گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alipour

New member
سلام ...

مامان متاسفانه اين تاپيك هيچ با اعتقادات من همخوني نداره و ازين ببعد هم گزارشي ارسال نخواهم كرد و نه هيچ...

ديد اين دوستمون واقعا جاي تاسف داره...

اينجا صرفا شده ديدگاه هاي عجيب غريب...چيزي كه با معيارها و ديسيپلين هاي من به هيچ وجه نميخونه...

براي همتون ارزوي موفقيت ميكنم...
اا اا کجا با این عجله
بابا ناراحت نشید از دس همدیگه
ما تازه با هم اشنا شدیم .داریم از هم انرژی میگیریم حیفه به خدا
قهر نکنید دیگه
من از طرف همه عذر خواهم:riz513:

Tarsa

New member
سلام ...

مامان متاسفانه اين تاپيك هيچ با اعتقادات من همخوني نداره و ازين ببعد هم گزارشي ارسال نخواهم كرد و نه هيچ...

اينجا صرفا شده ديدگاه هاي عجيب غريب...چيزي كه با معيارها و ديسيپلين هاي من به هيچ وجه نميخونه...

تو جمعه که اختلافا معلوم میشه
قرار نیس همه مثل هم بمونیم که
اگه راحت نیستین که هیچی اگه نه بمونید دیگههههههههه

sara67

New member
سلام ...

عهههههههه... کجا پس؟ خواهش میکنم به خاطر من بمون... من تازه یکیو پیدا کرده بودم که با اعتقادات من میخونه... جدی میگم... :28:

دوستای گلم کوتاه بیاین ... همه شاید حق رو به خودشون میدن... ولی یکم طرف مقابلتون رو هم درک کنین ... :black_eyed:

الان دقیقا تو ماهی هستیم که بچه ها به خاطر استرسشون یکم کم طاقت شدن... خواهش میکنم دو طرف یکم مراعات کنین هیچ کس الان اعصاب نداره ... جو رو دوستانه نگه دارین خواهش میکنم... :heart:

صلوات بفرستین ...

mw.ashel

New member
سلام ...

سلام دوست خوبم فیوچر جان.

میخوام یه چیزی رو بهتون بگم نه اینکه قصد تحمیل افکارمو به شما دارم نه .

وقتی اینجا اومدید از اون افرادی قرار گرفتید که از لحظه ورودش دوستی و صداقتشو نسبت به دوستاش ثابت کرد و تو دل هر کس برای خودش من جمله من با تلاش ها و پشتکاری که دارید و روحیه ای که در شما میبینم مکان بزرگی رو برای خودش اختصاص داد.
در ضمن اومدن شما اینجا و به جمع ما با پای خودتون بود و رفتنتون (دیگه که اصلا از کلمه رفتن خوشم نمیاد )دیگه دست خودتون نیست و دست ما هم نیست که نذاریم برید. ولی من و بقیه دوستای درسخون اینجا و به خصوص شما وقتی از اینجا میریم که نتیجه تلاشهای خودمون رو که قبولی در ارشد 92 هست رو بگیریم و بعد از این تایپک با خوشحالی و یه خاطره گروهی خوب بریم ، این حرف منو قبول دارید؟
من قبل اینکه بیام تو این تایپک و شروع کنم به گزارش دادن تایپیک مطالعه گروهی سال قبل رو میخوندم و دیدم که با انرژی که دوستان درسخون اون موقع داشتن چقدر موفق شدن.
:smilies-azardl (181
اگه نظر منم بخواید: از قدیم میگن؛ خدا میگه: ای بندم از تو حرکت و از من برکت و منم به این جمله خیلی معتقدم و الان هم تمام تلاشمو میکنم و ارشدمو میدم و بعد اون تا زمان اعلام نتایج که دیگه هیچ کاری از دستم بر نمیاد جز دعا کردن میشینم دعا هم میکنم ولی اینو میدونم که خدای مهربون هیچ وقت تلاشهای یه نفر رو بی نتیجه نمیذاره و همواره کمکش میکنه.:smilies-azardl (113

پس در نتیجه شما در بین ما هستی و خواهی بود و از بودنت نیز ما رو خوشحال میکنی.
:rose:

منم به عنوان عضو کوچکی از این تایپک دیگه دوست ندارم و اجازه هم نمیدم تا چنین اتفاقایی اینجا پیش بیاد (و کلمه متاسفم رو دیگه از هیچ جا نمیبینم )و هممون + فیوچر بدون هیچ دلخوری ای از بقیه برمیگردیم سر درس خوندنمون .

مگه نمیبینید 123 روز دیگه مونده، زودی بخونید دیگه و مرورم یادتون نره.
:p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:

sara67

New member

سلام دوست خوبم فیوچر جان.

میخوام یه چیزی رو بهتون بگم نه اینکه قصد تحمیل افکارمو به شما دارم نه .

وقتی اینجا اومدید از اون افرادی قرار گرفتید که از لحظه ورودش دوستی و صداقتشو نسبت به دوستاش ثابت کرد و تو دل هر کس برای خودش من جمله من با تلاش ها و پشتکاری که دارید و روحیه ای که در شما میبینم مکان بزرگی رو برای خودش اختصاص داد.
در ضمن اومدن شما اینجا و به جمع ما با پای خودتون بود و رفتنتون (دیگه که اصلا از کلمه رفتن خوشم نمیاد )دیگه دست خودتون نیست و دست ما هم نیست که نذاریم برید. ولی من و بقیه دوستای درسخون اینجا و به خصوص شما وقتی از اینجا میریم که نتیجه تلاشهای خودمون رو که قبولی در ارشد 92 هست رو بگیریم و بعد از این تایپک با خوشحالی و یه خاطره گروهی خوب بریم ، این حرف منو قبول دارید؟
من قبل اینکه بیام تو این تایپک و شروع کنم به گزارش دادن تایپیک مطالعه گروهی سال قبل رو میخوندم و دیدم که با انرژی که دوستان درسخون اون موقع داشتن چقدر موفق شدن.
اگه نظر منم بخواید: از قدیم میگن؛ خدا میگه: ای بندم از تو حرکت و از من برکت و منم به این جمله خیلی معتقدم و الان هم تمام تلاشمو میکنم و ارشدمو میدم و بعد اون تا زمان اعلام نتایج که دیگه هیچ کاری از دستم بر نمیاد جز دعا کردن میشینم دعا هم میکنم ولی اینو میدونم که خدای مهربون هیچ وقت تلاشهای یه نفر رو بی نتیجه نمیذاره و همواره کمکش میکنه.:smilies-azardl (113

پس در نتیجه شما در بین ما هستی و خواهی بود و از بودنت نیز ما رو خوشحال میکنی.

منم به عنوان عضو کوچکی از این تایپک دیگه دوست ندارم و اجازه هم نمیدم تا چنین اتفاقایی اینجا پیش بیاد (و کلمه متاسفم رو دیگه از هیچ جا نمیبینم )و هممون + فیوچر بدون هیچ دلخوری ای از بقیه برمیگردیم سر درس خوندنمون .

مگه نمیبینید 123 روز دیگه مونده، زودی بخونید دیگه و مرورم یادتون نره.
:p7977cujr38iyymsu8:

(لایکم از کار افتاده)

لایک :smilies-azardl (113

vida68

New member
سلام به همگی به خصوص فیوچر عزیز... اینجا قرار نیست همه یه جور اعتقاد داشته باشند ... گاهی اعتقادات ما با نزدیک ترین اطرافیانمون هم یکی نیس !!!
منم بعضی حرفای این انجمن رو تو بعضی تاپیک ها نمی پسندم... ولی تفکرات وعقایدمو نه تحمیل میکنم و نه تغییر میدم!!! فیوچر بهتره باشی تازه من با خری که بهم قرض داده بودی یکم درس خون شده بودم... تا فردا بود دیگه قرار؟؟؟ من فردا بهت پس میدم خرتونو!!! فقط بیا بگیرش!!!

من زیاد اهل ساعت گرفتن نیستم ولی مطالعه ام تو این دوروز شامل: بیماری های کبد وغدد+ تست های مربوطه ، بیماری های قلب 250 تاتست + کودکان 2 بخش +تست مربوطه ، زبان هم هرشب حدود 200 تا لغت با جعبه لایتنر پیش میرم. فکر کنم روزی متوسط 7 ساعت.
امیدوارم همگی موفق باشید...

asal 92

New member
سلام ...

سلام پسرم میخام امشب یه گزارش ازدرس زندگیم ارسال کنم :
وقتی ازدواج کردم یه دختر نازنازی 20 ساله بودم که هیچ از زندگی نمیدونستم فک میکردم فقط اون چیزی که من دوست دارم باید اتفاق بیافته وفقط به خاطر موقعیت همسرم بله روگفتم اونموقع ارشد کامپیوتر بود ویه شغل عالی به جرات میتونم بگم باایشون زندگی روشناختم والان هم مشوق اصلیم برای ارشد ایشونند فیوچرعزیز نمیدونم واقعا چه جور خصوصیاتی داری ولی از کامنت هات اینو میشه احساس کرد که خیلی سخت میگیری یه جورایی خود محوری قرار نیست همه باب میل شما رفتار کنند همه اونجوری باشند که تو میخای در غیر این صورت قهر کنی وبری ....پسرم اگه واقعا این خصوصیاتو داشته باشی توزندگی شخصی دچار مشکل میشی چون قرار نیس همه از دیدگاه تو به زندگی نگاه کنن همه چی که درس نیست قرار نیست به شعور کسی توهین بشه ...
اما تو هورسای گلم اگه قرار باشه با هر انتقادی میدانو خالی کنی پس باسختی ها چه جور کنار میایید...
بچه ها همه خوشحالیم که تویه جمع علمی باهمیم همه تلاش میکنیم برای موفقیت بیشترنبایستی همدیگه روزیر سوال ببریم اتفاقی نیفتاده الکی بزرگش نکنید ...
منتظر گزارشاتونم
همتونوخیلی دوست دارم ..مامان عسل]
به خدا میسپارمتون
:rose::rose:

asal 92

New member
اا اا کجا با این عجله
بابا ناراحت نشید از دس همدیگه
ما تازه با هم اشنا شدیم .داریم از هم انرژی میگیریم حیفه به خدا
قهر نکنید دیگه
من از طرف همه عذر خواهم:riz513:

ببخشید همه چیکار کردن که عذر خواهی میکنی !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:New (6):

sara67

New member
دوباره سلام

من امروز 11 ساعت خوندم... انتظار داشتم بالای 12 بشه... :dadad4:

فردا بهترم ایشالا... :a2d3:

Dont look for heroes. Be one​

در جستجوی قهرمان نباشید، خود قهرمان شوید.​

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
سلام ...

گوله ي انرژي كجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dexter2009

New member
من با شجاعت تمام اعلام می کنم 3 ساعت درس خوندم + ولی متاسفانه 2 ساعت وقتمو هدر دادم..........دیگه تکرار نمی شه

darya63

New member
من دیروز 4 ساعت خوندم.
من از رقابت با دوستان ساعت بالا کنار کشیدم چون نمیرسم به گرد پاشون....

ی سوال از دوستان اگه نگین تایپیک منحرف کردی

ی روزایی واقعا حس میکنم خسته شدم یعنی میخونم نمیگیرم نمیتونم تمرکز بگیرم به نظرتون مشکل از کجاس؟:sadsmiley:

چطوری میشه ساعت مطالعه با کیفیت داشته باشم؟

حالا نزنین جایی نبود این سوال مطرح کنم و اصولی جواب بگیرم :dadad4:

منم بعضی روزا خیلی احساس خستگی میکنم فک کنم طبیعیه چون ما ادمم و داریم زندگی میکنیم و زندگی هم لحظات شادی داره هم غم و خستگی ...
مهم خودتی که باید قوی باشی و نه از شادی زندگی خیلی شاد شی و نه از غمش خیلی ناراحت...این نیز بگذرد
دوست من نگران نباش ارامش خودتو حفظ کن .به خدا توکل کن و با تلاشت خستگی و نا امیدی و شکست بده مطمئنم تو میتونی:smilies-azardl (113

darya63

New member
سلام دوستای خوبم
اوه من دیروز نیومدما کلی خبر شده اینجا اخه فقط 1:20 درسیدم و روم نشد گزارش بدم:14:)
.اول که اومدم یه جو بدی منو گرفت چرا اینقدر انرژی منفی؟!:smiliess (11):
واقعیتش تعجب مییکنم تو جمع ما که همه ادمای خوب و مهربونی هستیم تعجب میکنم چرا ....؟
من برا همه احترام قائلم و به افکار همه احترام میذارم یعنی یه جورایی همه بچه های اینجا رو دوست دارم مخصوصا بچه های پر انرژی و که عاشقشونم:thanks:
این مسایل و حرفا چیز مهمی نیستند اصلا من خنده ام میگیره.زندگی رو خیلی جدی و سخت نگیرید (سخت گیرد زندگی بر مردمان سخت گیر)

بچه ها فقط کنار همدیگه و به هم کمک کنیم این روزا همه استرس دارن و طبیعتا نروس هستیم اما بیایید دست همو بگیریم و نذاریم خستگی و استرس رو اخلاقمون تاثیر بذاره

از این به بعد هر گونه بحث غیر درسی ممنوع
هرگونه انرژی و افکار منفی ممنوع

همه با هم دوستانه و عاشقانه به هم کمک میکنیم تا همه مون قبول شیم.هورااااااااااااااااااا.:a2d3:

darya63

New member
من امروز تلافی دییروز که 1:20خوندم تونستم 7 ساعت بخونم :thumbsupsmileyanim:

alipour

New member
سلاااااااااااااام
توجه.......... توجه
به اطلاع دوستای خوبم می رسونم که بنده در تاریخ 7.11.91 12.5 ساعت مطالعه ی مفید داشتم
ارزوی موفقیت واسه همه ی دوستای خوبم:rose:

cheshmak

New member
سلام بچه ها !!! من امروزم 9ساعت خوندمممممم!!!کلا گیر کردم سر9:shocked:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان

122 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
smilies-azardl%20%28113%29.gif
اگر نا امیدی رو برای چند ماه بذارید کنار ، حتماً موفق خواهید شد.
smilies-azardl%20%28113%29.gif

من امروز 8ساعت خوندم + 70 تا لغت زبان

همگی موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا