شنبه به همه جمعیت نمره خواهم داد و ایشالله میایم تو همین پست و چشم هر که نتواند دید درآید و خون بر شمشیر پیروز است .

و شنبه غروب بعد از اینکه ارفاق رو گرفتی میای منو مداوا میکنی آره ؟ البته با تیم پزشکی زیر دست تون

بعد اون جمله پرمعنی و پرمعنی رو به کار بردی : ..."دهن ول داشتن!!!! و هر چی گفتن !!!!! از مشخصات شماست"... دیگه چی بود ؟ "شخصیت روان پریش" و "حرف مفت" رو که خودم یادت دادم و با شرحی که داده شد ظاهرا فحش محسوب نمیشه ....دیگه چه فحش هایی از کودکی به یاد داری (و یا به یاد نداری و در ضمیر ناخودآگاهت حک شده) رو کن ... منتظرم

افشین من نمیدونم تو کی هستی و با چه هدفی اینجا مطلب میذاری...ولی نه تنها اطلاعات نداری بلکه ذهن بقیه رو هم منحرف میکنی..شهریور 90 سوالا اماری اضافه شد...من 30 نمره رو هم دیدم...14 نمره رو هم دیدم که اضافه شد...کسی که نمره ش بالاتر بود بیشتر اضافه شد...و بعد اعتراض ها هم اضافه شد...اسفند 89 دوستای من انقدر کاراشونو پی گیری کردن که 7 نمره بیس رو آوردن پایین....دقیقا مشخصه که اینجا سعی داری جو رو متشنج کنی....مشکلت علوم پایه نیست مگه؟انگار تنها مشکلی که نداری علوم پایه ست...دادن نمره بعد اعتراض معمولا یه پروسه ی طولانی مدته...یک ماه طول میکشه و شاید هم بیشتر...انشالله که بدن..ما داریم سعی خودمون رو میکنیم
بعدش جناب افشین خان کدوم ارفاق...برای من دقیقا همون 86 رد شده ....مسلما ماها حق اعتراض داریم..
بله اعتراضات رو رسیدگی میکنن....فکس رو من از طرف دانشگاهم میدم..از طرف خودم نمیدوم که....
لطفا خواهشا برادری کن و دیگه پست اسپم نده....اسپم که میدونی چیه؟ماها دیدیم که بعد اعتراض بیس رو آوردن پایین...حالا تو باور نداری نداشته باش..از توهین و تحقیر و خستگیش ناراحتی باش...ذهن بقیه رو خراب نکن

آخرین ویرایش:

afshin

New member
نگارشی شبیه این drdevil دکتر مهدی داشته که مدتی است بعد از غیبت نامنظم دکترمهدی بطور ناگهانی ظهور کرده.. حالا مهم نیست.

اتفاقا اطلاعاتم درباره علوم پایه چند دور اخیر بسیارکامل و موثقه .. و مدارک رسمی رو دیدم و می بینم. نمونه اونکه شما دیدید! یا اخباری که به هانی از غیب می رسه نیست.

تو سی نمره رو دیدی یعنی چی؟ یعنی برات نامه رسیده که به فلانی سی نمره اضافه شده ؟ یا در حد همون اخبار رفیقای هانی بوده .

اطلاعات ناقص دیگه ات این بود ... "به هر کسی که نمره بیشتر داشته بیشتر اضافه شده" ... معلومه با روش ارفاق آماری هیچ آشنایی نداری که اگه داشتی میدونستی که میانه طیف بیشترین افزایش را خواهند داشت.
در این پروسه ارفاق!!!!... (راستی ارفاق پروسه داره؟ یعنی واقعا یک فرآیند طولانی مدته!!؟)... خب بگذریم .. و با توجه به 30 نمره ای که شما از یکی مثل خودتون شنیدید ،اگر کسی که از 210 پارسال 180 آورده باشه نمره بعد ارفاقش بالای 250 میشه ! حال آنکه نمره تاپ اسفند 89 دقیقا 192 بوده

اینکه به شما همون نمره خودتون رو داده باشن محال نیست ولی بعیده . علتش هم برمی گرده به اینکه ارفاق آماری رو نمیدونی چیه. حوصله هم ندارم برات توضیح بدم .

اینکه فکس رو دانشگاه بفرسته خب فرق داره اما شما یه چی دیگه نوشته بودین : "من" نمیام اما فکس میفرستم ...حالا فهمیدم که منظورتون این بود: دانشگاتون نمیاد وزارتخونه! اما فکس میفرسته به وزارتخونه!.
به هرحال ... درسته .ما حق اعتراض داریم و ممکنه بررسی بشه ، اما احتمال اینکه نتیجه بده بسیار بعیده... آره انشالله که بدن.

و اما در باره من ...
مشکل من علوم پایه نیست چطور نمیدونی؟ مشکلم فقط یک نمره آزمون علوم پایه اس.
بقیه سوالات و درخواست هاتون ... باعرض پوزش .. هیچ ربطی به شما نداره

اینکه کی هستم .. چه هدفی دارم ... به قول شریف شما اسپم میذارم ... حرفاتونو باور ندارم ... از توهین و تحقیر ناراحتم...

این حرفا و درخواست ها در حد شما نیست .

آخرین ویرایش:

hony

New member
afshin jan harchi to migi dorsot kamelaaan dorost,boro khosh bash,darzemn are chat hm mikonam facebook ham daram kheili ham tafrih daram asan delam khaste ke oftadm va hala delam mikhad beram eteraz konam...age ham javabi be postat midam chon esme man roo toosh miari va lazeme vaela be hich onvan kamtrin arzeshi baraye shakhse shoma inja ghael nistam chon shakhsiate ensani dar shoma nemibinam

drdevil

New member
هانی جان بی خیال جواب نده..همون طور که گفتم ایشون قصد و غرض دیگه ای از اومدن به اینجا دارن...
تمام داد و بیداد ماها سر اینه که بهمون نمره اضافه نشده ایشون تازه میگن بعیده همچین چیزی!!اصلا انگار از مریخ تشریف آوردن...وگرنه دانشجوهای علوم پزشکی از صحت این یه مسئله کاملا اطلاع دارن..
خواهشا....سر لاطائلات بحث نکنید....
هانی عزیز من شماره تونو برداشتم..تماس میگیرم باهاتون....از صمیم دل براتون دعا میکنم...خدا پشت و پناهتون.

dr.mahdi

New member
Salam
un dust azizi ke goft man yehoo qeybam zad bayad begam man ye mosaferat
be kharej az keshvar pish omad baram va be net ham dastrasi nadashtam
emruz taze miam iran bara hamin qeybat dashtam

hamechi be kenar jaleb ine ke 90 haro pas nakardan ba inke pas mishodan

hony

New member
هانی جان بی خیال جواب نده..همون طور که گفتم ایشون قصد و غرض دیگه ای از اومدن به اینجا دارن...
تمام داد و بیداد ماها سر اینه که بهمون نمره اضافه نشده ایشون تازه میگن بعیده همچین چیزی!!اصلا انگار از مریخ تشریف آوردن...وگرنه دانشجوهای علوم پزشکی از صحت این یه مسئله کاملا اطلاع دارن..
خواهشا....سر لاطائلات بحث نکنید....
هانی عزیز من شماره تونو برداشتم..تماس میگیرم باهاتون....از صمیم دل براتون دعا میکنم...خدا پشت و پناهتون.
azizam hatman farda tamas begir ishala ke khabarae khobi oonja bedim behet...bazia arzeshe javab dadan ham nadaran hagh ba toe,bazia kollan doos daran hamishe mokhalef bashan ta jelve konan.movazebe khodet bash

hony

New member
Salam
un dust azizi ke goft man yehoo qeybam zad bayad begam man ye mosaferat
be kharej az keshvar pish omad baram va be net ham dastrasi nadashtam
emruz taze miam iran bara hamin qeybat dashtam

hamechi be kenar jaleb ine ke 90 haro pas nakardan ba inke pas mishodan
mahdi jan un dooste aziz harf ziad zade shoma jedi nagir...ishala age farda tehran boodi ke mibinimet age too parvaz boodi ke baramoon doa kon dr

navid_6889

New member
kasi addresse vezarato midune ??
آدرس: شهرک قدس- بلوار فرحزادی- بلوار ایوانک- ساختمان مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی- بلوک A - طبقه 2
in address doroste ??

nilufar_par

New member
meydane sanat shahrake garbkhiyabane simaye iran vezarate behdasht
mamnun ke bahse afshino hamido hony tamum shod asabemun rikhte bud beham

nilufar_par

New member
man do hafte pish bara parvande daneshjuyim daneshjuye pezeshki hasam be in adres rafam daneshjuye kharej az keshvaram.

rozita

New member
[Salam. Bachehaye Tehran adrese daghigh bedin, man az sobh ham ba hOny Jan tamas gereftam, movafagh nashod, hint Jan javab ro nadadQUOTE=navid_6889;17492]ok , merC az rahnamai2n[/QUOTElam

حمید

New member
بچه ها میدونستید که حدود 60درصد از شرکت کننده ها از علوم پایه افتاده بودند؟؟؟وبا اون9نمره ای که بهشون اضافه شد(البته به زیر91اضافه نشد) وضعیت بهتر شد.با این وضعیت بازم باید تعداد افتاده ها زیاد باشند که خیلی واسه نمره گرفتن فردا امیدوارکننده هست.اینم لینک خبرگزاری فارس که اینو گفته.
FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس

afshin

New member
.آفرین هانی !
بهت گفته بودم از فحش هایی که بلدی بازم بنویس:
دو سه تا فحش خوشگل دیگه بلد بودی . فقط نمیدونم اینا از کدوم نوعش بودند. تازگی ها یاد گرفتی یا از دوران کودکی شنیده بودی و در ضمیر ناخودآگاهت بوده از قبل

شنیدم منو در جایی "دوست عزیز!" خطاب کردی که نشان دهنده فهم و شعور بی اندازه شماست . مرسی از لطفتون . نمیدونستم این همه منو دوست دارین .
البته بعدش در جایی دیگر کلمه "بعضی ها" رو بکار بردین و گفتین زیاد حرف میزنن : خوب همه میدونن که تعداد پست هایی که گذاشتی سه برابر پست های منه.اون از پستهای قبل امتحان که ثابت شد شایعاتی بیش نبودند . این از پستای حالات که معلوم نیست منشاش کجاست. پس شما خیلی بیشتر حرف می زنید...

حالا فرض من حرف زیاد میزنم... حرف زیاد زدن بهتر از حرف مفت زدنه .

تو هرگز پزشک خوبی نمیشی به دو دلیل: اول اینکه آموزش خانوادگی صحیحی نداشتین در ادبیات رفتار و حرف زدن با بیمارتون مشکل اساسی دارین ، دوم اینکه اصلا اراده قوی ندارین چون قرار بود پاسخ منو ندین. اما در مقابل سکوت من هم باز رشته فحش هات گسسته نمیشه .

تو اگه بیمارت مثلا بگه چرا این دارو رو نوشتی ؟ فوری اونو به رگبار توهین های جدید و قدیم می گیریش .

دکتر می گفت : خدایا به فرهیختگان ما جرات شنیدن اندیشه مخالف .. یا یه چی شبیه این...بده
خواهش میکنم فردا جلوی وزارتخونه حرف نزن ... شنیدین چی گفتم ؟ اصلا حرف نزن که کار خرابی میکنی . نگو به من ربطی نداره . چون خیلی ربط داره .
اگر ذره ای تمایل داشتم بیام اونجا ، حالا که می بینم افرادی مثل شما روبروی من هستند (یا پست سرم) دیگه نمیام. .. چه بهتر؟ خب آره واقعا . تو خونه بشینم و نمره ام بیاد ( یا نیاد ) بهتره تا با یه مشت افراد پرشور و بی منطق قاطی بشم.

ادبیات کلیشه ای که برای "جلوه کردن" جلوی جمع به کار بردی رو دیدم این مخالفت های ما اگر چه برای خودمون غیر از کینه به دنبال نداشت، برای "بعضی ها" ( آخ که چقدر نفرت انگیز شده این کلمه ویژه خاله زنک بازی ) دوستی و محبت غیر متعارف به ارمغان آورد . خب هدف من هم همین بود راستش :) میخواستم "عسل" رو برسونم به "روح پلید"

روح پلید میگه : ..... عسل جوووووون ! خودتو ناراحت نکن عزیز جووون ...شماره تونو...!!!!
راستش یاد اون ترانه سعید محمدی افتادم : (لینک زیر)

نمره مو نوشتم و بهت دادم ... گفتی ننویس به خدا مونده یادم ... شماره تلفنت رو پرسیدم ... ندادی یواشی اونو دزدیدم

دیگه باید حرکت کنید. دیره .
انرژی تو برای کل کل کردن با من هدر نده . ذخیره اش کن برای فردا

آخرین ویرایش:
بالا