گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacteriologist

New member
بحث خنگ بودن شما نیست.....کار خوبیم میکنی که 13 ساعت میخونی ولی به رخ کشیدنش توی این شرایط که همه بی اعصابن کار درستی نیست....به جای اینکه بیاید بهم روحیه بدید ساعت درسیتونو به رخ میکشید....اگه قبولی به ساعته خیلیارو دیدم با 20 ساعتم هیچ جا قبول نشدن

atysh

New member
ببين خانوم خيلي داري توهينننننن ميكني حد خودتو بدونننننننن!!!! اره من خنگم!! برات متاسفم .
اين تاپيك برام حرمت داره والا جواب توهينت رو بدجور ميدادم در حد من نيسي ك بخوام باهات دهن ب دهن بشم
باي

من به کسی توهین نکردم
حس مالکیتم به جایی که مهمونی نداشته باش
گفتم برداشت از این حرفا این میشه...حالا می خوای به خودت بگیر و ناراحت شو و جواب بده
نمی خوای نه
مگه دوست شما به من گفت دیوونه من ناراحت شدم؟
جنبه نداری هرحرفیو هرجایی نزن
بای

atysh

New member
بحث خنگ بودن شما نیست.....کار خوبیم میکنی که 13 ساعت میخونی ولی به رخ کشیدنش توی این شرایط که همه بی اعصابن کار درستی نیست....به جای اینکه بیاید بهم روحیه بدید ساعت درسیتونو به رخ میکشید....اگه قبولی به ساعته خیلیارو دیدم با 20 ساعتم هیچ جا قبول نشدن

درسته اینجا جای گزارش درس خوندنه ولی آخه بقول شما همه استرس دارن، کسی که واسه دعوا اینجا نمیاد
بخدا تو گروه خودمون اونکه گفته بود 18 ساعت می خونه کلی شوخی و خنده پیش آورد
از کارشون انتقاد می کنی دعوات می کنن اینجا
بحث استرس و اعصاب خرابی باشه منی که همه کارای ی خونه م رو دوشمه و کلی کارای اضافه دارم و باید قبول شم ارشد استرسم سر به فلک میذاره
بیخیال ....

atysh

New member
اشتباه از من بود که فکر کردم کسی که حرف میزنه جنبه جوابشم داره
همتون موفق باشین
هرکی به همون اندازه که زحمت کشیده نتیجه میگیره
کلا همه موفق باشن

Tarsa

New member
آخه به ساعت مطالعه ی بقیه چی کار دارید شما؟!
اینجا اسمش مطالعه ی گروهیه هممون ساعت مطالعه میزاشتیم
با هم دوستیم به هم انرِژی میدیم
این آخریا خلقتونو تنگ نکنید

BBT

New member
من نمیدونم یه روز مونده به کنکور جای این بحثاس اخه :21:

yashar.1985

New member
فقط بلدن موج منفی بدن.....24 ساعت خوندن که خوندن..ملاک نیست میکه

فرمایش شما درست که ساعات مطالعه ملاک نیست ولی این را مد نظر داشته باشید که باعث تشویق و تقویت روحیه بقیه دوستان میشود تا بیشتر و بهتر از قبل و با همکاری گروهی و همفکری که با هم دارند در این راه موفق شوند.

بنده مدت کمی است که به واسطه یکی از دوستان با این انجمن و این کاربران پر تلاش آشنا شده ام و در این مدت آرزو داشتم که ای کاش من نیز کنکوری بودم و در چنین جمعی برای کنکور و موفقیت مجادله میکردم.

به نظر بنده چون شما از ابتدا در این جمع نبودید ، بهتر است در این وقت باقیمانده با جملات ناامید کننده خود ، برای دوستان مشغله ذهنی ایجاد نفرمائید.

اگر جملاتم باعث رنجش خاطر کسی شد، عذر مرا بپذیرید.

Taraa

Well-known member
هر حرفی رو که نباید شنید و جواب داد ... اونم تو این ساعتای سرنوشت ساز واسه شما ... دیگه راجع بهش پست نذارید ... ایشالا که سوء تفاهم بوده

:smiliess (6):
smiliess%20%286%29.gif
smiliess%20%286%29.gif
smiliess%20%286%29.gif

atysh

New member
میگن : یا راجع به مسئله ای حق با شماست ، که نیازی به داد و بیداد و دعوا ندارید ؛ یا حق با شما نیست که حق داد و بیداد و دعوا ندارید...
من دیگه حرفی نمیزنم

bacteriologist

New member
من از اینجا خیلی خوشم میومد...ولی دیگه نه اینجا میام نه نظری میدم....من حرف بدی نزدم میگم توی این 2 روزه چرا میاید میگید انقد خوندیم..اون دوست عزیزی که میگه من تازه اومدم اره راست میگی ولی چرا الکی جانبداری میکنی....به هر حال خداحافظ همگی...هر کیم زحمتشو کشیده نتیجشو ببینه...متاسفم برای بعضی از ادمای کوته فکر

atysh

New member
من از اینجا خیلی خوشم میومد...ولی دیگه نه اینجا میام نه نظری میدم....من حرف بدی نزدم میگم توی این 2 روزه چرا میاید میگید انقد خوندیم..اون دوست عزیزی که میگه من تازه اومدم اره راست میگی ولی چرا الکی جانبداری میکنی....به هر حال خداحافظ همگی...هر کیم زحمتشو کشیده نتیجشو ببینه...متاسفم برای بعضی از ادمای کوته فکر

bacteriologist جون روز آخری بیخودی اعصاب خودتو خورد نکن داری می گی آدمای کوته فکر دیگه
ایشالا موفق باشی

bacillus.bs

New member
اين چه وضيه روز اخري اين جا راه انداختيد
چرا خودتونو كنترل نمي كنيد
اين جا تاپيك گزارش مطالعه ي روزانست
و بچه ها حق دارند تا اخرين روز اين جا گزارش بدند
خود من تا قبل از عيد ٦ ساعتم نمي تونستم بخونم
ساعت مطالعه ي پديده بود كه ساعت مطالعمو بردم بالا
انرژي مامان عسل بود كه بهم انرژي و اميد داد
بحث استرسم بزاريد كنار مگه بچه ايد مگه دفعه ي اولتونه
ديگه كسي حق نداره به كسي بي احترامي كنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا