گذروندن طرح یا قبولی ارشد؟؟؟

TUMS

Well-known member

از ما گفتن بود چیزی توی درس نیست برید دنبال یه کار !!!!!!!:65d6a5d6s:

pariya

New member
منو گیج کردین ها کاملا دوستان محترم و گل!!!!!!!!!!!!!!
من تا یک هفته دیگه قراره طرحم بیااااااااااااد..
کم مونده سکته کنم.. مگه نمیشه حین طرح ارشد داد؟؟؟
علومم و طرح اجباری
ای خدا
راهنمایی کنید دیگه لطفا....... هرکی ی چیزی میگه

aram ft

New member
منو گیج کردین ها کاملا دوستان محترم و گل!!!!!!!!!!!!!!
من تا یک هفته دیگه قراره طرحم بیااااااااااااد..
کم مونده سکته کنم.. مگه نمیشه حین طرح ارشد داد؟؟؟
علومم و طرح اجباری
ای خدا
راهنمایی کنید دیگه لطفا....... هرکی ی چیزی میگه
عزیزم شما نگران نباش. میشه حین طرح ارشد داد. ولی بحث بچه ها برعکسشه. میشه حین ارشد رفت طر ح یا خیر؟ پاسخ: خیر!!! مگر یواشکی. که ریسکش خیلی بالاست. البته به قول یکی از دوستان الان انقدر سر دانشجویان ارشد رو گرم می کنند که دیگه وقت طرح رفتن نیست. خود من هر روز از شنبه تا سه شنبه کلاس دارم. :p7977cujr38iyymsu8:

زهرا-آ

New member
بچه ها یه سوال؟
اونی که طرح دوره ی کارشناسیشو میره اگه ارشد قبول شد این هم طرح داره؟؟؟

pariya

New member
عزیزم شما نگران نباش. میشه حین طرح ارشد داد. ولی بحث بچه ها برعکسشه. میشه حین ارشد رفت طر ح یا خیر؟ پاسخ: خیر!!! مگر یواشکی. که ریسکش خیلی بالاست. البته به قول یکی از دوستان الان انقدر سر دانشجویان ارشد رو گرم می کنند که دیگه وقت طرح رفتن نیست. خود من هر روز از شنبه تا سه شنبه کلاس دارم. :p7977cujr38iyymsu8:
ممنونم ارام جان ... خیالم راحت شد

pariya

New member
ممنونم ارام جان ... خیالم راحت شد

helena

New member
بچه ها من ک علوم خوندم و ترم اخرم کنکور دادم با توجه به اجباری بودن طرحم میتونم درکنکور92 شرکت کنم؟هنوز طرحمو شروع نکردم.خیلی دودلم.به تکمیل ظرفیت امیدی هست؟

shona

New member

یه سوال !! اینکه میگن اگه تا 31 شهریور فارغ از طرح بشی می تونی تو ارشد همون سال شرکت کنی، یعنی مثلا اگه تاریخ فراغت از تحصیل من بخوره 1 مهر دیگه نمیشه ؟؟؟

aram ft

New member
راستش مطمئن نیستم من... ولی فکر کنم بتونی :smilies-azardl (113
آخه اینا اگه بخوان سر یه روز نزارن باید بهشون بگی یعنی خودتوت تا این حد دقیق هستید و کاردرست ...:smiliess (9):
امیدوارم یه روزی این ابهامات از بین بره

aram ft

New member
بچه ها من ک علوم خوندم و ترم اخرم کنکور دادم با توجه به اجباری بودن طرحم میتونم درکنکور92 شرکت کنم؟هنوز طرحمو شروع نکردم.خیلی دودلم.به تکمیل ظرفیت امیدی هست؟
هلنای عزیز من نمیدونم بزارند یا نه. باید صبر کنی تا دفترچه بیاد و باز ببینی از بین اون همه تبصره جواب سوالتو پیدا می کنی یا نه
ولی من یادم میاد که گفتن اگه بیش از یه سال از فارغ التحصیلی بگذره نمی ذارن. اگه تاریخ فارغ التحصیلیتو مرداد یا شهریور زدند، پس تیر میتونی کنکور بدی :smilies-azardl (113

یه دانشجو

New member
من طرحو مرح ندارم اما یکی بگه من اول برم کارآموزی بعد ارشد بخونم یا اول ارشد بخونم بعد برم کاراموزی؟
در مورد بازار کار ژنتیک اگه کسی چیزی میدونی خواهشا بگه؟

globe

New member
سلام من با کاراموزی برای ارشد میخوندم قبولم شدم
به نظرم برو

ayda

New member
استادمون میگفت کار با لیسانس تو رشته علوم آز بهتر گیر میاد تا ارشد
و با مدرک ارشد کاری که بهت میدن در حده لیسانسه و اگه قصد ادامه تحصیل داری باید تا دکتری بری
ولی به نظرم به هر سختی باشه ادامه تحصیل ارزششو داره

shona

New member
راستش مطمئن نیستم من... ولی فکر کنم بتونی :smilies-azardl (113
آخه اینا اگه بخوان سر یه روز نزارن باید بهشون بگی یعنی خودتوت تا این حد دقیق هستید و کاردرست ...:smiliess (9):
امیدوارم یه روزی این ابهامات از بین بره
خداکنه.تاریخ فراغت از طرح من میخوره واسه 1 مهر. خیییلییی زور داره اگه فقط برای یک روز، یک سال صبر کنم...:33:

A

ariyana

Guest
خيلي از بچه هايي كه امسال قبول شدن همزمان هم طرح ميرفتن و هم درس ميخوندن.حتما نبايد بخاطر يكي ديگري رو كنار گذاشت.
خود منم الان چنين شرايطي دارم.فرناز جان بنظر من درس خوندنو شروع كن و براي طرح هم اقدام كن.ميتوني هر دو رو با هم انجامش بدي
طرح كه بگذروني اگه موقعيت خوبي براي كار هم پيدا شد ميتوني استفاده كني.و كار كردن هم منافاتي با ادامه تحصيل نداره.يه سري محدوديت ايجاد ميكنه كه قابل حله.
كلا بنظر من فرصت ها رو هيچوقت نبايد از دست داد.موفق باشي عزيQUOTEcl

منم فکر میکنم میشه چون خودم همزمان با شیفت دادن درس خوندم.درس خوندن تو این شرایط سخت هست اما غیر ممکن نیست اتفاقا وقتی مطالبی رو که داری مطالعه میکنی حین کار کردن باهاش درگیر میشی بهتر میتونی به خاطر بسپری.
البته این نظر منه چون تجربش رو دارم.موفق باشید

helena

New member
ممنونم ارام جان. با جوابت خیلی اروم گرفتم.مرداد فارغ التحصیلیمه.پس میتونم دوباره کنکور بدم.
هلنای عزیز من نمیدونم بزارند یا نه. باید صبر کنی تا دفترچه بیاد و باز ببینی از بین اون همه تبصره جواب سوالتو پیدا می کنی یا نه
ولی من یادم میاد که گفتن اگه بیش از یه سال از فارغ التحصیلی بگذره نمی ذارن. اگه تاریخ فارغ التحصیلیتو مرداد یا شهریور زدند، پس تیر میتونی کنکور بدی :smilies-azardl (113

bikas

New member
سلام دوستان
نياز به كمك دارم فارغ التحصيل شدم واس ارشد ثبت نام كردم بچه شهرستانم،ميخوام واسه طرح هم ثبت نام كنم كه اگه قبول نشدم برم طرح از تابستون، حالا موندم همون استان خودمون ثبت نام كنم يا برم سايت علوم پزشكي تهران واسه تهران ثبت نام كنم موندم بين دو راهي كسي طرح بيمارستان هاي تهران هست ميشه بگين ماهيانه (حقوق)رو چقدر ميتونم حساب باز كنم،طرح دانشكده هاي علوم ژزشكي تهران هم ميشه ثبت نام كرد اونجا حقوقش چجوريه؟!بچه هاي شهرستانم اگه طرح ميرن، بگن چقدر ميگيرن؟( با اضافه كار و مزايا و ....!)
خواهش ميكنم كمك كنيد!!:wacsmiley:

بالا