گزارش،مرور،جمع بندی بچه هایی مامایی تا آزمون ارشد92

mw.ashel

New member
با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد،

برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایتان بهاری و بهارتان جاودانه باد

:rose:
برای تک تکمون در سالی که پیش رو داریم از درگاه خدا بزرگ سلامتی همراه با آرامش و موفقیت در آزمون ارشد 92 رو مسئلت مینمایم.

234013_persiananorouz.gif

darya63

New member
سلام سلام سلام
سال نوتون مبارک به امید اینکه سال خوبی داشته باشین پر از قبولی و خوشحالی

من یک هفته اس نشد درس بخونم و گزارشام صفر صفره
میخواستم نوزادانمو تا قبل از عید تموم کنم اما اونم نشد...حیف
کلی از برنامه ریزیم عقب افتادم
یه کم از حال و هوای درس خارج شدم

اشل جونم کمکککککککککککککککککک.:14:
تورو خدا یکی بزنه تو سر من به خودم بیام
چرا یهو اینجوری شدم؟

خلاصه دوستان دعا کنید زودتر همه چی درست شه
لعنت به عید و اداب و رسومش

mw.ashel

New member
سلام سلام سلام
سال نوتون مبارک به امید اینکه سال خوبی داشته باشین پر از قبولی و خوشحالی

من یک هفته اس نشد درس بخونم و گزارشام صفر صفره
میخواستم نوزادانمو تا قبل از عید تموم کنم اما اونم نشد...حیف
کلی از برنامه ریزیم عقب افتادم
یه کم از حال و هوای درس خارج شدم

اشل جونم کمکککککککککککککککککک.
تورو خدا یکی بزنه تو سر من به خودم بیام
چرا یهو اینجوری شدم؟

خلاصه دوستان دعا کنید زودتر همه چی درست شه
لعنت به عید و اداب و رسومش

سلام دریا جونم...سال نو شما مبارک.
:riz304:

دریا زودی خوشحال باش که میدونی باید بخونی ، پس ناراحتی رو بذار کنار و برو سر درست.
:p7977cujr38iyymsu8:

هممون الان حس شما رو داریم و اینو از من به یاد داشته باش انسان وقتی یه قدم مونده تا موفقیت، درست یه قدم ، خسته میشه و میکشه کنار و هممون از چشمک و پرنیا و شما و من و شیما و خبری و نیازی و دوستان همکاری که الان اسمشون از یادم رفت اینجور حس رو داریم ولی بایستی خوند.
:smiliess (3):

عزیزم به عیدم کاری نداشته باش ، هر چیزی جا و لذت خودشو داره و سال آینده که ارشدی شدی میتونی از عید لذت ببری و اونموقع میگی کاش زودتر عید بیاد و بتونم برم تعطیلات.
:4d564ad6:

دوستان تنبلی و خستگی و انرژی منفی مطلقا ممنوع و برید به صورت فشرده به درساتون برسید.

منم برم به کارام برسم و دیگه تعطیلات تموم شد و مجبورم عصرا درس بخونم.منم خیلی دعا کنید.

darya63

New member
وای عزیزم مرسی اشل جونم
اره حق با تو
الان وقتی نیست که خودمونو ببازیم
میدونی بعضی وقتا ادم نیاز به یه تلنگر داره فقط یه تلنگر

اشل جونم امروز با تموم سختیش تونستم تا الان 4:30 بخونم خوب برا من که یه هفته از درس جدا شده بودم و پی عشق و حال بودم مسلما خیلی سخت بود اما به شیطون غلبه کردم
انشالله فردا بیشترش میکنم

البته اینکه تونستم بخونم یه کمیش برمیگرده به اینکه شوهرم رفت سر کار و من تنها یه کمی به خودم اومدم
به امید فردا که بیشتر بخونم و بیام خوشحال گزارش بدم:smilies-azardl (113

اشل خیلی خوب و گلی خیلی دوست دارم بوس بوس:riz304:

mw.ashel

New member
چشمک جونم، کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley: گزارشی ازت نمیبینم................نگرانت شدم:dadad4:​

mw.ashel

New member
چه عجب پرنیا جونم تشریف آوردن و لایک کردن و منو از نگرانی در آوردن:thanks:...ممنونم پرنیا....موفق باشی:rose:

parnia

New member
من این تاپیک دم دستم باشه میام گزارش میدم....ههههههه......طبق برنامه ای که گفته بودم دارم بارداری و زنان میخونم.......خدایاااااااااااا چرا من انقد از سقط و مول و ای پی بدم میادددددددددد:j58r36j3gcr4suxymup ...........بچه ها خدا کنه زود کنکور شه...من خسته شدم:sadsmiley: باور کنید کار و درس خیلی سخته.....:sadsmiley:

cheshmak

New member
چشمک جونم، کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley: گزارشی ازت نمیبینم................نگرانت شدم:dadad4:​

سلام به همه ی دوستای خوبم مخصوصا آشل عزیزم.....بجه ها من از برنامه م عقب افتادم...دارم سعی

میکنم بتونم جبرانش کنم....ولی ساعت مطالعه فعلا پایینه و در گیرم با مهمونا و کتابام.....انیدوارم بتونم

به روال عادی گذشته م بر گردم.....وبا دست پر بیام و گزارش بدم...این روزا هم کتابامو رها نکردم و

میخونم ولی خب خیلی راضی نیستم از خودم.....برام دعا کنید.........ایشالا بتونم خوب بخونم....

مرسی از آشل عزیز که به یادم بود......برای تک تکتون آرزوی موفقیت و قبولی ارشد رو دارم.....

دوستون دارمممم.......

popak

New member
سال نو همه دوستای گلم مبارک:riz304:........................بارداری یک دور خوندم نصف زنان با نصف نوزادن ...........با این شیفتا خداکنه بتونم بقیه رم بخونم

darya63

New member
سال نو همه دوستای گلم مبارک:riz304:........................بارداری یک دور خوندم نصف زنان با نصف نوزادن ...........با این شیفتا خداکنه بتونم بقیه رم بخونم

افرین پوپک جون همین که با وجود شیفتات میخونی عالیه
من فقط خانه داری و شوهر داری دارم و سر کار نمیرم اما بچه های کارمند زرنگ ترن واز وقتشون بهترین استفاده رو میکنن
ان شالله موفق باشی

darya63

New member
سلام به همه ی دوستای خوبم مخصوصا آشل عزیزم.....بجه ها من از برنامه م عقب افتادم...دارم سعی

میکنم بتونم جبرانش کنم....ولی ساعت مطالعه فعلا پایینه و در گیرم با مهمونا و کتابام.....انیدوارم بتونم

به روال عادی گذشته م بر گردم.....وبا دست پر بیام و گزارش بدم...این روزا هم کتابامو رها نکردم و

میخونم ولی خب خیلی راضی نیستم از خودم.....برام دعا کنید.........ایشالا بتونم خوب بخونم....

مرسی از آشل عزیز که به یادم بود......برای تک تکتون آرزوی موفقیت و قبولی ارشد رو دارم.....

دوستون دارمممم.......

به سلام چشمک جون
خوبی؟مشتاق دیدار ...سال نوت مبارک
من و تو که خیلی شبیه هم هستیم؟!!!!
نگران نباش فقط روحیه تو حفظ کن به قول اشل جون تو این ایام همه با این مشکلات دست و پنجه گرم میکنن.تو تنها نیستی

darya63

New member
من این تاپیک دم دستم باشه میام گزارش میدم....ههههههه......طبق برنامه ای که گفته بودم دارم بارداری و زنان میخونم.......خدایاااااااااااا چرا من انقد از سقط و مول و ای پی بدم میادددددددددد:j58r36j3gcr4suxymup ...........بچه ها خدا کنه زود کنکور شه...من خسته شدم:sadsmiley: باور کنید کار و درس خیلی سخته.....:sadsmiley:

سلام پرنیا جونم
سال نوت مبارک
خسته نباشی گلم!
غصه نخور بلاخره تموم میشه و امیدوارم خخوب هم تموم شه
ان شالله خدا خودش دست همه مونو میگیره و مثل همیشه کنارمونه و تنهامون نمیذاره

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان و همکاران عزیزم.

ممنونم و خوشحالم که میخونید و گزارش میدید برای تک تکتون آرزوی موفقیت میکنم .

منم دارم میخونم و سعی میکنم با اینکه سخته استرس نداشته باشم و فقط بخونم.

راز موفقیت این است: هدف را بی وقفه دنبال کنید.

33619_rosesmile.gif

mw.ashel

New member
گاهی افرادی به موفقیت های بزرگ می رسند، تنها به این دلیل ساده که نمی دانند کاری که به آن دست زده اند، بسیار دشوار، بلکه غیرممکن است.:a2d3:

mw.ashel

New member
سلام به همه ی دوستان گلم.همگی خسته نباشید و خدا قوت.

ممنونم که هستید و به این تایپک سر میزنید و گزارشاتون رو میذارید.
33619_rosesmile.gif

منم هفته گذشته تونستم خوب بخونم ولی اونجوری که برنامه ریزی کردم شرایط بیرونی اجازه نداد که خیلی خوب بخونم ولی بایستی خوند.
175917_288.gif

این هفته میخوام در کنار مرور کردنم کم کم تست زنی رو هم شروع کنم البته نه تست زنی که ممکنه شما فکرشو بکنید در کنار هر درس تست و جواباشو هم میخونم تا بتونم تسلط بیشتری تو موضوع پیدا کنم و هر کدوم از ما یه شیوه واسه خوندن داریم و من اگه خدا بخواد میخوام این شیوه رو اجرا کنم.

برای همه دوستان و همکارای نازنینم آرزوی موفقیت میکنم و دوستتون دارم.

مواظب باشید که وقتتون رو هدر ندید که همگی میخوایم امسال دانشجوی ارشد مامایی بشیم.

599321_Laie_94.gif

آموختن هيچ چيز ، با شانس و تصادف حاصل نمي شود. بايستي با اشتياق به دنبالش رفت و با جديت به آن پرداخت.
1671_connie_running.gif

darya63

New member
سلام دوستای خوب و دوست داشتنی خودم
من بلاخره نوزادانو تموم کردم اما جنین که هنوز مونده
تقریبا دو الی سه هفته از برنامه ام عقب افتادم

پارسال هم همین طور شد البته پارسال سه هفته هیچی هیچی نخوندم
فقط لعنت به این عید

cheshmak

New member
سلام دوستای خوب و دوست داشتنی خودم
من بلاخره نوزادانو تموم کردم اما جنین که هنوز مونده
تقریبا دو الی سه هفته از برنامه ام عقب افتادم

پارسال هم همین طور شد البته پارسال سه هفته هیچی هیچی نخوندم
فقط لعنت به این عید

ای خداااااا......این عید لعنتی کی تموم میشه
bc2.gif

mw.ashel

New member
سلام به همه ی دوستان گلم

این تعطیلات عیدم تموم شد و دیگه باید رسما برگردیم به روال قبل خودمون ، البته امسال برای من سخت ترین سالی هستش که پیش رو دارم و مدام باید در حال فعالیت باشم و در کنارش هم درسمم بخونم و از دوستان خوبم میخوام که قدر زمان رو بدونن و خوب بخونن که دیگه چیزی نمونده .
78319_s92k6lcbaxtzwecf.gif
منم دارم میخونم و تا الان 25 % مطالب رو تونستم تموم کنم و بقیشم تموم میکنم چون باید من امسال قبول بشم و این آخرین فرصت من تو زندگی هستش که نباید از دستش بدم .

واسم خیلی دعا کنید. همتونو دوست دارم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.حتی اونایی که همکارم هستن و میان و به تایپک مون سر میزنن و وقتش گرانبهاشونو میذارن و مطالب رو میخونن و نظر یا جوابی نمیدن.
33619_rosesmile.gif

با تمام وجودم دعا میکنم که همه دوستانم امسال دانشجوی ارشد بشم و منم همینطور تا سال بعد بهترین عید و 13 بدر رو داشته باشیم اونم با خوشحالی از اینکه دیگه نگران آزمون ارشد نیستیم.

599321_Laie_94.gif

امیدوارم با جمع کردن هفت سین نوروزی

قرآنش نگهدارتان، آینه اش روشنایی زندگیتان

سکه اش برکت عمرتان،سبزیش طراوت و شادابی دلتان

ماهی اش شوق ادامه زندگیتان را به شما هدیه دهد

روز طبیعت و سیزده بدر همگی تون مبارک

789619_springsmile.gif

بالا