گذروندن طرح یا قبولی ارشد؟؟؟

*فرناز*

New member
سلام

دوستای عزیزم چقدر درمورد بازار کار و آینده شغلی کارشناسی ارشد ژنتیک تحقیق کردین!؟
آیا به نظر شما اول گذروندن طرح مصلحت هستش یا قبولی ارشد؟؟؟
امروز تو مرکز انتقال خون بودم همه پرسنل اونجا تاکید میکردن اول طرح بعد استخدام بعدش ادامه تحصیل! تازه اصلا ارشد ژنتیک رو توصیه نمیکردن:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:
میگفتن اصلا کار برای این شاخه نیس!!!!!!!
نظر شما چیه؟؟؟؟
در این مورد پرس و جو کردین؟؟؟؟
خودتون دانشجو یا فارغ التحصیل هستین؟؟؟؟

ariya21

New member
به نظرر من اگه میخواین ادامه تحصیل بدین تا ظرفیت های ارشد و دکترا اشباع نشده زودتر امتحان بدین

aram ft

New member
سوال خیلی مهمیه که من هم پارسال درگیرش بودم. خیلی ها بهم حرفی رو میزدند که به شما زدند اول کار بعد درس. خیلی ها هم برعکس
ولی اگه کسی سنش پایینه پس فعلا مشکل استخدام نداره . با آریا موافقم خیلی ها می گن تا دیر نشده ارشدتون رو بگیرید بعد هم دکترا
خودم تو دوره ی کارآموزی دیدم که کسانی که با مدرک لیسانس شاغل شدند بیشترین کار رو انجام میدند و کمترین منزلت رو دارند ولی اگه با مدرک بالا استخدام بشید یه جور دیگه روی شما حساب باز می کنند.
البته اگه کسی هیچ علاقه ای به درس نداره اون دیگه باید بره سر کار

aohm

New member
خيلي از بچه هايي كه امسال قبول شدن همزمان هم طرح ميرفتن و هم درس ميخوندن.حتما نبايد بخاطر يكي ديگري رو كنار گذاشت.
خود منم الان چنين شرايطي دارم.فرناز جان بنظر من درس خوندنو شروع كن و براي طرح هم اقدام كن.ميتوني هر دو رو با هم انجامش بدي
طرح كه بگذروني اگه موقعيت خوبي براي كار هم پيدا شد ميتوني استفاده كني.و كار كردن هم منافاتي با ادامه تحصيل نداره.يه سري محدوديت ايجاد ميكنه كه قابل حله.
كلا بنظر من فرصت ها رو هيچوقت نبايد از دست داد.موفق باشي عزيزم

آخرین ویرایش:

*فرناز*

New member
میشه هر دو باهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر نکنما!برای وزارت بهداشت که نمیشه فکر کنم!!!!!!!!!!!!!

ariya21

New member
نه نمیشه شما ارشد قبول بشو بعد همراه ارشد میتونی طرحتو بری

*فرناز*

New member
چه خوب ! من نمیدونستم طی ارشد میشه طرح رو گذروند!!!!!!!!:smiliess (11):
خوبه! شاخه تحصیلی ارشد یا نوع وزارت مشکلی ایجاد نمیکنه!؟

aohm

New member
درسته.شرمنده من حواسم نبود كه طرح شما اجباريه.مال ما كه اختياريه اينطوري ميشه

ariya21

New member
فکر نکنم من همکلاسم پارسال ارشد قبول شد طرحشم میرفت

شما خدمت سربازی حتما معاف شدی دیگه مشکلی نداره:thanks:

globe

New member
سلام میشه با ارشد طرح بری ولی یواشکی دانشگاه نباید بفهمه
من خودم هماتو قبول شدم همین دیروز از یکی از اساتید پرسیدم که ایشون گفت برید ولی نگید به دانشگاه ،فقط یه مشکل داره که انقدر کار توی دانشگاه میریزه سرت که وقت نمیکنی مثل مقاله نویسیو این حرفا:thumbsupsmileyanim:

cheshmak

New member
وای بچه ها منم الان مشکلم همینه

اول ارشد بعد طرح

اول طرح بعد ارشد

هردو باهم

بالا