گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

f-mk

New member
باکتریولوژیست جان همونطور که بعضی بچه ها گفتن این قسمت از سایت برای گزارش روزانه ی مطالعه س.پس نباید اینجوری با بچه ها صبحت کنی.منم که اولش میومدم اینجا و این ساعتای مطالعه ی بچه ها رو میدیدم از خودم خیلی ناامید میشدم ولی این دلیل نمیشه که به بقیه چیزی بگیم.گزارش ساعت مطالعه توو این قسمت سایت حق همه س و هرکس بخواد گزارش میده هرکس نخواد نمیده و بقیه هم اگر جنبه ی مواجه شدن با این ساعتای مطالعه رو دارن میان این قسمت سایت.خود من با اینکه با دیدن این ساعت مطالعه ی بچه ها ناامید میشدم ولی باز میام این قسمت چون اینجا همه دارن به هم امید میدن و برای موفقیت هم دعا میکنن.هرکس واسه درس خوندن یه ظرفیتی داره.خود من ظرفیتم فوقش5ساعته.پدیده ی عزیز و همه ی بچه ها ظرفیتشون بیشتره و تلاش بیشتری میکنن و به امید خدا قبول میشن.
انشالا که همه قبول میشیم یه جای خوب
واسه ی همتون آرزوی موفقیت دارم عزیزانم

bacteriologist

New member
من قصد ناراحت کردن کسیو ندارم...این روزای اخر اعصاب همه خورده...من معذرت میخوام

f-mk

New member
باکتریولوژیست جان هممون درونمون غوغاست.درکت میکنم که اعصابت خورده.همه درک میکنیم چون خودمونم اعصابمون خورده.من که از بس از استرس اخمام توو هم هستش و یه من عسل هم نمیشه بخورن منو:25r30wi:دیگه چاره ای نیست باید بسازیم با این حالت تا انشالا امتحانمون رو بدیم.
انشالا خدا خودش هممون رو آروم کنه

mehrshad

New member

mehrshad

New member

f-mk

New member
بچه ها این آواتار حرف قشنگی زده:زمانیکه از تلاش کردن خسته شدی به دو چیز بیاندیش
آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا به تو بخندند
آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا با تو بخندند

parnia

New member
s044sklcu6rvr7ckuy6f.jpeg

parnia

New member
بچه ها این چنتا جمله خوشم اومد اینجا گذاشتم شماها هم بخونید...:(40):

حرفای قشنگ به هم بزنیم تا این دو روز بگذره...موفق باشید دوستای گلم:auizz3ffy9vla57584x

یاد اون شعاری که اشل آخر همه گزارشاش مینوشت.....یکبار برای همه همیشه....:smilies-azardl (113

saharraj

New member
بچه ها این چنتا جمله خوشم اومد اینجا گذاشتم شماها هم بخونید...:(40):

حرفای قشنگ به هم بزنیم تا این دو روز بگذره...موفق باشید دوستای گلم:auizz3ffy9vla57584x

یاد اون شعاری که اشل آخر همه گزارشاش مینوشت.....یکبار برای همه همیشه....:smilies-azardl (113

احسنت پرنیا

آی کسایی که پنجشنبه امتحان دارین:
حرفای پرنیا رو بخونین و آروم باشین. مدادنرم و پاک کن هم فراموش نکینید
پاینده باشید:rose:

sara67

New member
از همه دوستای گلم ممنونم ... دعا یادتون نره.. دعا در حق دیگری زودتر مستجاب میشه.. هم اینکه راه رو برای استجابت دعا در حق خودمون باز میکنه..

bacillus.bs

New member
خوش به حال اونايي كه جمعه ازمون دارند
كاش منم يه روز ديگه وقت داشتم

bacillus.bs

New member
17 ساعت و 33 دقيقه ي ديگر وقت باقي است تا ازمون ١٣٩٢
الان همه ي وجود تونو استرس فرا گرفت:25r30wi:

sara67

New member
مثل احمقا هر 10 دقیقه میام سرک میکشم به نت میرم.. انگار شدم ناظر کیفی..

خدا جووووووووووووووووون... من دیگه طاقت موندن برا سال بعد رو ندارممممممممممممممم..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا