کلوپ بچه های میکروبیولوژی و باکتری شناسی

xavi

New member
مرسی باسیلوس جان
من واسه میکرب رو که گفته بودم واسه بیوشیمی هم امیره نجات شکوهی و پاسالار
راستی باسیلوس من این سایتو دیشب پیدا کردم یه نفر اونجا درمورد منابع نوشته بود و دوستاشم اکثرا رتبه های خوبی اورده بودن و اغلب جزوه خونده بودن حالا نمیدونم این جزوه هارو چجوری میشه گیر اورد
این سایتشه میذارم شاید شمام به دردت خورد خوشحال میشم بیای نظرتو بگی
- پورتال تخصصی میکروبیولوژی

bacillus.bs

New member
باید ثبت نام کنم ببینم چه جور سایتی هست ولی به نظرم سایت خودمون بهتره /به هر حال ممنون

mojtabak62

New member
تقدیم به دوستانی که برای 99 درصد تلاش ارزش قائل هستند ونه یک درصد نبوغ
هر روز در افریقا آهویی از خواب بیدار می شود که می داند باید سریع تر از شیر بدود وگرنه طعمه ی او خواهد شد
و شیری که می داند باید از آهو تندتر بدود و گرنه از گرسنگی خواهد مرد
نتیجه: مهم نیست که شیر باشی یا آهو ،مهم اینست که با تمام توان شروع به دویدن کنی:)

arezoomand

New member
سلام. کتابتون تست هم داره؟بابت راهنمایی های مفیدتون ممنون.

Angel67

New member
سلام وای من عاشق رشته ی باکتری ام:4d564ad6:

یادتون باشه اگه رشته ای رو با تمام وجودتون دوست دارین باید تنبلی و ناامیدی رو بذارین کنار

همین الان شروع کنین :a2d3:

etzio

New member
من که هر روز علاقم به ایمنی بیشتر میشه ولی بازم زنده باد بچه های میکروب تعریف از خود نباشه لنگه نداریم :smilies-azardl (113:rose::heart::(40):

waria

New member
سلام
من میکروبیولوژی میخونم.کارشناسی.میخواستم از شما پیشکسوتان بپپرسم به نظر شما برای ارشد /علوم بهتره یا رشته های بهداشت؟من خودم دوست دارم برای ارشدم میکروب علوم بخونم.میشه راهنماییم کنید دوستان؟

bacillus.bs

New member
بهداشت عالیه/به خاطر این که رشته هاش تخصصی تر هست/منابعش مشخصه/اطلاع رسانی بهتر/در ضمن روی مدرک مهر نظام ازمایشگاهی می خوره

mosaferkocholo

New member
دم بچه های میکروب گرم

بچه ها از حالا شما واسه وزارت علوم هم میخونید؟

واسه وزارت علوم متاسفانه منبع مشخصی نیست :sadsmiley: ولی من هم شنیدم واسه میکروب آموزگار خوبه واسه ژنتیک استانسفیلد و تست مریم خالصی واسه سلولی و مولکولی کتابه سنجش و زبان هم باید متن های تخصصی مطالعه کرد 50 درصد گرامر و 50 درصد لغت واسه زیست جانوری کتاب های دبیرستان + خلاصه ها و بیوشیمی هم کتابه برای کنکور و تست دیباگران

یه سوال جاوتز رو باید چندین سال وقت گذاشت تا به خاطر سپرد کتابی رو باید استفاده کرد واسه کنکور که امکانه دورش باشه یا حداقل بعضی فصلهایی که امکان سوال ازش زیاده رو خوند :idea_majidonline: موندم چطور میخونن

waria

New member
ممنون از راهنمایی باسیلوس ومسافر کوچولو:thumbsupsmileyanim:ولی به نظرتون برای من که دوست دارم کارای تحقیقاتی انجام بدم علوم بهتر نیست؟من عاشق تحقیقاتم.

waria

New member
راستی یه سوال دیگه.از رشته های وزارت بهداشت کدومش بهتره؟باکتری؟میکروب؟ و.....

بهارک

New member
سلام اقا مجتبی من میخواستم کتابتون رو خریداری کنم ولی دسترسی به تهران ندارم.نمیشه اینترنتی کتابتون رو خرید؟

amin_clever

New member
سلام به همه ميكي ها از كانديدايه مديريته ميكروبم ممنونم كه خيلي زحمت ميكشنو همرو راهنمايي ميكنن ولي جدا برا ادامه ميكروب خيلي بايد زحمت كشيد با اين رفرنسا برايه همه دوستان آرزويه موفقيت دارم

بهارک

New member
گلایه

سلام دوستان.اینجا چرا انقدر خلوته؟ادم جواب سوالش رو وقتی باید بگیره که دیگه نیاز به جوابش نداشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا