گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vet lab sciences

New member
سلام دوستان خسته نباشید
خیلی از این حرفم خجالت میکشم چون چندبار گفتم راهنمایی هم کردین اما من انگار خیلی خنگم اصلا نمیفهمم بیوشیمی چی میگه لطف کنین بگین چجوری بااین درس لعنتی کنار میاین کدوم فصلها سوال بیشتری میاد؟ ضریبش برای ما یک شده اما بیوشیمی انگار همه تلاش منو میخواد به باد فنا بده جعفر نژاد/ بیوشیمی عمومی ملک نیا/ برای کنکور رو دارم کدومو بخونم که حداقل 50 بزنم؟ لطفا راهنمایی کنین ممنون

سلام. خیلی راحت پرتش کنین اونور!
ضریب دارا مخصوصا ژنتیک ضریب پنجی تون رو 90 یا 100 بزنین حله!

تجربه ای دیگر از تجربیات کنکور کارشناسی ناپیوستم:
دوستانی که وقت ندارید و ضریب یکی تو دروس امتحانی تون دارید، خیلی راحت و آسوده درس مذکور رو حذف کنید تا به درس ضریب دارتون میدون داده شه!

!Warning
دروس ضریب 1 برای دانشجویان ترم آخر حکم تله را دارن!

و اما اختصاصا توصیه به کاربر به ستوه آمده از این درس نچسب!! :
دوست گرامی، از بیوشیمی با توجه به ضریب کمش، به زدن یک یا دو سوال مولکولی و یک مبحث همیشه سوال خیز اکتفا و تمام تمرکز رو بر روی سه درس اصلی و مخصوصا درس ضریب 5 بذارید. یک جواب صحیح در درس اصلی، پنج برابر یک جواب بیوشیمی، ارزش داره!

و در نهایت باید بگم خوشا به حالتون که ضریب درس اصلیتون بالا و تعداد دروستون کمه!

behnaz.h

New member
و اما اختصاصا توصیه به کاربر به ستوه آمده از این درس نچسب!! :
دوست گرامی، از بیوشیمی با توجه به ضریب کمش، به زدن یک یا دو سوال مولکولی و یک مبحث همیشه سوال خیز اکتفا و تمام تمرکز رو بر روی سه درس اصلی و مخصوصا درس ضریب 5 بذارید. یک جواب صحیح در درس اصلی، پنج برابر یک جواب بیوشیمی، ارزش داره!

و در نهایت باید بگم خوشا به حالتون که ضریب درس اصلیتون بالا و تعداد دروستون کمه![/color][/quote]
واقعا؟ بی نهایت ممنون
فصلای سوال خیز کدومان؟

pegahhhh

New member
سلام دوستان،،،،، من یه تصمیماتی دارم میگیرم ولی ریسکش خیلی بالا هست،،،، هرکی بهم میرسه میگه انگل رشته خوبی نیست و بازار کار نداره،،، خیلی نگران شدم،،،تصمیم گرفتم امسال کنکور شرکت نکنم،،، و سال بعد برا یه رشته بهتر خودمو آماده کنم،،البته عذاب وجدان گرفتم چون برا کنکور انگل شناسی خیلی کتاب خریدم و هزینه کردم...موندم چی کار کنم،،، لطفآ راهنماییم کنید،،، از طرفی هم میترسم دیر بشه و سنم بره بالا و نتونم وارد بازار کار بشم

masoumeh90

New member
سلام دوستان،،،،، من یه تصمیماتی دارم میگیرم ولی ریسکش خیلی بالا هست،،،، هرکی بهم میرسه میگه انگل رشته خوبی نیست و بازار کار نداره،،، خیلی نگران شدم،،،تصمیم گرفتم امسال کنکور شرکت نکنم،،، و سال بعد برا یه رشته بهتر خودمو آماده کنم،،البته عذاب وجدان گرفتم چون برا کنکور انگل شناسی خیلی کتاب خریدم و هزینه کردم...موندم چی کار کنم،،، لطفآ راهنماییم کنید،،، از طرفی هم میترسم دیر بشه و سنم بره بالا و نتونم وارد بازار کار بشم

سلام دوستم
ببین دیگران مهم هستن اما خود تو مهم تری...ببین علاقه ت چیه و اگه بری تو این رشته میتونی جزو بهترین ها شی؟
در هر رشته ای حتی سطح پایین از نظر دیگران اگر جزو بهترین ها باشی شک کن موفق خواهی بود!
بشین سبک و سنگین کن...پول کتاب و هزینه هایی که کردی میاد دوباره ولی وقتی که میذاری برنمیگرده...سعی کن خودت تصمیم بگیری...نه من و نه هیشکی تو شرایط تو نیستیم
موفق باشی:ad54ad:
ببخشید پر حرفی کردم

mahsa aln

New member
جریان سن رو بی خیال... وقتت رو بزار روی چیزی که دوستش داری سال دیگه ریسکه شاید نتونی اونطورکه الان فکرمیکنی پیش بری پس به امسال فقط فکرکن در ضمن اگه انگل شناسی رو دوست داشته باشی خیلی خیلی رشته ی جذاب و کاربردی ای هست پس اگه بهش علاقه داری بی خیال حرفای بقیه شو و خوب بخونش. مورد دیگه هم اینکه رشته های ازمایشگاهی همشون در یه سطح هستن و خوبن فقط باید بااشتیاق براشون سرمایه گزاری کنی.رشته های خیییلی خوب هم تغذیه و ژنتیک که البته تغذیه بهتره چون میتونی با مدرک ارشدت هم مرکز مشاوره بزنی ولی وااااااقعا رقابتشون سنگینه.همون رشته ی موردعلاقتو بخون چون مقطع ارشد سختی زیاد داره و فقط علاقته که میتونه بهت انگیزه بده.موفق باشی

pegahhhh

New member
ممنون از مهسا جان و آقا مسعود که راهنماییم کردید،،، من واقعآ درس های انگل رو دوست دارم ولی تحت تآثیر حرفای دیگران قرار میگیرم،،، البته باکتری هم جز گره امتحانی من هست به باکتری هم خیلی علاقه دارم اگه بتونم این مدت باقی مانده روی باکتری هم سرمایه گذاری کنم خیلی خوب میشه اگه باکتری رو بتو نم قبول شم چون به باکتری بیشتر از انگل علاقه دارم،،، ولی تعداد شرکت کننده ها و رقابت باکتری زیاده نمیدونم بتونم یا نه

pegahhhh

New member
وااااای ببخشید معصومه جان من اسمتو مسعود خوندم:14:ببخشیییییییییییید دوست خوبم

Hamidvet

New member
انگل شناسی رشته خوبیه؛ کلا هر رشته ای که بهش علاقه داری سرمایه و وقت بذاری به جاهای خوبی میرسی ...

b.nafas

New member
سلام دوستان..خداییش من دیگه واقعا کم اوردم ...هر کار می کنم به برنامه هام نمی رسم اصلا از وضعیت خودم راضی نیستم ..یه سری درسا مونده و می ترسم تا اسفند تموم نشه اگه همه درسا تموم نشه نمی دونم چی کار کنم ... دیگه انگیزه ای ندارم واسه خوندن ..هیچی هم معلوم نیست ..تعداد سوالا چطوریه سطح سوالا چطوریه احساس می کنم هر چغدر بخونم بازم نمی تونم جواب بدم ..واقعا اگه امسال قبول نشم نمی دونم بعدش چی میشه ..

love virology

New member
درووود / شرایط برای همه یکسانه کسی برنده هست که این اخریا به بهترین نحو ازش استفاده کنه 6 7 ماه گذشته به کنار این 3ماه هم به کنار این 3ماه ارزش طلایی داره خیلی عالی/ درسها رو با تست و مرور زیاد تثبیت کنید نگران هیچی نباشید/ سوالات هم / این 10 ساله اثبات کرده که سوالات اکثرا تکراری و تم یکسان دارند اگر میخاهید بیشتر راضی باشید سوالات دکترا کار کنید

fateme5

New member
سلام دوستان..خداییش من دیگه واقعا کم اوردم ...هر کار می کنم به برنامه هام نمی رسم اصلا از وضعیت خودم راضی نیستم ..یه سری درسا مونده و می ترسم تا اسفند تموم نشه اگه همه درسا تموم نشه نمی دونم چی کار کنم ... دیگه انگیزه ای ندارم واسه خوندن ..هیچی هم معلوم نیست ..تعداد سوالا چطوریه سطح سوالا چطوریه احساس می کنم هر چغدر بخونم بازم نمی تونم جواب بدم ..واقعا اگه امسال قبول نشم نمی دونم بعدش چی میشه ..

سلام دوست گلم
هدفی که از درس خوندنت داری رو مدام برای خودت یادآوری کن...اونوقت از درس خوندنت لذت می بری و همیشه حال و حوصله درس خوندن داری!:thanks:

این کاملا طبیعیه که هنوز درسا رو تموم نکردی! فکر کنم اکثرا الان اینجوری هستیم! منم بعضی از درسهام مونده ولی نگران نیستم چون هنوز وقت داریم!

اینکه سوالا چه جوری باشه، خب این برای همه ی داوطلبان یکسانه! به این چیزاش دیگه فکر نکن!

ببین! تلاشتو بکن! هنوز کلی وقت داریم!:rose:

pegahhhh

New member
سلام نفس جان،،، چطوری؟؟؟؟؟ خدا هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیذاره،،، پس تو تمام آنچه در توانت هست رو انجام بده دیگه نتیجه رو بسپار به خدا

mahsa.b

New member
سلام دوستان روز همگی بخیر و شادی
کسی از یه کتاب مناسب برای درس شیمی الی و عمومی رشته بیویالینی اطلاعی داره؟

fateme5

New member
35.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا