گالری عکس دینی - فرهنگی - سیاسی

درخواست بشار اسد از ایران!!!ساخت 50,000 تابوت برای سربازان آمریکایی

siSoEhA_330.jpg

به نقل از روزنامه الوطن سوریه بشار اسد رئیس جمهوری کشور سوریه در اقدامی خواستار ساخت تعداد50,000 تابوت در شان و شخصیت سربازان وفرماندهان آمریکایی توسط جمهوری اسلامی ایران شده است.

در ادامه این روزنامه چاپ سوریه اذعان داشته بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به دلیل شرایط جنگی و مهیا نبود شرایط این درخواست را از جمهوری اسلامی دارد.وی نیز در ادامه افزود تابوت ها باید در شخصیت فرماندهان و سربازان کشته شده در سوریه باشد که در زمان برگشت به ایالات متحده آمریکا به خوبی مراسمی برای کشته شدگان در سوریه برگزار گردد.

البته دو سال قبل تعداد چهل هزار قبر آماده به دستور سردار باقر زاده برای سربازان غربی ؛مخصوصا آمریکایی و انگلیسی در ایران تدارک دیده شده بود.

من همیشه خوشحالم، می دانید چرا؟

sivlWVS_426.jpg

برای اینکه از هیچکس برای چیزی انتظاری ندارم،
انتظارات همیشه صدمه زننده هستند .. زندگی کوتاه است .. پس به زندگی ات عشق بورز ..
خوشحال باش .. و لبخند بزن .. فقط برای خودت زندگی کن و .. ..

کاش کودک بودم

sicjtP9_427.jpg

کاش کودک بودم که به هربهانه ای به آغوشی پناه می بردم و آسوده اشک می ریختم !
بزرگ که باشی باید بغضهای زیادی را بیصدا دفن کنی …

افشاگری احمدی‌نژاد از دلیل برکناری متکی....

siA0vXI_535.jpg

آقای متـکی در دوره اول کاندیدای من نبـود ، در دولت دهم که اصـلا وزیـر من نبـود. من در دور دوم دولـت با ایشـان دیگر کاری نداشتـم وتمام کـارهای بین المللی به عهـده خودم بود. گذشت تا در اولین سفر دولت دهـم به نیـویورک ، سه چهـارتا دیپلمـات را که بنـده مخـالف اعزام اینها به کشورهای غربی بودم، ایشان به غرب اعزام کرد و آنها هم رفتند و پناهنده شدند. بعد از سفر نیویورک، در جلسه ای قضیه بررسی شد و بنا شد ایشان عوض شوند.

حتی « طــــویـلـه ای » به اسم اسرائیل را هم به مشروعیت قبول نمیکنیم

siDe7p8_426.jpg

ما دولــت که نه ،

قــــریه کـه نـه،

مــــزرعـه که نه ،

حتی « طــــویـلـه ای » به اسم اسرائیل را هم به مشروعیت قبول نمیکنیم

حتی اگر کل عالم آن را به رسمیت بشناسد

mj1919

New member
siA0vXI_535.jpg

آقای متـکی در دوره اول کاندیدای من نبـود ، در دولت دهم که اصـلا وزیـر من نبـود. من در دور دوم دولـت با ایشـان دیگر کاری نداشتـم وتمام کـارهای بین المللی به عهـده خودم بود. گذشت تا در اولین سفر دولت دهـم به نیـویورک ، سه چهـارتا دیپلمـات را که بنـده مخـالف اعزام اینها به کشورهای غربی بودم، ایشان به غرب اعزام کرد و آنها هم رفتند و پناهنده شدند. بعد از سفر نیویورک، در جلسه ای قضیه بررسی شد و بنا شد ایشان عوض شوند.

و اینجوری شد که واژه ی سنگالیزاسیون به ادبیات پولتیک کشور ما اضافه شد.....
:)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.
کلنا عباسک یا زینب...

siaCrHA_346.jpg

شیعه تَمام هوش و حَواسَش به مَرقد است
رمز جنون شیعه ی عباس ، زینب است
گَر یک سَگی به سوی حَریم خُدا رَود
فَتوای سَر بُریدَنش ، عباسِـ زینب است

آه ای حَرامی و ابن الیَزید ها
اینجا حَریم عمه سادات ، زینب است ...

si3ttHk_535.jpg

با بازبینی آیات 110 و 111 سوره آل عمران به جمله امام(ره) دلگرم میشویم خداوند در این آیات می فرماید:

کُنْتُمْ خَیْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ تَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ تَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ لَوْ آمَنَ أَهْلُ الْکِتابِ لَکانَ خَیْراً لَهُمْ مِنْهُمُ الْمُؤْمِنُونَ وَ أَکْثَرُهُمُ الْفاسِقُونَ110لَنْ یَضُرُّوکُمْ إِلاَّ أَذیً وَ إِنْ یُقاتِلُوکُمْ یُوَلُّوکُمُ الْأَدْبارَ ثُمَّ لا یُنْصَرُونَ111

شما ( مسلمان ها ) بهترین گروهی هستید که ( از جانب خدا ) بر مردم ( جهان ) پدیدار شده اید ، به کار پسندیده امر می کنید و از کار زشت بازمی دارید و به خدا ( در آنچه نازل کرده ) ایمان می آورید. و اگر اهل کتاب نیز ایمان می آوردند البته برایشان بهتر بود برخی از آنها مؤمن اند و بیشترشان نافرمانند.

آنها ( یهود و نصاری ) به شما جز اندک آزاری هرگز زیان نمی رسانند ، و اگر با شما بجنگند به شما پشت می کنند ، آن گاه یاری نمی شوند.

si0p0hp_535.jpg

نامه ام تنها یک کلمه بود ...
آن هم :
بیا...
به امضا که رسیدم ...
یاد همان نامه ی معروف کوفیان به امام زمانشان
دستانم را بدجور لرزاند !

دلاوری که شبیه ای در این دیار ندارد

siFGfGV_535.jpg

در این نبرد نیازی به ذوالفقار ندارد
وگرنه تیغه ی شمشیر او غبار ندارد

خـدا رضا که نباشد علی ست آنکه برایش
شکــسـتِ عـبـدودان نـیـز افـتـخـار نـدارد

وگرنه قبضه ی شمشیر را که دست بگیرد
کـسـی مـقـابل او چــاره جــز فــرار ندارد

هـنـوز اوست یـدالله فــوق ایدیهم ، او
دلاوری که شبیه ای در این دیار ندارد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
si2p9IJ_535.jpg

کنت لوکا گائتانی لاواتلی Luca Gaetani فرزند یکی از بزرگ‌ترین و معروفترین تولید کنندگان مشروب، که معروف به "سلطان شراب"ایتالیا بود. لوکا از زمان کودکی...
از دوستان ادواردو آنیلی بود.وی در سال 1988 به همراه ادواردو آنیلی به ایران آمد.یکی از دوستان ادواردو در جلسه‌ای به مدت دو ساعت با لوکا در هتل آزادی صحبت می‌کند و این جلسه منجر به اسلام آوردن وی و پذیرش تشیع می‌شود،سپس به اتفاق هم به منزل آیت‌الله سید علی گلپایگانی واقع در یوسف‌آباد می‌روند و آنجا مراسم تشرف لوکا به تشیع برگزار می‌گردد.لوکا در این سفر به همراه ادواردو به مناطق جنگی جنوب کشور سفر می‌کند...

وی در ۱۳ فروردین سال ۱۳۸۶ توسط صهیونیست ها به شهادت رسید. مراسم تشییع لوکا 17 فروردین در کلیسای سانتا ماریا در تراستوره در رم برگزار گردید.

بالا