گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fateme5

New member
35.jpg

من تا آبان ماه، بدجوری گیر داده بودم به پله ی اول!
پله ی اول رو که اومدم بالا، یکدفعه دیدم که وای خدا! چقدر برای اینکار انگیزه دارم!!!

saeed1363

New member
سلاممن دانشجوي كارشناسي علوم ازمايشگاهي هستم
براي ارشد بين ژنتيك انساني وبيوشيمي شك داشتم
به ژنتيك علاقه بيشتري دارم:thanks:

فاطمه...

New member
سلام ببخشید من یه سوال دارم ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه یکی از دوستای پرستارم میخواد طرحشو تهران شروع کنه دنبال یه بیمارستان میگرده که کارانش خوب باشه کسی جای خاصی رو سراغ داره؟!

fateme5

New member
وای خدای من! فقط یه هفته دیگه از اسفند مونده ها!! اسفند خییییییییییلی زود گذشت!
هفته ی دیگه که عملا زیاد قابل استفاده نیست! نهایتا تا دوشنبه سه شنبه بشه درس خوند...

این دو سه روز رو باید خیلی خوب بخونیم:smilies-azardl (181 چون بعدش یه چند روزی مرخصی خواهیم داشت!:thanks:

farshad25

New member
وای خدای من! فقط یه هفته دیگه از اسفند مونده ها!! اسفند خییییییییییلی زود گذشت!
هفته ی دیگه که عملا زیاد قابل استفاده نیست! نهایتا تا دوشنبه سه شنبه بشه درس خوند...

این دو سه روز رو باید خیلی خوب بخونیم:smilies-azardl (181 چون بعدش یه چند روزی مرخصی خواهیم داشت!:thanks:

موافقم تا 7 8 روز دیگه باید زیاد بخونیم جبران شه

fateme5

New member
الهی.......
چه هدفمند داره میره بالا!!
جوجه ی ناز بااراده...:(40):

fateme5

New member
بهار... چقدر دوست داشتنیه...:thanks:

بچه ها من دیگه تقریبا درسهام داره تعطیل میشه...:riz303:
البته سعی میکنم کاملا از درسها دور نشم. حتی اگه بتونم روزی یه ساعت بخونم، میخونم.

pegahhhh

New member
سلام دوستان،،، من اسفند رو اصلآ درس نخوندم،،، به نظرتون بخونم دیگه؟؟؟؟اگه شماها جای من بودید میخوندید؟؟؟؟؟نمیدونم امسال کنکور شرکت کنم یا نه

vet lab sciences

New member
سلام. مطلبی رو میگم، شاید برای دوستانی که مثل من دانشجوی ترم آخر هستند، کارگشا باشه.

با توجه به کمبود وقت (حتی با احتساب 2 ماه خوندن فیکس!)، وضعیت درس خوندنم به وضعیت اضطراری (بحرانی) تغییر پیدا کرد.

وضعیت اضطراری به معنای در اولویت قرار گرفتن مطالعه کتب برای کنکور (فقط) و زدن و مرور هرچه بیشتر تست برای مباحث باقیمونده و در صورت نیاز انتخاب موضوعی مباحث از رفرنسایی که تا الآن استفاده میشده، یا یه جورایی همون طرز خوندن شب امتحانی هست!

خیلی دوست ندارم از این حالت استفاده کنم ولی چه کنم که بهترین راه برای رسیدن به هدفم طی این اندک مدت باقیمونده، همینه.

این تصمیم بر اساس تجربیاتم از کنکور کارشناسی ناپیوسته گرفته شده و بهترین نتیجه رو داده و میده!

ROJO

New member
بهار... چقدر دوست داشتنیه...:thanks:

بچه ها من دیگه تقریبا درسهام داره تعطیل میشه...:riz303:
البته سعی میکنم کاملا از درسها دور نشم. حتی اگه بتونم روزی یه ساعت بخونم، میخونم.

این بهار دوست داشتنی طلایی ترین فرصت برای یک داوطلب واقعیست ;)

fateme5

New member
این بهار دوست داشتنی طلایی ترین فرصت برای یک داوطلب واقعیست ;)
دقیقا!
من حس میکنم که شدیدا نیاز دارم به چند روز استراحت. مثلا دو سه روز!
این استراحت میتونه خستگی رو در کنه و آماده مون کنه برای شروع دوباره!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا