گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elham.shirazi

New member
دقیقا!
من حس میکنم که شدیدا نیاز دارم به چند روز استراحت. مثلا دو سه روز!
این استراحت میتونه خستگی رو در کنه و آماده مون کنه برای شروع دوباره!

من هم باهات موافقم دوست عزیزم!
باید چند روز استراحت کنیم و کلی انرژی جمع کنیم و دیگه از 1 فروردین شروع کنیم. آدم این روزای قبل از عید و سال جدید چون حس و حال خاصی داره بهترین فرصت رو داره واسه کسب انرژی. به امید قبولی هممون :ad54ad:

TrueLove90

New member
...

بـا آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت برای دوستان گل انجمن علوم پزشکی :4d564ad6:

Happy_NewYear_1394.jpg

...

Immunity

Well-known member
سمپلر وجودتان بارانی
، گلوکز زندگیتون همیشه High
سانتریفیوژ روزگارتان چرخان
، پیشامدهای بدتان Negative,
کراس مچ دوستی هاتون همیشه سازگار ،
pt دشمن هاتون همیشه لخته
، غم ها و مشکلاتتون لیز ،
الایزای دلاتون رنگی
روپوش روحتون همیشه سفید
.... سال نو برتمام سفید پوشان جامعه پزشکی مبارک باد

marsian

New member
سال نو مبارک
امیدوارم تو سال جدید همگی به آرزوهامون برسیم.

ممول

New member
سلام دوستان سال نو برشما مبارک.انشاالله خبر قبولی تان در رشته دلخواهتان. منم باید کم کم خودمو برای امتحان ترم اماده کنم .آخه ترم اول پرستاری مراقبت های ویژه هستم.

sajad rahimi

New member
سال نو بر همه مبارک.الان خیلیا دور وم هستن.این دور من پیشنهادم اینه تست کمتر نسبت به دور سوم بزنید.باز هم فاز مطالعه خودتونو با زدن تست های هدف مند ادامه بدین دور سوم که شروع شد وارد فاز تست زدن بیشتر و مرور مطالب ونکته برداری میشید تا ده روز مونده به کنکور که جمع بندی اخری رو انجام میدین.من رتبم هفت شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

sepideeee

New member
دوستای گلم همگی خسته نباشید از درس خوندن .. سال نو همتون مبارک .. ایشاله تو سال جدید همه ی تلاشاتون ثمره ببینه :rose::rose::rose:

fateme5

New member
سال نو بر همه مبارک.الان خیلیا دور دوم هستن.این دور من پیشنهادم اینه تست کمتر نسبت به دور سوم بزنید.باز هم فاز مطالعه خودتونو با زدن تست های هدف مند ادامه بدین دور سوم که شروع شد وارد فاز تست زدن بیشتر و مرور مطالب ونکته برداری میشید تا ده روز مونده به کنکور که جمع بندی اخری رو انجام میدین.من رتبم هفت شد

آره درست میگین! ممنون از راهنماییتون

به نظرم الان باید مطالبی که یاد گرفتیم رو تو ذهنمون تثبیت کنیم. و همراه با تستهایی که میزنیم، برگردیم به کتابها و مبحث مربوط به اون تست رو مرور کنیم. و کنکور آزمایشی جامع اول و دوم رو بدیم.

بعدش تست با زمان و صحنه سازی شرایط کنکور! و مرور نکاتی که از درسهای مختلف یادداشت کردیم. و کنکور آزمایشی جامع سوم رو بدیم.

بعد از اون هم مرور تستهای سالهای گذشته با زمان، مرور نکاتی که یادداشت کردیم، مرور تستهایی که علامتشون زدیم، و مرور و مرور و مرور...

بعدش به امید خدا کنکور اصلی رو بدیم...

شوکا88

New member
سلام
کسی میدونه فرصت جدیدی ک برای ثبت نام وزارت بداشت گذاشته میشه رشته امتحانی قبلیو ویرایش کرد یا نه؟

شوکا88

New member
هزار کوه گرت سد ره شوند برو

دوستان داریم میرسیم اخرای مسیر

دیگهه نهایت انرژی بذارید ک دست پر خط پایانو رد کنیم

خداقوت

Sareh_b

New member
توروخدا یکی به من انرژی بده آخر کاری کم آوردم درصدام بالا نمیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا