کی کجا قبول شده؟با کی هم دانشگاهی شدید؟

8921726022

New member

من تربیت مدرس قبول شدم و با دوستم محسن یزدانی همکلاش شدیم از 5 نفری ک تربیت مدرس واسه رشته ما میگیره منو محسن ک همشهری هستیم و با هم درس خوندیم قبول شدیم

..eli

New member
دوستان به همگی تبریک میگم و خسته نباشید گونده..:دی :rose:

economic

New member
وزارت علوم :
انگل شناسی دامپزشکی - دانشگاه لرستان (خرم آباد) و روزانه . :a2d3:

وزارت بهداشت :
انگل شناسی پزشکی - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و روزانه . :4d564ad6:

حتماً مسیر وزارت بهداشت رو ادامه میدم ...

اصفهانیها :ad54ad: مهمون نوازیتون چجوریه ؟

خودم شمالی ، مازندران ( ساری ) هستم ، هرچه از شمال بگی کم گفتی ( مهمون نواز ، خوش آب و هوا ) یکطرف دریا و یکطرف جنگل و کوهستان .

سروش خوش ب حالت تصمیمتو گرفتی من واقعا گیج شدم

tooran.b

New member
بچه ها یی که دانشگاه ع پ تهران قبول شدید . از کجا بفهمیم که کی باید ثبت نام کنیم ؟ فقط یه آدرس سایت دادن که اونم اطلاع رسانی نکرده!!!!!
منم تهران قبول شدم اطلاعاتی که گرفتم اینهکه ثبت نام اینترنتیه و نیاز به رفتن نیست فقط مدارک لازم رو باید اسکن کنیم و بفرستیم بعدا اصل مدارک رو ازمون میگیرن
اگه خبر دیگه ای شد به ما هم اطلاع بدین

tooran.b

New member
وزارت علوم :
انگل شناسی دامپزشکی - دانشگاه لرستان (خرم آباد) و روزانه . :a2d3:

وزارت بهداشت :
انگل شناسی پزشکی - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و روزانه . :4d564ad6:

حتماً مسیر وزارت بهداشت رو ادامه میدم ...

اصفهانیها :ad54ad: مهمون نوازیتون چجوریه ؟

خودم شمالی ، مازندران ( ساری ) هستم ، هرچه از شمال بگی کم گفتی ( مهمون نواز ، خوش آب و هوا ) یکطرف دریا و یکطرف جنگل و کوهستان .

تبریک میگم من کارشناسیمو شمال بودم و خودم اصفهانی ام به همون اندازه که شما خوب بودین ما هم خوبیم

am-ml

New member
بچه ها دوست من مهندسی بهداشت محیط زاهدان قبول شده ؛مشترک با دانشگاه تهران ؛کسی میدونه برای ثبت نام باید زاهدان بره یا تهران؟

Soroush Star

New member
بچه ها دوست من مهندسی بهداشت محیط زاهدان قبول شده ؛مشترک با دانشگاه تهران ؛کسی میدونه برای ثبت نام باید زاهدان بره یا تهران؟

اگر زاهدان مشترک با تهران هست ، اولویت با دانشگاه مبدا یعنی زاهدانه و باید اونجا ثبت نام کنه .

اگر تهران مشترک با زاهدان هست ، اولویت با دانشگاه مبدا یعنی تهرانه و باید اونجا ثبت نام کنه .

مینا*

New member
من بهداشت قبول نشدم ولی ژنتیک علوم اصفهان قبولیدم
همچنان باورم نمیشههههههههههههه:dadad4:
کسی هس اینجا که هم باشیم احیانا؟

am-ml

New member
اگر زاهدان مشترک با تهران هست ، اولویت با دانشگاه مبدا یعنی زاهدانه و باید اونجا ثبت نام کنه .

اگر تهران مشترک با زاهدان هست ، اولویت با دانشگاه مبدا یعنی تهرانه و باید اونجا ثبت نام کنه .

خیلی ممنونم دوست عزیز لطف کردین.

BBT

New member

الان اخرین مدرک تحصیلی من چیو باید بفرستم ؟
:33::wacsmiley::21:

darya63

New member
من خیلی گشتم اصفهان فقط اقا سروش بود
یعنی دیگه نیس؟
مخصوصا مامایی؟

الناز2

New member
سلام بچه ها بهتون تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشید:riz304::riz304:

آخرین ویرایش:
بالا