گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام.من دانشجوی کارشناسی مامایی هستم,ترم۴,ازهمین الان استرس ارشد رو دارم,بلد نیستم در بخونم,ولی بازم به خداامیددارن

سلام

سلام.من دانشجوی کارشناسی مامایی هستم,ترم۴,ازهمین الان استرس ارشد رو دارم,بلد نیستم در بخونم,ولی بازم به خداامیددارم:smiliess (1):

farshad25

New member
استرس هم لازمه ولی اگه از الان کم کم بخونی تا دوسال دیگه که ارشدداری راحت قبول میشی

fateme5

New member
سلام.من دانشجوی کارشناسی مامایی هستم,ترم۴,ازهمین الان استرس ارشد رو دارم,بلد نیستم در بخونم,ولی بازم به خداامیددارم:smiliess (1):

سلام. اگر از من میشنوید، از همین الان زبان رو شروع کنید.
الان یکی از بزرگترین دغدغه های بچه های کنکوری، زبان هست
و کسی که زبانش خوب باشه خیلی راحتتر از بقیه قبول میشه!

حرفهامو جدی بگیرید دوست عزیز! حداقل یه دونه پیراهن از شما بیشتر پاره کردم!
اگه از الان زبان رو شروع کنی، موقع کنکورت منو دعا خواهی کرد بخاطر پندی که بهت دادم!!:riz304:

قبول که شدی ایشالا، دعا یادت نره! :tonguesmiley:

fateme5

New member
در مورد آزمونهای غیر جامع سنا، که اول سرقصل ها رو تعیین میکنند و از همون سرفصل ها امتحان میگیرند، این سرفصل ها رو از جایی میتونیم گیر بیاریم؟

من میخوام بدونم مثلا برا رشته ی من(آمارزیستی) چه سرفصلهایی رو تو کنکورهای غیر جامع امتحان میگیرن؟

somayehe

New member
سلام...من نمیدونم چه کتابایی باید بخونم دستان عزیز میشه یکی کمکم کنه

fateme5

New member
سلام...من نمیدونم چه کتابایی باید بخونم دستان عزیز میشه یکی کمکم کنه

سلام سمیه جان. تو مطالعه گروهی خودمون دیدمت. اونجا اگه میپرسیدی، بچه ها راهنماییت میکردن.
به هر حال به نظرم بهترین کار اینه که یه سر به سایت آمارگیران بزنی. برای بچه های آمارزیستی عالیه! اینم آدرسش:

آمارگیران • مشاهده مبحث - اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

در مورد آزمونهای غیر جامع سنا، که اول سرقصل ها رو تعیین میکنند و از همون سرفصل ها امتحان میگیرند، این سرفصل ها رو از جایی میتونیم گیر بیاریم؟

من میخوام بدونم مثلا برا رشته ی من(آمارزیستی) چه سرفصلهایی رو تو کنکورهای غیر جامع امتحان میگیرن؟

من چندروز پیش سرفصل هارو تو سایتش دیده بودم!! بخصوص رشته ی خودمون یعنی آمارزیستی!
ولی سایتش تا یکی دوروز انگار بسته هست!!
باز که شد میتونین ببینید!! البته اگه تغییراتی نداده باشن!!

fateme5

New member
سایتش بسته ست. الان سرفصلها رو سرچ کردم. آمارزیستی و بعضی رشته های دیگه فقط سه مرحله جامع رو نوشته. طبقه بندی شده نداره!:33:

fateme5

New member
بچه ها چرا خبری ازتون نیست؟

مشکوک میزنیدا ! فک کنم خیلی دارید میخونید!:21:

چیکار کردید با زبان؟

بچه ها چرا خبری ازتون نیست؟

مشکوک میزنیدا ! فک کنم خیلی دارید میخونید!:21:

چیکار کردید با زبان؟

خودت زبانو چیکار کردی؟؟ چی خوندی تا کجا؟؟
من که تازه یه هفته ای هس شرو کردم الان درس نه تافلم! قراره تافل و لزگی بخونم!

A

admin2

Guest
با سلام
یازدهمین عصرانه آنلاین با موضوع زیست شناسی سلولی و مولکولی روز سه شنبه 28 بهمن ماه ساعت 5 بعد از ظهر برگزار می شود
این عصرانه با حضور دکتر محمد نژاد رتبه 1 کارشناسی ارشد و رتبه 1 دکتری بیو شیمی بالینی و مدرس دانشگاه برگزار می شود
دوستان هر سه مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 و 2 و 3 را به این برنامه دعوت می کنم

fateme5

New member
خودت زبانو چیکار کردی؟؟ چی خوندی تا کجا؟؟
من که تازه یه هفته ای هس شرو کردم الان درس نه تافلم! قراره تافل و لزگی بخونم!

504 رو تقریبا تموم کردم. بعدشم اگه بخونم، آزمونهای لزگی میخونم
زبان خیلی سنگینه!:wacsmiley:

504 رو تقریبا تموم کردم. بعدشم اگه بخونم، آزمونهای لزگی میخونم
زبان خیلی سنگینه!:wacsmiley:

علت اینکه بهت سخت تر اومده این هست که 504رو خوندی!! به نظر من 504 سنگین تر از تافل هست!
منم فقط روی تافل و لزگی زوم میکنم!! خدا کنه حداقل یه 40درصدی بتونم درست کنم!! :13:

pegahhhh

New member
سلام دوستان،،،،، اوضاع احوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من چند روز نت نداشتم،،،، و هیچی هم درس نخوندم،،،،:14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا