*************کدوم دوست انجمنیتونو تا حالا از نزدیک دیدید!؟******************

hebe.nurse

New member
خب دیگه چه خبر!؟ کیو دیدید!؟ کیو دوست دارید ببینید!؟ اصلا اینا رو ولش خودتون چطورید!؟
حالا مثلا من تاپیک زدمما! خو یکم بیایید جذابتر تعریف کنید! اه!!!!!!!!!!!! :thumbsdownsmileyani

خخخخ باش
خب جریان اولین دیدار من وندا جالب بود.
ی چن ماهی بود خوابگاه باز شده بود ولی از ندا خبری نبود. فقط شماره اتاقا و طبقه همو میدونسیم همین. نه با هم حرف زده بودیم نه شماره ای داشتیم. یادمه ی بعد از ظهر من تو اتاق تنها بودم داشتم کمد لباسمو بررسی مینمودم یهو ی نفر درزد گف بچها. بچها کسی نیست ؟؟ منم دقیقا جلوی در بود گفتم بعله بفرمایید. بیچاره ندا هول شده بود گف ببخشید شما کسی به اسم هبه دارید؟؟ ( حالا این هبه رو با تشدید تلفظ میکرد) گفتم چی چی؟ گف هبببببه !! خندم گرفته بود. بلند شدم گفتم خانم اشتباه گرفتید هبه دیگه کیه :) گف خانوم اسمشو دقیق یادم نیس ولی همون که ارشد پرستاریه و... دیگه نتونسم جلو خندم بگیرم گفتم نداااااا بیا بغلم عجیجم :28: دیگه ندا هم گف خیلی بدی چرا اذیتم میکنی. منم گفتم اینم مجازات دیر اومدنت :)

آخرین ویرایش:

Iris

New member
من و fifi , mahdie هم اتاقی هستیم و sima هم فردا مهمون ماست سیما رو هنوز ندیدیم:28:

ZOT

New member
خخخ زوت باور کن خودمم نمیدونم چی شد... حس کردم این آدم پریاست... رفتم جلوپرسیدم... دیدم آره خودشه :smiliess (15):
اینم بگم که اون لحظه... اونجا بیشتر از 800 نفر آدم بود...

- - - Updated - - -

خخخ زوت باور کن خودمم نمیدونم چی شد... حس کردم این آدم پریاست... رفتم جلوپرسیدم... دیدم آره خودشه :smiliess (15):
اینم بگم که اون لحظه... اونجا بیشتر از 800 نفر آدم بود...

یعنی اگه من و شما با هم جایی باشیم میتونی منو بیابی بدون اینکه هیچ نشونه ای داشته باشی!؟

maxin

Well-known member
یعنی اگه من و شما با هم جایی باشیم میتونی منو بیابی بدون اینکه هیچ نشونه ای داشته باشی!؟
دخدرم ننه قمرم باچشم بسته میتونه یه عادم فضایی رو تو یه جمع شومصد نفری تشخیص بده:65d6a5d6s:

پیچک

New member

خخخ باید امتحان کنی زوت... تشریف بیار شمال خودم پیدات میکنم :)

- - - Updated - - -

خخخ باید امتحان کنی زوت... تشریف بیار شمال خودم پیدات میکنم :)

mahsast

New member
یکی از همکلاسیهام هم بود!!!!الان یادم اومد!!!ولی دیگه نمیاد:black_eyed: هر کس که من اینجا دیده بودم نمیاد دیگه!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

mehrshad.namdar

New member
دوست انجمنی یکی شون رو دیدم. ولی اون من رو نشناخت :)
اتفاقا تو طرح تحقیقاتی همکارم شده. خودشم خبر نداره !
اخلاق انجمنیش تو واقعیت هم نمود پیدا کرده شدید.
دوست داشتنی این اقا پسر گل.

ZOT

New member
دوست انجمنی یکی شون رو دیدم. ولی اون من رو نشناخت :)
اتفاقا تو طرح تحقیقاتی همکارم شده. خودشم خبر نداره !
اخلاق انجمنیش تو واقعیت هم نمود پیدا کرده شدید.
دوست داشتنی این اقا پسر گل.

یعنی الان نمیدونه که تو انجمن باهم دوستید!؟ خب چرا بهش نمیگید!؟

mehrshad.namdar

New member

از مشخصه هاشون هم اینه که اولا تو مشهد هستن. دوما امار می خونن. :)
میگم بهش فعلا زوده کمی. بزارید سرش خلوت تر بشه منم امتحانات رو بدم . انشا الله در اسرع وقت

- - - Updated - - -

میگم بهش فعلا زوده کمی. بزارید سرش خلوت تر بشه منم امتحانات رو بدم . انشا الله در اسرع وقت

ZOT

New member

- - - Updated - - -

خخخخخ معلوم شدکیه! هههههه :))))))))))))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

IL-2

Well-known member
خیلی جالب شد ه ؛ نشد چیزی نگم...
یعنی واقعا جناب بیوستا رو دیدید و با هم کار میکنید ولی نشناختتون؟!
شاید ایشون هم فک میکنه شما اون رو نشناختید!

رفع اسپم: نه من متاسفانه هیچ کوقت از دوستای انجمنی رو بیرون انجمن ندیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

mehrshad.namdar

New member
والا تیپیک حرف زدنشون که همینجوری شبیه انجمنه. جدیدا هم که سرش شلوغه! دو ویژگی بارز دیگه هم مشهدی بودن و آمار خوندنه! اگه انکار کنن با من طرفن و دکتر دوستی و دکتر شاکری ;-)

hebe.nurse

New member
امروز قراره یکی از بهترینای دوسای انجمن مو ببینم :4d564ad6::thanks:
میرم میام بهتون معرفیش میکنم
:(40):

بالا