گزارش،مرور،جمع بندی بچه هایی مامایی تا آزمون ارشد92

darya63

New member
سلام به دوستای خوبم
مخصوصا اشل و چشمک جونم:rose:
این روزا همه گرفتاری های خاص خودشونو دارن و منم یه جورایی مشغولم
تا الان خونه ام رو تمیز نکردم و کارام همه موندن برا دقیقه نود .امسال خونه تکونی نمیکنم و فقط از رو تمیز کاری سطحی میکنم و انشالله تو خرداد به خونه ام میرسم
اما بگذریم زیاد مهم نیست :whistle:

اشل جون من دارم نوزادان و جنین و میخونم و میخوام تا عید این دوتا تموم شن
برنامه اصلی من از 17 فروردین شروع میشه ...انشالله
تو عید هم میخوام فقط زنان و جمع بندی زبان کنم.البته برنامه ام برا روزای حول و حوش عید و روز 13 بدر کمتره .خوب بواسطه عید دیدنیا و کاراش
زبان و زنان خیلی گیر دارم باید بیشتر بخونم.انشالله :tonguesmiley:

بچه ها زنان از چی میخونین؟کتاب درسنامه زنان مریم شیر محمدی و زیباتقی زاده انتشارات رفیع چیز خوبیه .به نظر من بخونیدش

آخرین ویرایش:

darya63

New member
سلام آشل جون چطور تو اين 8ساعت اين همه كتاب مي خوني؟من خيلي هنر كنم ي عمومي بخونم ي اختصاصي منم هستم .امروز بلوغ بيماري زنان و جنين فصل تراتولوژي نوزادان فصل 1 و 2 تست 2متن زبان و لغت .

سلام دوست خوبم
منم مث شما میخونم روزی یه درسس و کنارش کمی زبان:smilies-azardl (113
هرکی روش درخوندن خودشو داره
منم کلا تو کار اشل جون موندم:33:
البته میخوام بعد از عید مث بچه ها چند درسی بخونم انشالله

darya63

New member
بچه ها شما جنین از بخش اختصاصیش همه فصولش و میخونین؟
مثلا من سر و گردن چشم و گوش و اعصاب و پوششی شو نمیخونم !به نظرتون بخونم؟

اخه همون فصل قلبشم برام خیلی خیلی سخته.یادگیریش هم بدتر:14::13:

cheshmak

New member
بچه ها شما جنین از بخش اختصاصیش همه فصولش و میخونین؟مثلا من سر و گردن چشم و گوش و اعصاب و پوششی شو نمیخونم !به نظرتون بخونم؟اخه همون فصل قلبشم برام خیلی خیلی سخته.یادگیریش هم بدتر:14::13:
وای دریا جون قلبی عروقی رو نگو که تو این چن روز که دارم میخونمش حسابی ریختم بهم..اعصابم خوردشده اصلا نمیفهممش.....!!!!!!اون فصلایی هم که گفتی من آره یه نگا بش میندازم آخه کلا جنینم داغونه..همشو بخونم شاید حداقل شد یه تست بیشتر بزنم........

parnia

New member
سلام به دوستای خوبم
مخصوصا اشل و چشمک جونماین روزا همه گرفتاری های خاص خودشونو دارن و منم یه جورایی مشغولم
تا الان خونه ام رو تمیز نکردم و کارام همه موندن برا دقیقه نود .امسال خونه تکونی نمیکنم و فقط از رو تمیز کاری سطحی میکنم و انشالله تو خرداد به خونه ام میرسم
اما بگذریم زیاد مهم نیست :اشل جون من دارم نوزادان و جنین و میخونم و میخوام تا عید این دوتا تموم شن
برنامه اصلی من از 17 فروردین شروع میشه ...انشالله
تو عید هم میخوام فقط زنان و جمع بندی زبان کنم.البته برنامه ام برا روزای حول و حوش عید و روز 13 بدر کمتره .خوب بواسطه عید دیدنیا و کاراش
زبان و زنان خیلی گیر دارم باید بیشتر بخونم.انشالله

بچه ها زنان از چی میخونین؟کتاب درسنامه زنان مریم شیر محمدی و زیباتقی زاده انتشارات رفیع چیز خوبیه .به نظر من بخونیدش

دریا..پس چرا من جز اون مخصوصنا نبودم.....:dadad4:
خب منم گزارش بدم.....من تا حالا جنین و داخلی و نوزادان و بهداشت خوندم....نوزادانم دوره کردم....البته اینم بگم که من مثه شما نمیخونما...خیلی سر خوش درس میخونم...روزی ی کتاب...اونم همش 2 الی 3 ساعت...خدا عاقبتمو به خیر کنه:whistle:
قراره از لحظه تحویل سال تا 31 فروردین زنان و بارداری بخونم...( ببینید چه دل خجسته ای دارم من.....:whistle:).....اردیبهشتم مرور کنم....آها زبانم .............هیچی............زبانم همچنان داغونه....بچه ها من میدونم قبول نمیشم...دیگه تو روم نگید...خجالت میکشم:sad:

parnia

New member
بچه ها شما جنین از بخش اختصاصیش همه فصولش و میخونین؟
مثلا من سر و گردن چشم و گوش و اعصاب و پوششی شو نمیخونم !به نظرتون بخونم؟

اخه همون فصل قلبشم برام خیلی خیلی سخته.یادگیریش هم بدتر:14::13:

دریا جونم...من جنین شناسی اختصاصی فقط تنفس و اوروژنیتال میخونم...قلبم خلاصه میخونم.......آقا یکی منو نصیحتم کنه...این چه وضعه درس خوندنه...خو بعدا جلو اسمم میزنن مردود اشکم درمیاد...:13:

darya63

New member
دریا..پس چرا من جز اون مخصوصنا نبودم.....:
خب منم گزارش بدم.....من تا حالا جنین و داخلی و نوزادان و بهداشت خوندم....نوزادانم دوره کردم....البته اینم بگم که من مثه شما نمیخونما...خیلی سر خوش درس میخونم...روزی ی کتاب...اونم همش 2 الی 3 ساعت...خدا عاقبتمو به خیر کنه
قراره از لحظه تحویل سال تا 31 فروردین زنان و بارداری بخونم...( ببینید چه دل خجسته ای دارم من..........اردیبهشتم مرور کنم....آها زبانم .............هیچی............زبانم همچنان داغونه....بچه ها من میدونم قبول نمیشم...دیگه تو روم نگید...خجالت میکشم:sad:[]

ای جان جیگرم...ببخشید اخه میبینم نمیایی این ورا سری بزنی منم میگم شاید هر از گاهی نت میای ببخشید گلم
حالا یه سلام مخصوص به تو پرنیا جونم بوس بوسس هوارتاااااااااااااااااااا:thanks:
وایییییییییییییییییی چه دختر بدی شدی؟! حتی یه درصد یه درصدد هم نگو و فکرشم نکن که قبول نمیشی.بابا تو که پارسال درصدا و رتبه ات از من بهتر بود؟!!!!!:smiliess (7):
نگران نباش همون دو تا سه ساعت اگه مفید باشه بخدا کافیه.یکی از دوستای کارمندم با روزی 3_4 ساعت سال دومش با رتبه 10 قبول شد اصفهان
منم امروز 2:30 درس خوندم
بعدشم زبان همه داغونه نگران نباش تو رشته ما 20_40 درصد زبان زدن خودش عالیه بچه ها تهران و اصفهان تو این رنج زده بودن وبچه ها ی رتبه خوب 40_60
ان شالله به برنامه ات میرسی.شک نکن که میتونی
راستی دیگه بعد از عید مرخصی بگیر حداقل ماه اخرش که حیاتی تره فق بشین بخون
انشالله همه مون به اروزی قبول شدنمون میرسیم.:28:

darya63

New member
وای دریا جون قلبی عروقی رو نگو که تو این چن روز که دارم میخونمش حسابی ریختم بهم..اعصابم خوردشده اصلا نمیفهممش.....!!!!!!اون فصلایی هم که گفتی من آره یه نگا بش میندازم آخه کلا جنینم داغونه..همشو بخونم شاید حداقل شد یه تست بیشتر بزنم........

اخی نازی چشمک جونم.درکت میکنم .نازی نازی:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اون روزایی که میشینی یه فصلی مثل قلب و میذاری جلوت محاله اعصابت خرد نشه .نگران نباش قلب برا همه سخته و خیلی هم فراره
اینا رو باید چند روز قبل از کنکور باید مرور کرد چون خیلی فرارن

darya63

New member
دریا جونم...من جنین شناسی اختصاصی فقط تنفس و اوروژنیتال میخونم...قلبم خلاصه میخونم.......آقا یکی منو نصیحتم کنه...این چه وضعه درس خوندنه...خو بعدا جلو اسمم میزنن مردود اشکم درمیاد...:13:
ار ه اینا مهم اند البته گوارش هم مهمه اینو هم بخون
اما بقیه فصول احتمال سوال دادنش خیلی کمه.بهر حال بعید نیست سوال بدن.:smiliess (9): اگه میرسی خوبه بخونیش
اما من که تا الان نخوندم میترسم بخونم اخه برام سخت ان:14:
بیخیال همون قلب و تناسلی الحق و انصاف از همه بیشتر مهمن .اگه فصل قلب و خوب یاد بگیری یک الی دوتا سوالشو که میدن میزنی.
امیدمون به خداس
خدایی پارسال جنین خیلی راحت بود انشالله امسال هم...بازم امید به خدا

popak

New member
salam be hame dostaye golam,,,,,,,man bardari va nesf zanano khondam ,,,,,alan ehsas mikonm hichi yadam nis,,,,karmandam hastam rozi 4 saat bishtar nimitonm bekhonm hesabi na omid shodam

darya63

New member
salam be hame dostaye golam,,,,,,,man bardari va nesf zanano khondam ,,,,,alan ehsas mikonm hichi yadam nis,,,,karmandam hastam rozi 4 saat bishtar nimitonm bekhonm hesabi na omid shodam
دوست من نا امید نباش برا کارمندی همین 4 ساعت مفید خودش خیلیه
بعدشم این احساست طبیعیه نگران نباش
حتما دور بعدی مرور میشه و بیشتر تو ذهنت میمونه:rose:

darya63

New member
مدیر این تاپیک که خودشون تشریف دارن؟؟:33:
اشلم کجایی؟

cheshmak

New member
سلام دوستان بالاخره قلبی عروقی با همه ی سختی هاش تموم شد راحت شدم......ولی با اجازتون هیچی ازش نفهمیدمممممم.......دیروزم فصل تنفس و گوارش جنین رو +تست هاش خوندم:whistle:

darya63

New member
سلام دوستان بالاخره قلبی عروقی با همه ی سختی هاش تموم شد راحت شدم......ولی با اجازتون هیچی ازش نفهمیدمممممم.......دیروزم فصل تنفس و گوارش جنین رو +تست هاش خوندم:whistle:

افرین چشمک جونم:riz304:
این گلم جایزه ات
منو بگید که قرار بود نوزادان و جنین و قبل از عید....الان دوسه تا فصل از نوزادان مونده و و هیچی جنین نخوندم.اصلا به برنامه ام نمیرسم:14:
البته فقط جنین اختصاصی و چند تا فصولش و برسم بخونم هم راضی ام
انشالله که میرسم:smiliess (4):

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member

سلام پرنیا جونم....خسته نباشی.

جنین شناسی به نظر من اگه بتونید اون فصل هایی که مهمه و هر سال ازش سوال میاد رو بخونید بهتر باشه و اینطوری وقتتونم زیاد تلف نمیشه و میتونید برسونید.

پرنیا ، همکار گلم این حرف مردودی رو ازت ندیده میگیرم چون یقین دارم بچه های این انجمن همشون قبول میشن چون هر کسی با مشکلات و مسائلی که در پیش رو داره داره میخونه و این خوندن و قبول شدن یه چیز دیگس تو زندگی که وقتی شهریور دیدی قبولی همه این حرفا و خستگیا رو فراموش میکنی.

پس دختر خوب بهتر و بیشتر از قبل به تلاشت ادامه بده.
:riz304:

پیش به سوی موفقیت

mw.ashel

New member

سلام پوپک عزیزم.

هممون این احساس رو داریم و فراموش نکن که در عرض این چند سال که درس خوندیم همین نظر رو داشتیم که یادمون نمیمونه ولی با تکرار و کار کردن تست حتما میتونی از عهده آزمون بر بیای

پس توصیه من به شما که استرس و نگرانی رو بذاری کنار و مصمم به جلو پیش بری.

تا موفقیت فقط چند قدم دیگه مونده

mw.ashel

New member

سلام چشمک جونم.

خسته نباشی.

جنین شناسی خاصیتش اینه که خیلی فراره و اصلا یاد هیچ کس نمیمونه و فقط بایستی فصل های مهمشو بخونی و البته جداول فراموش نشه

سعی کن بعد اینکه خوندی یه روز بعد تستاشو کار کنی چون اینطوری بهتر یادت میمونه

و اینکه مبحث جنین شناسی رو باید بتونی با خلاقیتی که میتونی به کار ببری رمز گشایی کنی.

موفق باشی عزیزم

mw.ashel

New member
مدیر این تاپیک که خودشون تشریف دارن؟؟
اشلم کجایی؟

سلام دریا جونم.خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خسته نباشی.

به خاطر کم کاریم تو این مدت تو این تایپک از همتون معذرت میخوام و حتی اگه گزارش گروهیم رو تو تایپک های روزانه ببینید متوجه میشید که خیلی ساعات مطالعم نسبت به قبل کاهش پیدا کرده و دلیل اونم اینه که اونقدر سرم آخر سالی شلوغ بوده و هست و همه کارای شخصیم و کاریم از کنترلم خارج شده که اول از همه تصمیم گرفتم قبل از شروع سال نو همه اونا رو حل و فصل بکنم و بعدش با خیال راحت بشینم سر درس خوندنم .

نمیدونم شما هم مثل من هستید یا نه و وقتی موضوعی ذهن منو مشغول میکنه تا وقتی که اونو حل نکنم نمیتونم تمرکز کنم و درس بخونم ودرس خوندن تو با این شرایط یعنی اتلاف وقت
واسه من.

و ازتون ممنونم که این تایپیک رو سر پا نگه میدارید و برای تک تکتون آرزوی موفقیت میکنم .

پرنیا جونم و چشمک عزیزم و دریا جونم ممنونم به خاطر کمک و همکاریتون و به تلاشتون ادامه بدید و شک نکنید که موفق میشیم.
:riz304::riz304::riz304:

mw.ashel

New member
احسان منفی، ترمز موفقیت ماست؛ ترمزهای خود را رها کنید. برایان تریسی

آخرین ویرایش:
بالا