گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parand

Well-known member
دوستانی کنکوری امیدوارم همتون موفق باشین.
و نتیجه ی زحمات یک ساله تونو بگیرید.
به خدا توکل کنید. و بدون هیچ استرسی برید سر جلسه.

مطمئنم همتون قبووولید با این همه تلاش:a2d3:.

asal 92

New member
تا بعد امتحان خدانگهدار
برای تک تک شماها آرزوی موفقیت دارم
مخصوصا بچه های تاپیک ودوستای گلم
:auizz3ffy9vla57584xخییییییلی دوستتون دارم

bacillus.bs

New member
بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا حَولُ وَلا قُوَةِ اِلّا بِا اللهِ العَلیِّ العَظیمِ اللّهمَ اِیاکَ نَعبُدُ وَ اِیاکَ نَستَعینُ قَد تَری ا ما اَنَا فیهِ فَفَرِّج عَنّی یا کَریم

ونیست خداوندی و نه نیرویی مگر به سبب خداوند برتر شکوهمند خداوندا تورا میپرستیم و ار تو کمک میطلبیم براستی که تومیبینی آنحالی را که من درآنم پس گشایش ده مرا ای کریم.

bacillus.bs

New member
خداوندا!

تو میدانی که من

دلواپس فردای خود هستم

مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را

مبادا گم کنم اهداف زیبا را

مبادا جا بمانم از قطار موهبت هایت

دلم بین امید و نا امیدی میزند پر

میکند فریاد: خداوندا مرا مگذار تنها،

لحظه ای حتی []

f-mk

New member
دور از جونت عزیزم.بلانسبت خانوم گل.
عزیزم تلاش کردی پس نگران هیچی نباش.مطمئن باش خدا موقع زدن سوالا دستتو میگیره و بدون اینکه متوجه بشی گزینه ی صحیح رو برات وارد پاسخنامه میکنه

f-mk

New member
سارا جونم صحبت قبلیم مال شما بود که گفتم نگران نباش و به خدا امیدوار باش
مثل احمقا هر 10 دقیقه میام سرک میکشم به نت میرم.. انگار شدم ناظر کیفی..

خدا جووووووووووووووووون... من دیگه طاقت موندن برا سال بعد رو ندارممممممممممممممم..

k-b

New member
سلام بچه ها خوبید؟!!!!!! دوستان گلم با روحیه و با انرژی برید سرجلسه. منم واسه همتون و هممون و همشون دعا میکنم. این جمله رو هم مدام تکرار کنید:
همانا دل ها تنها با یاد خداوند آرام میگیرد
و یادتون باشه که برندگان واقعی همه ی ماهایی هستیم که تمام تلاشمون رو کردیم و پیش وجدان خودمون سربلندیم:4d564ad6:
الان قشنگ آروم شدین یا حتما باید باهاتون برخورد بشه؟!!!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
دوستتون دارم دوستای خوبم

k-b

New member
شاعر میفرمایند که:
همه چی آرومه
من چقد خوشحالم

خب خواهرم اینو واسه شما گفته عبرت بگیر:a2d3:

parnia

New member
بچه ها عزیزی که فردا امتحانتونه....حتما دعاتون میکنم....شک ندارم که بهترین نتیجه ها رو میگیرید...:a2d3:

sabaa

New member
سلام یه سوال داشتم این دفترچه سوالات بعد از امتحان مال خودمونه یا میگیرن ازمون ؟

sara67

New member
دیشب گفتم آخرین شبیه که میخوابم فرداش بیدار شم بخونم..

اما الان میگم فردا هم بعد از نماز صبح تا ساعت 8 ادامه میدم...

تو رو خدا نگین نکنم.. این بیشتر بهم روحیه میده.. فقط دعا کنین بیشتر این چیزایی که الان میخونم فردا بیاد...

atysh

New member
بچه هایی که فردا امتحان دارید...
امیدوارم موفق و خندون و راضی از سر جلسه بیرون بیاید
و فردا کلی پیامای انرژی بخش اینجا ببینم ازتون
:28::thumbsupsmileyanim::riz304::a2d3::

atysh

New member
سلام یه سوال داشتم این دفترچه سوالات بعد از امتحان مال خودمونه یا میگیرن ازمون ؟

والا اونسالی که من کنکور دادم گرفتن ازمون
ولی گفتن برین نیم ساعت دیگه هرکی خواست دفترچشو برگرده
نمیدونم هنوز اینجوریه یا نه؟

atysh

New member
دیشب گفتم آخرین شبیه که میخوابم فرداش بیدار شم بخونم..

اما الان میگم فردا هم بعد از نماز صبح تا ساعت 8 ادامه میدم...

تو رو خدا نگین نکنم.. این بیشتر بهم روحیه میده.. فقط دعا کنین بیشتر این چیزایی که الان میخونم فردا بیاد...

عزیزدلم هرچی تو بخونی میاد
با روحیه
پرانرژی
برو سرجلسه که ی کنکور خوب منتظرته:thumbsupsmileyanim:

mw.ashel

New member
سلام به همه دانشجویان ارشدی امسال

0 روز تا ارشد 92

.
.
.
images

.
.
.
سلام دوستان و همراه های خوبم، خسته نباشید و امیدوارم که حال همگی خوب باشه ، خیلی خوشحالم کهخدای مهربون عمری رو باقی گذاشت تا لحظات آخر در کنار هم باشیم و بعد چند ماه تلاش بلاخره روز موعود آزمون فرا رسید.
اگه نتونستم این چند روز آخری رو در کنارتون باشم از همتون معذرت میخوام چون قبلا هم دلیلشو تو روزشمار قبل گفته بود.و طبق قولی که داده بودم امشب اومدم تا چند لحظه هم شده حرفاتونو بخونم و لذت ببرم.
امسال با همه خوبی ها و بدی ها و اتفاقات بد و غیر منتظره ای که برام مدام پیش اومد گذشت تا رسیدیم به این روز ، با اینکه الان خیلی ناراحتم که شاید از فرصت هایی که پیش رو داشتم نهایت استفاده رو نکردم ولی دیگه بیشتر اتفاقات ناخوشایند دست خودم نبود ولی از طرفی خیلی خوشحالم که این هم نوعی آزمون الهی هستش تا بدونیم روزهای عمرمون بیشتر از اونی که فکرشو میکنیم میگذره و ما در آخر راه چقدر تونستیم توشه راهمون رو با اعمال نیک مهیا کنیم و خودمون رو برای ملاقات با خدا آماده کنیم.

در مورد آزمون هم که دوستان میگفتن استرس دارن و نگران هستن ، خب این یه نوع رفلکس طبیعیه و هر کدوم ما از وقتی چشامون رو باز کردیم همش در حس و حال امتحان بودیم و یه جورایی پوست کلفت شدیم ولی برای من نگران کننده ترین و استرس زا ترین روزای عمرم از روز شنبه بعد آزمون شروع میشه که کلی کار دارم که باید انجام بدم و زندگیم یه جورایی تغییرمیکنه و
این فصل از زندگی من جمعه تموم میشه .( بر خلاف بقیه دوستان که منتظر اعلام نتایج میمونن)

از همه خانواده خوبم که وقتشون رو اینجا گذاشتن و در کنارمون بودن و بهم روحیه دادن و هر کاری که از دستشون بر میومد انجام دادن تشکر میکنم چون این دوستای مجازی من ، الان دیگه تو دنیای واقعی من هم حضور دارن و ازشون تشکر میکنم چون خانوادمون پر جمعیته دیگه اسم نمیارم ولی خیلی ممنون که بودید و هستید .

اگه وقت همگی رو گرفتم معذرت میخوام ولی اینا رو دوست داشتم که امشب ، شب آخری که قبل آزمون اینجا هستم بگم.

:rose:
به امید موفقیت همگی شما دوستان عزیز
و خداوند بزرگ همراه و پشتیبان همه شما دوستان و خانواده کنکوری خودم تو این تایپک
دعا در حق همدیگرو فراموش نکنید

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه

pedii

New member
:bunnyearsmiley:
آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان:auizz3ffy9vla57584x ایشالا بهترین نتیجه رو بگیرین:rose:

saharraj

New member
سلام به همه دانشجویان ارشدی امسال

0 روز تا ارشد 92

.
.
.
images

.
.
.
سلام دوستان و همراه های خوبم، خسته نباشید و امیدوارم که حال همگی خوب باشه ، خیلی خوشحالم کهخدای مهربون عمری رو باقی گذاشت تا لحظات آخر در کنار هم باشیم و بعد چند ماه تلاش بلاخره روز موعود آزمون فرا رسید.
اگه نتونستم این چند روز آخری رو در کنارتون باشم از همتون معذرت میخوام چون قبلا هم دلیلشو تو روزشمار قبل گفته بود.و طبق قولی که داده بودم امشب اومدم تا چند لحظه هم شده حرفاتونو بخونم و لذت ببرم.
امسال با همه خوبی ها و بدی ها و اتفاقات بد و غیر منتظره ای که برام مدام پیش اومد گذشت تا رسیدیم به این روز ، با اینکه الان خیلی ناراحتم که شاید از فرصت هایی که پیش رو داشتم نهایت استفاده رو نکردم ولی دیگه بیشتر اتفاقات ناخوشایند دست خودم نبود ولی از طرفی خیلی خوشحالم که این هم نوعی آزمون الهی هستش تا بدونیم روزهای عمرمون بیشتر از اونی که فکرشو میکنیم میگذره و ما در آخر راه چقدر تونستیم توشه راهمون رو با اعمال نیک مهیا کنیم و خودمون رو برای ملاقات با خدا آماده کنیم.

در مورد آزمون هم که دوستان میگفتن استرس دارن و نگران هستن ، خب این یه نوع رفلکس طبیعیه و هر کدوم ما از وقتی چشامون رو باز کردیم همش در حس و حال امتحان بودیم و یه جورایی پوست کلفت شدیم ولی برای من نگران کننده ترین و استرس زا ترین روزای عمرم از روز شنبه بعد آزمون شروع میشه که کلی کار دارم که باید انجام بدم و زندگیم یه جورایی تغییرمیکنه و
این فصل از زندگی من جمعه تموم میشه .( بر خلاف بقیه دوستان که منتظر اعلام نتایج میمونن)

از همه خانواده خوبم که وقتشون رو اینجا گذاشتن و در کنارمون بودن و بهم روحیه دادن و هر کاری که از دستشون بر میومد انجام دادن تشکر میکنم چون این دوستای مجازی من ، الان دیگه تو دنیای واقعی من هم حضور دارن و ازشون تشکر میکنم چون خانوادمون پر جمعیته دیگه اسم نمیارم ولی خیلی ممنون که بودید و هستید .

اگه وقت همگی رو گرفتم معذرت میخوام ولی اینا رو دوست داشتم که امشب ، شب آخری که قبل آزمون اینجا هستم بگم.

:rose:
به امید موفقیت همگی شما دوستان عزیز
و خداوند بزرگ همراه و پشتیبان همه شما دوستان و خانواده کنکوری خودم تو این تایپک
دعا در حق همدیگرو فراموش نکنید

فقط یک بار برای همیشه

بسیار زیب و احساساتی بود آشل عزیز

ممنون.منم از خدا میخوام که برای شماو همه یدوستان که البته خودت بدرستیگفتی که الاناینجا همه 1خانواده شدن نه صرفایک دوست ,اونم از نوع مجاری
بهترینها رو رقم بزنه و از شنبه به بعد هم اگرچه گفتی روزای پراسترسی رو خواهی داشت اما دوست دارم که استرسهاس شیرین در انتظارت باشه و ضمنا اینجا رو هم فراموش نکنی.
به امید موفقیتت و بقیه ی بچه ها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا