گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

infomdmir

New member
من مشکلم با زبان اینه ک دیگه به متن سوم ک میرسم خسته میشم :|
اگه تا روز کنکور این مشکل رو داشتم مجبورم طوری برنامه ریزی کنم ک سر جلسه بعد هر درس برم یه متن از زبان رو بزنم..فکر کنم اینطور بهتر باشه

محنا جان این حرفم رو برای حل مشکلت جدی بگیر قبل از اینکه ازمون زبان رو شروع کنی روز ازمون از روی صندلی بلند شو و ده دقیقه بعد برگرد توی این مدت می تونی بری اب بخوری یا دستشویی یا هر جایی شد برو تا دوباره تمرکزت رو بدست بیاری.

ROJO

New member
پاسخنامه زبان 92 ( صبح پنجشنبه )

DSC_1211_20140517225555430_20140517225628625.jpg

DSC_1212_20140517225608246_20140517225640109.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

mahsa khanum

New member
بعضی جوابای زبان آدمو گیج میکنه....مثه این میمونه همه گزینه های سوال درست درمیاد و آدم میمونه کدومو بزنه
و متاسفانه همیشه برداشت ما با برداشت طراح سوال یکی نمیشه

من نمیدونم این مشکلمو چطور حل کنم؟؟؟؟؟(مثله طراح فک کنم:sdasdasd:)

nafasn

New member
آره -دقیقا همینطوریه.
تازه بعضی وقت ها جواب هایی که ما میدیم عقلانی تر از طراح سواله.ولی نمیدونم چرا طراح یکی دیگه مد نظرش هست
(شاید هم من اینطوری فکر میکنم.....)

ROJO

New member
بعضی کلمه ها بفارسی مشابه ترجمه شده ولی متفاوتند و کاربرد متفاوتی در جمله دارند، اینه ک باید کلمه را در ساختار دیده باشید ، مثلا برای براورده کردن ( نیاز و ...) از meet استفاده میکنیم ولی اگه ندیده باشی ممکنه زمان کنکور بری سراغ گزینه ای ک ی کلمه ی نااشنا داره و با رد گزینه فکر کنی اون میشه

rojiin

New member
محنا جان این حرفم رو برای حل مشکلت جدی بگیر قبل از اینکه ازمون زبان رو شروع کنی روز ازمون از روی صندلی بلند شو و ده دقیقه بعد برگرد توی این مدت می تونی بری اب بخوری یا دستشویی یا هر جایی شد برو تا دوباره تمرکزت رو بدست بیاری.

اجازه میدن سرجلسه بلند بشیم؟

infomdmir

New member
بلی برای ابخوردن و دستشویی اجازه میدن و تو با این فرصت می تونی مغزت رو استراحت بدی

biosta

Well-known member
ازمون دوم سنا رو افتضاح دادم-رتبه ام 45 از 126
از جمعه كه كارنامه ام رو ديدم تا امروز(1شنبه)7ساعت هم درس نخوندم-
كلا خودمو باختم...

هنوز که چیزی مشخص نشده ، اون فقط یک رتبه در کنکور آزمایشی هست
هنوز کنکور نداده خودتان را بازنده نکنید هنوز هم برای تغییر رتبه در کنکور امسال فرصت هست
به نظرم یک ماه آینده کامل وقتتان را برای درس بگذارید تا که لااقل سعی خودتان را کرده باشید .
اگر روشهای تست زنی و مدیریت زمان را در جلسه کنکور رعایت کنید و اضطراب و استرس خیلی زیاد نداشته باشید
و قدر زمان باقی مانده را تا کنکور را بدانید قبولی در همین امسال هم دور از انتظار نیست .
به نظرم در فرصت باقی مانده وقت خود را فقط بر روی تست ها و مرور بگذارید و اگر همه ی مطالب را تمام نکرده اید ایراد ندارد
دیگر وقت خواندن مطالب جدید نیست ، همان هایی که قبلا" خوانده اید را در مغزتان به تثبیت برسانید .

ROJO

New member
وای من تو مرخصی ام زنگ زدن میگن هفته ی دیگه باید بیای سر کار:1dco2x0p1lilzhfpg1t
اینم شانسه من دارم، تازه داشتم یکم جون میگرفتم :((((((

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

nafasn

New member
بچه ها خیلی ناراحتم.امروز و دیروز اصلا نتونستم درس بخونم حتی یک کلمه:sadsmiley:

:14:

pashmak

New member
ای بابا منم همکارم منتقل شده دو هزار نفر جمعیتشو دادن بمن
اینم شد کار

cheshmak

New member
دوستان همگی موفق باشید................قدر این روزا رو هم بدونید..............که ناگهان خیلی زود دیر میشه........:sad:

bioshimi93

New member
سلام
خسته نباشید دوستان
داشتم سوالات کنکورهای گذشته رو کار میکردم کلید پاسخنامه 90 یه سوال اشتباه زده بودن کلا دیگه به همه جوابا شکاک شدم نمی دونم چرا اینطوریه؟حتی موقع تصحیح هم حتما همون جواب غلط لحاظ کردن ....
خدا خودش کنکور امسال رو به خیر کنه

sepideeee

New member
سلام
خسته نباشید دوستان
داشتم سوالات کنکورهای گذشته رو کار میکردم کلید پاسخنامه 90 یه سوال اشتباه زده بودن کلا دیگه به همه جوابا شکاک شدم نمی دونم چرا اینطوریه؟حتی موقع تصحیح هم حتما همون جواب غلط لحاظ کردن ....
خدا خودش کنکور امسال رو به خیر کنه
اره پارسال برای یکی از درسای ما هم این اتفاق افتاد حتی اعتراض هم زدیم ولی درستش نکردن .. طبیعیه این چیزا !!!!

infomdmir

New member
آنچنان غرق درس خوندن شدیم که امروز بعد از مدتها خیابون رفتم که یک آب و هوایی عوض کنم ؛ آدمهای خیابون برام تازه گی داشتند!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا