گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
انديشه مثبت = کليد موفقيت

jado-400x275.jpg

*somaye*

New member
بچه ها دیگه چیزی نمونده

موفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق باشیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد
این روزا خیلی حس جالبی دارم .........نگران و خوشحال !!!!!!!
امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم:ad54ad:

*somaye*

New member
من امروز تستهای مشاوره سال قبل رو زدم
خدا رو شکر خوب بود غیر از زبان !!!!

ولی باز هم امیدوارم
بچه ها نگران نباشید .....خدا بزرگه :thanks:

vet lab sciences

New member
با سلام و خداقوت خدمت داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد 93
با کسب اجازه از دوستان ارشد و دکتری، لطفا این توصیه رو از طرف بنده پذیرا باشید : با توجه به برگزاری آزمون ها از پس فردا و تلاش مستمر و فراوان شما داوطلبان عزیز برای کسب آمادگی در این تورنومنت ، از هرگونه مطالعه در روز قبل از آزمون جدا پرهیز کنید و فقط و فقط به ذهنتون آرامش بدید و سعی کنید با جمع (دوست ، خانواده و ...) باشید.
و داوطلبان آقایی که امسال سال اولی هستند ، به هیچ وجه به خودشون اجازه ی نگرانی و اضطراب ندن چون نه موعد اعزام به سربازیشون هست و از طرفی اگر امسال هم قبول نشن سال بعد هم این فرصت رو دارن که میزان هوش و اطلاعات خودشون رو در بوته ی آزمایش قرار بدن.
با آرزوی موفقیت و تندرستی برای تمامی داوطلبان سخت کوش و شایسته
.:rose:

bacillus.bs

New member
يعني اين تاپيك جادوييه
هر كسي تا حالا وارد شده قبول شده
يعني يه چيزي ميگم يه چيزي مي شنويد
حالا صبر كنيد شهريور بياد خودتون متوجه ميشيد

leila89

New member
دوستان امیدوارم همگی موفق باشید
همگی تو بهترین رشته و دانشگاهی که به صلاحتونه قبول بشید

mahsa khanum

New member
حالا که اینجوری شد منم وارد این مکان جادویی میشم ....شاید جادو جنبل مارو به هدفمون برسونه..والاااااا:j58r36j3gcr4suxymup

PMN

New member
يعني اين تاپيك جادوييه
حالا صبر كنيد شهريور بياد خودتون متوجه ميشيد[/QUOTE
شاید باورتون نشه اما من همین الان وارد تاپیک شدم! حالا ببینیم چقد جادو بلده این تاپیک!

rojiin

New member
يعني اين تاپيك جادوييه
حالا صبر كنيد شهريور بياد خودتون متوجه ميشيد[/QUOTE
شاید باورتون نشه اما من همین الان وارد تاپیک شدم! حالا ببینیم چقد جادو بلده این تاپیک![/QUOT

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بچه ها بس به من تبریک بگین.متقابلا به شماها هم تبریک میگم.حالا بخونیم برای دکتری:whistle:

biosta

Well-known member
سلام. جناب بیوستا میشه مواردی رو که باید سرجلسه رعایت کنیم رو بگین .
فکر کنم من کار بدی کردم تو روزای آخر خلاصم رو نخوندم کنکورا رو دوباره زدم

سلام بر داوطلبان جدی کنکور ، دانشجویان ارشد ورودی 93
بالاخره یک روزهای آخر عده ای ترجیح می دهند مرور کنند و بعضی تست های منتخب رو بزنند
و عده ای با زدن تست های مختلف به مرور می پردازند
مهم نیست که چه کار کرده اید چون مربوط به گذشته است و نمی توان گذشته را تغییر داد
اما آنچه که مهم هست روزها و ساعات پیش رو هست چرا که آنچه باید خوانده می شد هفته ها و ماه های گذشته خوانده شده و مرور یا تست در این روزهای آخر نمیتواند رتبه ی یک داوطلب رو خیلی تغییر دهد

1) معمولا" تا جایی که من می دانم می گویند اگر به محوطه امتحان رسیدید و آشنا و دوستانتان را دیدید صحبت نکنید چون بعدا" روی تمرکزتان اثر منفی می گذارد .
2)هر از گاهی نفس عمیق - نفس های عمیق به من خیلی کمک می کرد و همچنین لبخند / تصویر خودتان را از خودتان و عملکردتان مثبت کنید و منطبق با واقعیت و جایگاهی که از نظر علمی دارید
به عبارتی اصلا" قرار نیست بروید و تمام سوالات درس a را با آن که به خوبی آن درس را خواده اید جواب دهید / قراره بروید و در حد خودتان بهترین باشید
من با سطح علمی که دارم و کنکور های آزمایشی که دادم انتظار دارم از 10 سوال درس b به 6 تای آن جواب دهم حال سعی ام رو می کنم نهایتا در دور دوم به 7 تا سوال آن درس جواب دهم / اگر هم سوالات سخت بود امکان دارد بتوانم فقط به 5 تا سوال جواب دهم .
از قبل انتظار خودتان را با انعطاف مشخص کنید میتواند تو کاهش اضطراب و استرس کمک کننده باشد .
3)فراموشی تا لحظه ای که دفترچه سوالات را می بینید طبیعی است پس اگر احساس می کنید مطالبی که خونده اید با سهولت یادتان نمی آید ایراد ندارد و این مورد با باز کردن دفترچه کم کم بر طرف می شود .
4) رتبه شما خیلی خیلی متاثر از مدیریت زمان و تکنیک های تست زنی هست / چه بسا با رعایت این موارد داوطلبی بتواند رتبه اش رو از 100 به 20 برساند
به عبارتی همان طور که قبلا" گفتم تفاوت بین رتبه ی 100 با 50 الزاما" اصلا" سطح علمی می تواند نباشد و موارد دیگر دخیل است .
مثلا" بعضی تست های برای جواب داده نشدن هستند و نباید کلید کرد روی آنها بخصوص در دور اول
بعضی تست را باید گذاشت برای دور دوم
یک تست با آن که مبحثش به خوبی خوانده شده الزامی نیست که حتما" در دور اول جواب داده شود .
5) با خودتان آب و شکلات یا خرما این گونه موارد بردارید .

Soroush Star

New member
آخرین پیام من برای داوطلبان گل گروه علوم آزمایشگاهی و پایه پزشکی

امیدوارم سر جلسه یکی از بهترین عملکردهای زندگیتونو داشته باشین و یجورایی از خجالت خوندنتون توی این مدت در بیاین

همتون موفق باشین
:riz304:

hayedeh68

New member
من امسال تو طرح بودم و نمیتونستم ارشد شرکت کنم اما الان بدجور تو انتخاب رشته دو دل شدم ؟!چه کنم ؟:(50): نظر شما چیست ؟

infomdmir

New member
این آخرین پست قبل از کنکورمه. دوستان گلم که با راهنمایی های ارزشمندتون مسیر شفافی رو برام ترسیم کردید صمیمانه ازتون متشکرم. امیدوارم همگی موفق و پیروز باشید . من رو هم از ته دل دعا کنید . پیش به سوی کنکور....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا