گزارش،مرور،جمع بندی بچه هایی مامایی تا آزمون ارشد92

atefe

New member
خدا رو شکر مشاوره د ر مامایی جنین شناسی نداره!:4d564ad6:

cheshmak

New member
بچه ها ا ا ا ا ا ا بچه ها ا ا ا ا ا ا.........پس کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:78:

darya63

New member
چرا کسی به من نگفت اینجا همه دوستای خوبم و هم رشته ای هام جمع اند؟:33:
منم میخوامممممممم:dadad4:

khabari

New member
امروز 7 ساعت هنوز راه زيادي بايد بريم (ببخشيد خلاصه شد شيفت شبم بايد برم)

mahbobe27

New member
سلام عزیزم یه کتاب تست واسه نوزادان معرفی میکنی؟ درباره مایلز چی میدونی حتما باید بخونیم؟

cheshmak

New member
سلام بچه ها پس کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دیروز 2فصل جنین خوندم +تست دو فصل نوزادان+یه فصل تست داخلی...........:65d6a5d6s:

mahbobe27

New member
سلام بچه ها پس کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دیروز 2فصل جنین خوندم +تست دو فصل نوزادان+یه فصل تست داخلی...........:65d6a5d6s:

سلام چشمک خوبی؟ میشه کتاب تست نوزادان بهم معرفی کنی؟ در مورد مایلز چیکار کنیم شما خوندینش؟ تست جنین چی خوبه؟ قسمتایی که تو کتاب نوزادان نوشته مربوط به سایت باید بخونیم؟

cheshmak

New member
سلام چشمک خوبی؟ میشه کتاب تست نوزادان بهم معرفی کنی؟ در مورد مایلز چیکار کنیم شما خوندینش؟ تست جنین چی خوبه؟ قسمتایی که تو کتاب نوزادان نوشته مربوط به سایت باید بخونیم؟

سلام عزیزم من خودم کتابای تست گلبان رو دارم.....مایلزم هنوز گیر نیوردم ........

popak

New member
salam manm hastam ...chon man sare kar miram rozi ye ketab bishtar nimitonm emroz 1 fasl az zanano mikham bekhonm

mw.ashel

New member
salam manm hastam ...chon man sare kar miram rozi ye ketab bishtar nimitonm emroz 1 fasl az zanano mikham bekhonm

سلام همکار عزیزم پوپک............ به جمع ما خوش اومدی
287519_yyyyywelcomwagon.gif

منتظر گزارشاتت هستیم.

موفق باشی
:riz304:

mw.ashel

New member
سلام دوستای خوبم.
از تک تکتون معذرت میخوام که نتونستم بیام و گزارش برنامه هام رو بدم:riz513: به دلیل اینکه نزدیک عید هست و برنامه های کاریم فشرده شده نتونستم خوب بخونم ولی از امروز جبران میکنم و دارم میخونم و امیدوارم که همتون خوب تونسته باشید بخونید.

شب میام و گزارشمو میدم.

چشمک ممنونم که به یادمون بودی.:riz304:

بقیه دوستان وقت کمه ها زودی برگردید به روال درس خوندن.:smilies-azardl (113

موفق باشید.:28:

mw.ashel

New member
موفقیت، کم و بیش در دسترس همه هست، اما دامنه توفیق در زندگانی شخص، بدون توان رهبری محدود است.

mw.ashel

New member
سلام به همکارای عزیزم.

خسته نباشید، خدا قوت.

من دیروز خوب نخوندم
:sad:

ولی امروز قصد دارم تا حدود 8 ساعتی بخونم و بعدش به بقیه کارام برسم ، و امروز یه فصل از ویلیامز 1 و 2 و یه فصل بهداشت و نوزادان نلسون و یه قسمت کوچکی از داخلی جراحی و زبان رو میخوام بخونم.:smilies-azardl (181

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.

mw.ashel

New member
موفقیت تنها نصیب معدودی می شود و این درحالی است که کثیری از مردم در رویای موفقیت به سر می برند.

نيازي

New member
سلام آشل جون چطور تو اين 8ساعت اين همه كتاب مي خوني؟من خيلي هنر كنم ي عمومي بخونم ي اختصاصي منم هستم .امروز بلوغ بيماري زنان و جنين فصل تراتولوژي نوزادان فصل 1 و 2 تست 2متن زبان و لغت .

mw.ashel

New member
سلام آشل جون چطور تو اين 8ساعت اين همه كتاب مي خوني؟من خيلي هنر كنم ي عمومي بخونم ي اختصاصي منم هستم .امروز بلوغ بيماري زنان و جنين فصل تراتولوژي نوزادان فصل 1 و 2 تست 2متن زبان و لغت .

سلام همکار خوبم به جمع ما خوش اومدی.
287519_yyyyywelcomwagon.gif

من تو این 8 ساعتی که گفتم سعی میکنم که بتونم و همشو بخونم ولی چه بسا اتفاق هایی پیش میاد که یکی و دوتا از برنامه هام رو واسه خوندن کنسل میکنم ولی سخته .
برات آرزوی موفقیت میکنم.

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان خوبم.

چشمک ، خبری و شیوا جونم و دریا خانوم کجائید دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:p7977cujr38iyymsu8:

من امروز زیاد وقت نمیکنم که بخونم ولی تمام تلاشمو میکنم که بتونم اون درسایی که به نظرم میتونم بخونم رو حتما بخونم.

منتظر گزارشاتتون هستم.
:New (6):

موفق باشید.

cheshmak

New member
سلام به همه دوستان خوبم.

چشمک ، خبری و شیوا جونم و دریا خانوم کجائید دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:p7977cujr38iyymsu8:

من امروز زیاد وقت نمیکنم که بخونم ولی تمام تلاشمو میکنم که بتونم اون درسایی که به نظرم میتونم بخونم رو حتما بخونم.

منتظر گزارشاتتون هستم.
:New (6):

موفق باشید.

سلام آشل جونم .....معذرت بابت اینکه نمبام گزارش بدم

یکم درگیر خونه تکونی بودم و الانم یه مشغولیت فکری دارم که سعی میکنم تا آخر هفته خودمو جمع و

جور کنم و به درسام برسم و بیام گزارش بدم..البته الانم میخونم ولی خب منسجم نیس...ولی سعی

خودمو میکنم..........:

بالا