*************کدوم دوست انجمنیتونو تا حالا از نزدیک دیدید!؟******************

ZOT

New member
سلام
بیایید ببینم کدوم دوست انجمنیه مجازیتون واقعی شده و از نزدیک دیدیدش!
بعد از اون همه که تبریزی ها اومدن دلمونو آب کردن و عکس دیدارهاشون رو گذاشتن خیلی وقته میگذره! و کسی دیگه از این تاپیکا نگذاشته!
حالا بیایید بگید ببینیم کیا رو از نزدیک دیدید!؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خودمم یکی رو از نزدیک دیدم ولی حالا نمیگم! هههههههه اول شما بگید تا منم بگم! :d

mahsast

New member
من با mahsa.parmis88 هم اتاقی ام...از خیلی نزدیک میبینمش:thumbsupsmileyanim::whistle::28:

eeeeeeehsan

New member
من با mahsa.parmis88 هم اتاقی ام...از خیلی نزدیک میبینمش:thumbsupsmileyanim::whistle::28:
بهش سلام برسون بگو احسان گفته خیلی بی معرفتی!
بگو این بود آرمان های ما؟ انجمن رو ول کردی و رفتی؟؟ من امسال قبول نشدم همش تقصیر اونه.
دو سه تا چپ و راست هم دلت اومد بهش بزن :))

mahsast

New member
بهش سلام برسون بگو احسان گفته خیلی بی معرفتی!
بگو این بود آرمان های ما؟ انجمن رو ول کردی و رفتی؟؟ من امسال قبول نشدم همش تقصیر اونه.
دو سه تا چپ و راست هم دلت اومد بهش بزن :))

احسان من که همش بهش میگم بیاد نمیدونم دیگه نمیاد!!!! سلام میرسونم ولی نمیتونم خشن رفتار کنم!:25r30wi::riz513:

mexin

Well-known member
احسان من که همش بهش میگم بیاد نمیدونم دیگه نمیاد!!!! سلام میرسونم ولی نمیتونم خشن رفتار کنم!:25r30wi::riz513:

یکم باهاش خشن رفتار کن... طفلک احسان بخاطر اون باید بره سربازی .. کنکور رو بیخیال شده دیگه :whistle:

mahii

New member
از دوستان انجمن ام آر ای
Farnaz. E.she.a. adidas. Mri13 fereshte.
چندنفرم فقط عکسشونو دیدم

hebe.nurse

New member
stf نداجون که هم خوابگاهیمه
و دوسه تا از دوستان پرستار هم دانشکده ای حاضر که هرازگاهی دانشکده می بینمشون و سلام علیک داریم . همینا فعلا

mohammad63

Well-known member
ما که کسی رو ندیددیم... دوستان جنوبی که امکانش رو دارن بیان یه شهری با هم جمع بشیم .مثلا شیراز

ZOT

New member
خب دیگه چه خبر!؟ کیو دیدید!؟ کیو دوست دارید ببینید!؟ اصلا اینا رو ولش خودتون چطورید!؟
حالا مثلا من تاپیک زدمما! خو یکم بیایید جذابتر تعریف کنید! اه!!!!!!!!!!!! :thumbsdownsmileyani

پیچک

New member
من تو کنگره هفته پیش parya رو دیدم

بدون اینکه قبلا اونو دیده باشم یا با هم قراری بزاریم و فقط با تکیه بر حس پیچکیم رفتم جلوش و گفتم : من دنبال یکی میگردم که اسمش پریاست ...اونم گفت خودمم .... راستش از این حس پیچکیم وحشت کردم ...ولی باعث شد یه دوست خوب پیدا کنم

واقعا دختر خوبیه ... خیلی متین و مهربون :))

maxin

Well-known member

بدون اینکه قبلا اونو دیده باشم یا با هم قراری بزاریم و فقط با تکیه بر حس پیچکیم رفتم جلوش و گفتم : من دنبال یکی میگردم که اسمش پریاست ...اونم گفت خودمم .... راستش از این حس پیچکیم وحشت کردم ...ولی باعث شد یه دوست خوب پیدا کنم

پیچی نمی پرسیدیم خودش تو گلدون دم در کنگره میدیدت!:riz481:

من هوم وروجک +بهار 92 همکلاس بودیم.:65d6a5d6s:
یه چند ترم پایی هم دارم که بندرت میان اینجا.

ZOT

New member

ها!؟:smiliess (15): یعنی چی!؟

mohana

Well-known member
من شوکا و مهسا تبریزی..و ی خانوم دیگه ک مطمئن نیستم راضی باشه اسمشو بگم:)

N@RVIN

Well-known member
پونزده شونزده نفری رو از نزدیک دیدم

یه سی چهل نفرم عکسشونو دیدم :motat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bioshimi@

پیچک

New member

خخخ زوت باور کن خودمم نمیدونم چی شد... حس کردم این آدم پریاست... رفتم جلوپرسیدم... دیدم آره خودشه :smiliess (15):
اینم بگم که اون لحظه... اونجا بیشتر از 800 نفر آدم بود...

- - - Updated - - -

خخخ زوت باور کن خودمم نمیدونم چی شد... حس کردم این آدم پریاست... رفتم جلوپرسیدم... دیدم آره خودشه :smiliess (15):
اینم بگم که اون لحظه... اونجا بیشتر از 800 نفر آدم بود...

بالا