گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shabnam_m

New member
بچه ها كسي عصرانه ژنتيك و زبان شركت كرده بود؟ ميشه نكاتي كه يادداشت كرديد رو بگيد:dadad4:

farshad25

New member
دوستان گلم سلااااام

امیدوارم همتون مث من سرحال باشیددددد

خدا قوت :ad54ad:

شوکا88

New member
هر جا وایسی ، مُردی...!!

زنده باش ، زندگی کن !

بذار زندگی از اینکه تو زنده ای به خودش بباله !

روزمره گی ، عین مُردنه...

برای خسته شدن خیییییییییییلی زوده !!

آخرین ویرایش:

Sareh_b

New member
من خیلی از برنامه ام عقب افتادم امیدی هست تو این ماه های باقی مونده معجزه شه؟

mahsa.b

New member
سلام دوستان
خوشحالم از اشناییتون
بچه های ژنتیک انسان در چه مرحله این؟

celine

New member
دستتون درد نکنه بابت این انرژی ای که به بچه ها میدین خدا خیرتون بده اقا فرشاد و شوکا جان

fateme5

New member
بچه ها به نظرم اینکه بعضی روزها حال درس خوندن نداریم و دپرس میشیم و حوصله نداریم و...

به نظرم اینا همه طبیعیه! به این فکر کنید که همه ی رقیبهاتون هم همینطوری اند!

من وقتی حال درس خوندن ندارم، مغزم قفل میکنه! اینجور وقتهایی به نظرم بهترین کار اینه که: درس و مشقمو جمع میکنم و سعی میکنم تفریح کنم، استراحت کنم، یه تنوعی به کارهای روزمره ام میدم:4d564ad6:

بعد خود به خود حالم خوب میشه خدا رو شکر! حوصله ام میاد سر جاش!:a2d3:

love virology

New member
درود کار خوبیه ولی از کتاب دور نمونید اگرم نمیخونید چشمی به صفحات نگاه بندازید

Sareh_b

New member
بعد از دو هفته دور موندن از درس و کتاب امروز دوباره شروع کردم.شروع خوبی بود خدا کنه تا آخرش پرانرژی باشه(من خیلی زود خسته میشم:tonguesmiley:)

farshad25

New member
بعد از دو هفته دور موندن از درس و کتاب امروز دوباره شروع کردم.شروع خوبی بود خدا کنه تا آخرش پرانرژی باشه(من خیلی زود خسته میشم:tonguesmiley:)

اگه هدف بزرگ و برنامه ریزی داشته باشی همراه با توکل به خدا خستگی معنی نداره

fateme5

New member
بچه ها شما تستهای کنکورهای گذشته رو الان نگاهشون میکنید؟
یا نگاشون نمیکنید و میذاریدشون که از خودتون آزمون بگیرید؟:21:

من نمیدونم چیکار کنم؟

vet lab sciences

New member
بزرگترین اشتباه درس خوندن (کنکوری) نزدن تست (کنکورهای سال گذشته و دیگر کنکورهای رشته های مرتبط)، همراه با درس خوندنه!

farshad25

New member
بچه ها شما تستهای کنکورهای گذشته رو الان نگاهشون میکنید؟
یا نگاشون نمیکنید و میذاریدشون که از خودتون آزمون بگیرید؟:21:

من نمیدونم چیکار کنم؟

من الان تست نمیزنم سوالات 6سال قبلو گذاشتم ماه اخر ازخودم ازمون جامع بگیرم

البته واسه رشته شما که گروه امار و ریاضی هستید زدن تست خیلی مهمتره {واسه افزایش مهارت}

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fateme5

sajad rahimi

New member
سلام به همه.سه ماه مونده و استرس زیاد زیادتر میشه من به عنوان یک تجربه که به قبولیم کمک زیادی کرد ورزش رو پیشنهاد میکنم حداقل حدود یک ساعت بخدا خیلی کمکتون میکنه من هفت شدم پارسال ولی قبل کنکور یک ذره استرس نداشتم با اینکه کاملا مسلط نبودم ولی استرس نداشتم همین باعث شد بتونم از اونچه خودم سر جلسه استفاده کنم سه ماه رو مثل یک کسی که میخاد یک شیر شکار کنه رو با شجاعت و حوصله و برنامه ریزی بخونید برا تک تک روزاش برنامه بریزید

pegahhhh

New member
سلام فاطمه جان نظره من اینه که در کنار خوندن تست ها رو بزن،،، این تست ها باید چندین بار مرور بشن،،، بیشتر از جنبه یادگیری تست بزن نه آزمون،،، منظورم اینه که حتی مطلبی که یادگیریش برات سخت هست رو با تست یاد بگیر،،، خیلی کمک کننده هست

biosta

Well-known member
خیلی زود دیر میشه
اردیبهشت میاد و میره و بعد شما می مانید و نتایج کنکور
بیاییم بیشتر از قبل قدر ساعت های مان را بدانیم

fateme5

New member
من امروز یکی دو سال رو یه نگاهی انداختم.
خیلی خوب بود چون با نوع سوال دادنش آشنا شدم.
نمیدونم شما رشته تون چیه ولی به نظرم حداقل یه سالو نگاه کنین که با فرم سوال دادنش آشنا بشین
برای من که خیلی خوب بود! چون اصلا فکر نمیکردم اینجوری سوال بدن!
باید نوع خوندنمو یه تغییراتی بدم!

fateme5

New member
سلام به همه.سه ماه مونده و استرس زیاد زیادتر میشه من به عنوان یک تجربه که به قبولیم کمک زیادی کرد ورزش رو پیشنهاد میکنم حداقل حدود یک ساعت بخدا خیلی کمکتون میکنه من هفت شدم پارسال ولی قبل کنکور یک ذره استرس نداشتم با اینکه کاملا مسلط نبودم ولی استرس نداشتم همین باعث شد بتونم از اونچه خودم سر جلسه استفاده کنم سه ماه رو مثل یک کسی که میخاد یک شیر شکار کنه رو با شجاعت و حوصله و برنامه ریزی بخونید برا تک تک روزاش برنامه بریزید

درست میگید! استرس نداشتن خیلی خیلی کمک کننده ست!
ورزش که حتما تاثیر خیلی خوبی داره!

من هیچی به اندازه پیاده روی حالمو خوب نمیکنه! قدم میزنم...و سعی میکنم فقط به موفقیتم فکر کنم!:a2d3:

behnaz.h

New member
سلام دوستان خسته نباشید
خیلی از این حرفم خجالت میکشم چون چندبار گفتم راهنمایی هم کردین اما من انگار خیلی خنگم اصلا نمیفهمم بیوشیمی چی میگه لطف کنین بگین چجوری بااین درس لعنتی کنار میاین کدوم فصلها سوال بیشتری میاد؟ ضریبش برای ما یک شده اما بیوشیمی انگار همه تلاش منو میخواد به باد فنا بده جعفر نژاد/ بیوشیمی عمومی ملک نیا/ برای کنکور رو دارم کدومو بخونم که حداقل 50 بزنم؟ لطفا راهنمایی کنین ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا