کلوب بچه های علوم آزمایشگاهی

homai

New member
سلام دوست عزيزم سلام آزمايشگاههاي خصوصي دو time دارند صبح و عصر
صبح معمولا از ساعت 7 يا 7.30 شروع مي شه تا 14.30 يا 15 و عصرها هم از ساعت 15 تا 20 يا 21
شبكاري هم نداره
حقوقش هم بستگي داره كمترينش 250 تومن تا نهايتا 500
اينا اطلاعاتي بود كه من داشتم،اميدوارم بدردتون بخوره.
اگر اداره کاری بدهند یعنی اینکه به اندازه یک کارگر ساده . پول تخصص مارا نمی دهند

reza.m

New member
بچه ها من کاردانی به کارشناسی رو میخوام مدیریت بازرگانی بخونمم ... خدا حافظ علوم آزمایشگاهی !

homai

New member
اگر اداره کاری بدهند یعنی اینکه به اندازه یک کارگر ساده . پول تخصص مارا نمی دهند

امیدوارم موفق باشید . حقیقت را نمی شود انکار کرد .با وضع موجود روی کار علوم آزمایشگاهی نمی توان آینده را بنا نمود

homai

New member
بچه ها من کاردانی به کارشناسی رو میخوام مدیریت بازرگانی بخونمم ... خدا حافظ علوم آزمایشگاهی !

امیدوارم موفق باشید . حقیقت را نمی شود انکار کرد .با وضع موجود روی کار علوم آزمایشگاهی نمی توان آینده را بنا نمود

homai

New member
هزاران درود به تمام بچه های مظلوم و زحمت کش علوم ازمایشگاهی . منم علوم پزشکیه ایران خوندم .

با سلام به تمام بچه های مظلوم و زحمت کش علوم ازمایشگاهی
برای رفع مشکلات صنفی رشته مان هم ، فکری باید کرد

homai

New member
در وبلاگ دوستان عزیز با عنوان علوم آزمایشگاهی امروز به آدرس علوم آزمایشگاهی امروز
مطلب ذیل را می خوانیم :
:bunnyearsmiley:
سلام خدمت شما دوستان عزیز
وبلاگ علوم آزمایشگاهی امروز از قدیمی ترین وبلاگ های گروهی و کلاسی در زمینه رشته علوم آزمایشگاهی است اما به دلیل اینکه در حال حاضر نویسندگان وبلاگ و همچنین همکلاسی های سابق هرکدام در آزمایشگاهی در کشور عزیزمان کاری اشتغال به کار دارند و یا در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری تخصصی مشغول به تحصیل هستند و اینکه درگیر مشکلات و پیچ و خم های زندگی شده اند متاسفانه فرصت درج مطالب در این وبلاگ را ندارند. ضمن تشکر از همه شما دوستان ، از شما می خواهم از طریق انجمن های موجود پیگیر مسایل و مشکلات رشته علوم آزمایشگاهی و مطالبات صنفی خود باشید. رشته علوم آزمایشگاهی نیاز به پیگیری دارد چون حامی ندارد. بنده نیز هرجا که باشم از قدم برداشتن در راه رسیدنمان به اهداف حقه خود کوتاهی نمی کنم.
خدانگهدار
موفق باشید

آخرین ویرایش:

homai

New member
در وبلاگ دوستان عزیز با عنوان علوم آزمایشگاهی امروز به آدرس علوم آزمایشگاهی امروز
مطلب ذیل را می خوانیم :
:bunnyearsmiley:
سلام خدمت شما دوستان عزیز
وبلاگ علوم آزمایشگاهی امروز از قدیمی ترین وبلاگ های گروهی و کلاسی در زمینه رشته علوم آزمایشگاهی است اما به دلیل اینکه در حال حاضر نویسندگان وبلاگ و همچنین همکلاسی های سابق هرکدام در آزمایشگاهی در کشور عزیزمان کاری اشتغال به کار دارند و یا در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری تخصصی مشغول به تحصیل هستند و اینکه درگیر مشکلات و پیچ و خم های زندگی شده اند متاسفانه فرصت درج مطالب در این وبلاگ را ندارند. ضمن تشکر از همه شما دوستان ، از شما می خواهم از طریق انجمن های موجود پیگیر مسایل و مشکلات رشته علوم آزمایشگاهی و مطالبات صنفی خود باشید. رشته علوم آزمایشگاهی نیاز به پیگیری دارد چون حامی ندارد. بنده نیز هرجا که باشم از قدم برداشتن در راه رسیدنمان به اهداف حقه خود کوتاهی نمی کنم.
خدانگهدار
موفق باشید
لطفا نظرتان را درج فرمایید

negin ka

New member
منم زیاد از وضعیت راضی نیستم حقوقمون ب پای اینهمه درس خوندن هیچه!!!یکی از دوستام بعداز ظهر از 14 تا غروب میرفت ماهی 350 تازه چقد ازش کار میکشیدن بماند!!!
بچه های ترم پایین اگه عکس از آزمایشگاه باکتری قارچ انگل تک یاخته و خون خواستید خبرم کنید میتونم براتون ایمیل کنم

homai

New member
منم زیاد از وضعیت راضی نیستم حقوقمون ب پای اینهمه درس خوندن هیچه!!!یکی از دوستام بعداز ظهر از 14 تا غروب میرفت ماهی 350 تازه چقد ازش کار میکشیدن بماند!!!
بچه های ترم پایین اگه عکس از آزمایشگاه باکتری قارچ انگل تک یاخته و خون خواستید خبرم کنید میتونم براتون ایمیل کنم

دوست داشتم مرام شما را که با گله مندی از مشکلات کار باز هم اهل کمک ، پیشرفت خود و همکاران هستید . ممنون :riz304:

TUMS

Well-known member
همه میدونیم که مشکلاتمون زیاد هست و با بیان کردن اونا چیزی حل نمیشه
فقط بیایین یه قولی ب هم بدیم اگه هر کدوم از ماها به جایی از این وزارت بهداشت رسیدیم خودمون و رشته مون را فراموش نکنیم
حق ما خیلی ضایع شده و اینو خوب بدونید که باید حقتون را بگیرید چون بهتون نمیدنش !!
موفق باشین علوم آزی های عزیز..........:riz304::riz304::riz304::riz304:

homai

New member
فقط بیایین یه قولی ب هم بدیم اگه هر کدوم از ماها به جایی از این وزارت بهداشت رسیدیم خودمون و رشته مون را فراموش نکنیم
حق ما خیلی ضایع شده و اینو خوب بدونید که باید حقتون را بگیرید چون بهتون نمیدنش !!

کاردان ها و کارشناسها آزمایشگاه خود در فکر خود باشند .بدانید دیگران از ما دفاع نکرده ونمی کنند

HARPER 92

New member
سلام دوستان.من امسال ارشد بیوبالینی قبول شدم.دوست دارم بیشتربهتون سر بزنم!

homai

New member
سلام دوستان.من امسال ارشد بیوبالینی قبول شدم.دوست دارم بیشتربهتون سر بزنم!

مبارکه باشد رشته بیوشیمی بالینی برشما . امیدوارم همه به خواسته هایشان برسند . کجا قبول شدید؟:thanks:

آخرین ویرایش:

saeideh

New member

آآآآآی گفتی!!!!

drmajid45

New member
یه سوال دارم
دلیل اینکه ازمایشی رو تکرار میکنن چیه؟
ازم ازمایش گرفتن بعد مسئول ازمایشگاه گفت رو پیش دکتر من رفتم پیش دکتر یه چنتا سوال پرسید بعد دوباره ازم خون گرفتن
دلیلش چیه؟
زمان لازم برا ازمایش تیروئید چقدره؟
ازمایشگاه گفت تب مالت خفیف نشون میده این خطای ازمایشگاهه یا خفیف بودن بیماریه؟

reza.m

New member
یه سوال دارم
دلیل اینکه ازمایشی رو تکرار میکنن چیه؟
ازم ازمایش گرفتن بعد مسئول ازمایشگاه گفت رو پیش دکتر من رفتم پیش دکتر یه چنتا سوال پرسید بعد دوباره ازم خون گرفتن
دلیلش چیه؟
زمان لازم برا ازمایش تیروئید چقدره؟
ازمایشگاه گفت تب مالت خفیف نشون میده این خطای ازمایشگاهه یا خفیف بودن بیماریه؟
سلام
احتمالا لوله آزمایشت از دستشون افتاده شکسته!: ) )
یا شایدم بد نمونه گرفتن!
یا شایدم خطا داشتن واقعا!
تیروئید هم بستگی به خود آزمایشگاه داره بعضی آزمایشگاه ها هرچند روز انجام میدن بضیا هم روزانس!
تب مالت یا بروسلوز هم برای شما که دامپزشک هستید مهمه
توی ایران تیتر 80/1 و بالاتر مثبت تلقی میشه اما تیتر 1/20 و 1/40 هم کم اهمیت دانست توی شغل شما البته!

drmajid45

New member
یه ماهه شبا تب میکنم
اینم از این رشته ای که ما خوندیم
خوبه شاربن نگرفتم
سلام
احتمالا لوله آزمایشت از دستشون افتاده شکسته!: ) )
یا شایدم بد نمونه گرفتن!
یا شایدم خطا داشتن واقعا!
تیروئید هم بستگی به خود آزمایشگاه داره بعضی آزمایشگاه ها هرچند روز انجام میدن بضیا هم روزانس!
تب مالت یا بروسلوز هم برای شما که دامپزشک هستید مهمه
توی ایران تیتر 80/1 و بالاتر مثبت تلقی میشه اما تیتر 1/20 و 1/40 هم کم اهمیت دانست توی شغل شما البته!

reza.m

New member
یه ماهه شبا تب میکنم
اینم از این رشته ای که ما خوندیم
خوبه شاربن نگرفتم

رشته های گروه های پزشکی این مشکلات رو دارن و همه ما وقتی وارد شدیم قبول کردیم که مثلا وقتی از تینه آ داریم کشت میدیم احتمالش هست خودمونم کچلی بگیریم!:|
بلاخره تیتر آنتی بادی ما با بقیه باید فرق کنه یا نه!:d
شما هم نگران نباش دکتر جان (البته من در جایگاهی نیستم فقط دارم دلداری می دم وگرنه تخصص من نیست) فکر می کنم جز روال کار این رشته باشه و بدنت کم کم مقاوم میشه بهش!:د

homai

New member
رشته های گروه های پزشکی این مشکلات رو دارن و همه ما وقتی وارد شدیم قبول کردیم که مثلا وقتی از تینه آ داریم کشت میدیم احتمالش هست خودمونم کچلی بگیریم!:|
بلاخره تیتر آنتی بادی ما با بقیه باید فرق کنه یا نه!:d
شما هم نگران نباش دکتر جان (البته من در جایگاهی نیستم فقط دارم دلداری می دم وگرنه تخصص من نیست) فکر می کنم جز روال کار این رشته باشه و بدنت کم کم مقاوم میشه بهش!:د
رضا جان سلام
ما کی قبول کردیم با این وضعییت ناهنجار محیط کار در زیر زمین در یه دخمه که نه هود دارد نه هواکش کار کنیم .
با این دستگاه ها ی غیر استاندار مثل سانتریفوژهای که دایم لوله خون بیمار در آن خرد می شود و خون آلوده در فضای آزمایشگاه پخش می شود. آیا دنیا همین طوریه ؟ما کی قبول کردیم

بالا