..::گفتگوی آزاد ایمونولوژی پزشکی::..

eeeeeeehsan

New member
سلام به همگی
خدا قوت و وقتتون بخیر

یه سوال؛ دوستان کسی میدونه ج*ز*و*ه های سنا واسه ایمونو بدردبخور هست یا نه؟!؟!
آزموناش چی؟
کسی اگه اطلاع داره خواهشن بی طرفانه بگه، تا آخر شهریور بیشتر مهلت ندادن واسه ثبت نام، ممنون.

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام به همگی
خدا قوت و وقتتون بخیر

یه سوال؛ دوستان کسی میدونه ج*ز*و*ه های سنا واسه ایمونو بدردبخور هست یا نه؟!؟!
آزموناش چی؟
کسی اگه اطلاع داره خواهشن بی طرفانه بگه، تا آخر شهریور بیشتر مهلت ندادن واسه ثبت نام، ممنون.

فقط ازمـــــــــــون

negin ka

New member
آزمونا ی س نا ک گفتن خوب نیس!!!!!!!!!!!!!
بالاخره خوبه یا بده؟
منم میخوام ثبتنام کنم

Immunity

Well-known member
آزمونا ی س نا ک گفتن خوب نیس!!!!!!!!!!!!!
بالاخره خوبه یا بده؟
منم میخوام ثبتنام کنم

کی گفته!!خوبه..بنظرمن بچهاباید تویه ازمون شرکت کنن تا جامعه اماری بالابره هم بتونن اشکالات همو بگیرن....

شقایق71

New member
سلام دوستان من بین ژنتیک پزشکی و ایمونولوژی مردد شدم نظر شما چیه؟؟ایمونو واسه ارشد چه شاخه هایی داره؟مثل ژنتیک مولکولی(وزارت علوم)وپزشکی(وزارت بهداشت)داره؟؟منابع وزارت بهداشتش چیا هستن؟؟ممنون میشم جوابمو اینجا بدین و یا پیام خصوصی بفرستین چون تازه این تاپیک روپیدا کردم.راستی یه کتابیکه با خوندنش بشه فهمید علاقه دارم به ایمونو یا نه رو معرفی میکنید؟؟چون هنوز ایمونو پاس نکردم

TUMS

Well-known member
سلام دوستان من بین ژنتیک پزشکی و ایمونولوژی مردد شدم نظر شما چیه؟؟ایمونو واسه ارشد چه شاخه هایی داره؟مثل ژنتیک مولکولی(وزارت علوم)وپزشکی(وزارت بهداشت)داره؟؟منابع وزارت بهداشتش چیا هستن؟؟ممنون میشم جوابمو اینجا بدین و یا پیام خصوصی بفرستین چون تازه این تاپیک روپیدا کردم.راستی یه کتابیکه با خوندنش بشه فهمید علاقه دارم به ایمونو یا نه رو معرفی میکنید؟؟چون هنوز ایمونو پاس نکردم

پ.خ پاسخ داده شد .......

90afshin

New member
سلام
میخواستم بدونم که کلاً سیتوکاین ها که خیلی فرار است را چطور باید خوند و یاد سپرد؟

arshade90

New member
سلام.
تگه بخوایین همه سایتو ها رو حفظ کنین سخته.
اونایی که خیلی پر تکران و تو تکامل سلول b و t نقش اصلی رو دارن مهمترند.

مرور و تکرار

c0rt3x

New member
دوستان بازار کار ایمونو چطوره؟ اشباع نشده؟ ظرفیت دکترا براش چقدره؟
و اینکه کسی که ایمونو خونده در زمینه سلول بنیادی هم میتونه کار کنه؟

eeeeeeehsan

New member
دوستان بازار کار ایمونو چطوره؟ اشباع نشده؟ ظرفیت دکترا براش چقدره؟
و اینکه کسی که ایمونو خونده در زمینه سلول بنیادی هم میتونه کار کنه؟

بازار کار بستگی به عرضه، میزان تحصیل و علمتون داره که چطور برید و بگردید کار پیدا کنید. کار تحقیقاتی، هیئت علمی، تدریس بازار کار الآنتون هست.
ظرفیت دکترا هم هرسال متغیره.
بله شدنش که میشه ولی باید پروپوزال قوی داشته باشید و همچنین کار بلد باشید. مهم نیست رشتتون چی باشه، مهم کار بلد بودنه..
:rose:

domain

New member
آقایون خانومایی که میگن رشته های بالینی وزارت بهداشت داره اشباع میشه لطفا دلایلشونو بگن ..کدوم رشته از وزارت بهداشته که تو مقطع دکتراش 1000 دکتر داشته باشه ؟؟؟ یه حساب کتاب سر انگشتی کنین به حرف من میرسین بر اساس ظرفیت های پذیرش حالا برین ببینین ینی واسه رشته هایی به ین مهمی 1000 تا دکتر کافیه؟؟؟ منتظر جواباتون هستم

eeeeeeehsan

New member
آقایون خانومایی که میگن رشته های بالینی وزارت بهداشت داره اشباع میشه لطفا دلایلشونو بگن ..کدوم رشته از وزارت بهداشته که تو مقطع دکتراش 1000 دکتر داشته باشه ؟؟؟ یه حساب کتاب سر انگشتی کنین به حرف من میرسین بر اساس ظرفیت های پذیرش حالا برین ببینین ینی واسه رشته هایی به ین مهمی 1000 تا دکتر کافیه؟؟؟ منتظر جواباتون هستم

من اطلاعی ندارم دوست گلم، در ضمن منظورتون رو هم خوب متوجه نشدم :rose:

domain

New member

منظور من اینه که بازار کار رشته های بالینی وزارت بهداشت در مقطع دکترا هیچ وقت اشباع نمیشه شما به ظرفیت پذیرش نیگاه کن در تموم رشته ها خیلی پذیرش داشته باشن 10 نهایتا 14 تاهه که این تعداد هر سال داره بالا پایین میشه ما اگر حساب کنیم میانگین در طول صد سال هر سال 10 تا پذیرش دکترا داشته باشن تعداد دکتری ما چقد میشه در این رشته ها ؟؟ میشه هزار تا به نظر شما هزارتا دکترای یه رشته ی بالینی زیاده؟؟؟ ما نزدیک 2000 تا پذیرش هر سال فقط در رشته ی پزشکی داریم اگه اینجوری باشه پزشکی فوق اشباعه دیگه اینطور نیست؟؟

- - - Updated - - -

منظور من اینه که بازار کار رشته های بالینی وزارت بهداشت در مقطع دکترا هیچ وقت اشباع نمیشه شما به ظرفیت پذیرش نیگاه کن در تموم رشته ها خیلی پذیرش داشته باشن 10 نهایتا 14 تاهه که این تعداد هر سال داره بالا پایین میشه ما اگر حساب کنیم میانگین در طول صد سال هر سال 10 تا پذیرش دکترا داشته باشن تعداد دکتری ما چقد میشه در این رشته ها ؟؟ میشه هزار تا به نظر شما هزارتا دکترای یه رشته ی بالینی زیاده؟؟؟ ما نزدیک 2000 تا پذیرش هر سال فقط در رشته ی پزشکی داریم اگه اینجوری باشه پزشکی فوق اشباعه دیگه اینطور نیست؟؟

dokiii

New member
بچه ها من فقط به تدریس فک میکنم
بنظرشما ایمونو بهتره واسه تدریس یا هماتو??????
لطفا نظر بدید به همراه دلیل
باسپاس

nastaran8

New member

- - - updated - - -

بعضى وقتا متاسف مى شم که افراد بدون اطلاع صحبت مى کنن اخه اين مقايسه شما غيرعاقلانه است اخه پزشکى حتى اگه اشباع هم شده باشه نيازى به اينکه جايى هيت علمى بشن نيست ولى دکتراى رشته هاى بالينى نياز به هيت علمى شدن داره :-d شايد بگيد خوب ازمايشگاه تاسيس مى کنن که اونم هر سال يه مدلى مشکل ايجاد مى شه براش
خوبه وقتى اطلاعى از چيزى نداريم حرفى نزنيم .

بالا