کدام رشته های کارشناسی برای ارشد زیست فناوری پزشکی پذیرش میشنود ؟ (92-93)

توجه توجه
دوستان محترم بنابر اخبار واصله و کاملا موثق کمیته اموزشی برای بیوتک در وزارتخانه تصمیم گرفت : با 4 رای موافق و2 رای مخالف که کارشناسی های رشته های بهداشت / هوشبری / اتاق سرجری / پرستاری / واحتمال زیاد تغذیه از امسال به احتمال 90 % و سال بعد 100 % دیگر حق شرکت در آزمون ارشد بیوتک پزشکی را ندارند. علت این تصمیم به احتمال زیاد مربوط می شود به تغییر ضرایب دروس و کاسته شدن از ضریب میکروب و بیوشیمی. این بحث قبلا هم در همین انجمن در تایپک جداگانه ای مطرح شده بود این خبر موثق چند روز پیش به بنده رسید. اگه دوستان دیگه هم اطلاعی دارند اعلام کنند .مرسی

intereza7

New member
hibiotechnology2015 شما چطور از کمیته آموزشی خبر داری؟

آخرین ویرایش:
hibiotechnology2015 شما چطور از کمیته آموزشی خبر داری؟

از طریق استادم در دانشگاه که ایشون خودشون در وزارتخانه هم هستند ایشون قبلا هم ی توصیه به من داشتن که از جزززوه خوب استفاده کنم به جای ریفرنس که بنده گوش نکردم و به ضررم شد دیگه

TrueLove90

New member
...

چی بازم تغییرات توو بیوتک !

امیدوارم خبرش شایعه باشه

محض رضای خدا اگه قراره کاری کنن خب مثه آدم از الان بگن

نذارن مثه پارسال اسفند موقع ثبت نام!

منکه الان همه فوکوسم روو بیوشیمی و باکتری گذاشتم !

اگه بخواد ضریبش کم تر از 2 بشه که یعنی علاف بودم این همه وقت !!

...

biotec94

New member
از طریق استادم در دانشگاه که ایشون خودشون در وزارتخانه هم هستند ایشون قبلا هم ی توصیه به من داشتن که از جزززوه خوب استفاده کنم به جای ریفرنس که بنده گوش نکردم و به ضررم شد دیگه

چه درسی؟
همه ی درسا رو که هی میگن رفرنس بخونین.

وزارت علوم آخه یکی از استاد ها به من میگفت برای اینکه اگه قبول نشدی الکی یک سال پشت کنکور نمونی ارشد برو علوم دکتراتو برو بهداشت.. موضوع اینه که درسایی که ما میخونیم برای علوم خیلی کمه هیچ رشته ای رو پوشش نمیده

intereza7

New member

ایشون تاثیری هم تو تصمیم گیری ها دارن؟ بپرسین اگه اعتراض نتیجه میده یه اقدامی بکنیم

intereza7

New member
ای بابا یکی جواب بده، چرا یه حرفی میزنین کل برنامه آدمو به هم می ریزین و میرین؟ بیاین جواب بدین خب ببینیم چه گلی باید بگیریم به سرمون؟

Mohammad gh

New member
...

چی بازم تغییرات توو بیوتک !

امیدوارم خبرش شایعه باشه

محض رضای خدا اگه قراره کاری کنن خب مثه آدم از الان بگن

نذارن مثه پارسال اسفند موقع ثبت نام!

منکه الان همه فوکوسم روو بیوشیمی و باکتری گذاشتم !

اگه بخواد ضریبش کم تر از 2 بشه که یعنی علاف بودم این همه وقت !!

...

چرا علافی!
اقا ازین شایعات هر سال هست!
در ضمن من خیلی بعید میدونم ضریب بیوشیمی کمتر از ۲ بیاد حالا فرض کنیم بشه ۱!
بازم درس سرنوشت سازی میشه یا اسن همین میکروب ضریبش ۱ بشه بازم ازونجا که خیلی ها بهش بی توجهی میکنن اون موقع درس سرنوشت سازی میشه
اگرچه به نظرم ضریب ۲ واسه سلولی خیلی کمه باید ۳ یا ۴ باشه

leila89

New member
توجه توجه
دوستان محترم بنابر اخبار واصله و کاملا موثق کمیته اموزشی برای بیوتک در وزارتخانه تصمیم گرفت : با 4 رای موافق و2 رای مخالف که کارشناسی های رشته های بهداشت / هوشبری / اتاق سرجری / پرستاری / واحتمال زیاد تغذیه از امسال به احتمال 90 % و سال بعد 100 % دیگر حق شرکت در آزمون ارشد بیوتک پزشکی را ندارند. علت این تصمیم به احتمال زیاد مربوط می شود به تغییر ضرایب دروس و کاسته شدن از ضریب میکروب و بیوشیمی. این بحث قبلا هم در همین انجمن در تایپک جداگانه ای مطرح شده بود این خبر موثق چند روز پیش به بنده رسید. اگه دوستان دیگه هم اطلاعی دارند اعلام کنند .مرسی
قضیه درست ولی شما چقدر از این حرف مطمئن هستی؟ تو را خدا با آینده ما بازی نکنید؟ ایشون جزو بورد بیوتک هستن؟ من از منبع موثق شنیده بودم که احتمال اینکه این طرح امسال اجرا بشه خیلی کمه ؟

قضیه درست ولی شما چقدر از این حرف مطمئن هستی؟ تو را خدا با آینده ما بازی نکنید؟ ایشون جزو بورد بیوتک هستن؟ من از منبع موثق شنیده بودم که احتمال اینکه این طرح امسال اجرا بشه خیلی کمه ؟

من فقط از رو دلسوزی این خبر رو اعلام کردم وهیچ گونه مسوولیتی در قبال صحت این خبر ندارم مسوول وزارتخوونست که امسال چه کنه ! من گفتم این خبر رو بگم تا خودتون هم تحقیق کنید تا دیر نشده اگه دیدید صحت داره تغییر گرایش بدبد وگرنه قصد تشویش اذهان کسی رو نداشتم .پایان

Taraa

Well-known member
سالهای گذشته هم خبرای این مدلی زیاد شنیده میشد ، که البته نتیجه اش فقط و فقط استرس وارد شدن به بچه ها و دلسرد شدنشون از ادامه مطالعه بوده ... آخرش یه تعداد از این خبرا غلط از آب درمیومد ولی بعضیا هم درست

بنظرم تا خود وزارت چیزی رو اعلام نکرده به هیچ عنوان به هیچ خبری توجه نکنید

اگر کسی خبر جدیدی میخواد به بچه ها بده فقط و فقط توی یه تاپیک جداگانه اعلام کنه .. اونم با ذکر منبع موثق (لینک و ... ) اینکه استادم که عضو فلانه گفته فلان پس خبر درسته، نشد منبع موثق

سوالات درسیتون رو هم توی تاپیکای مربوط به پرسش و پاسخ درس مربوطه بپرسید
http://olumpezeshki.ir/thread3934.html
http://olumpezeshki.ir/thread3933.html
http://olumpezeshki.ir/thread3935.html
http://olumpezeshki.ir/thread10126.html

با تشکر

biotechnologist

New member
سالهای گذشته هم خبرای این مدلی زیاد شنیده میشد ، که البته نتیجه اش فقط و فقط استرس وارد شدن به بچه ها و دلسرد شدنشون از ادامه مطالعه بوده ... آخرش یه تعداد از این خبرا غلط از آب درمیومد ولی بعضیا هم درست

بنظرم تا خود وزارت چیزی رو اعلام نکرده به هیچ عنوان به هیچ خبری توجه نکنید

اگر کسی خبر جدیدی میخواد به بچه ها بده فقط و فقط توی یه تاپیک جداگانه اعلام کنه .. اونم با ذکر منبع موثق (لینک و ... ) اینکه استادم که عضو فلانه گفته فلان پس خبر درسته، نشد منبع موثق

سوالات درسیتون رو هم توی تاپیکای مربوط به پرسش و پاسخ درس مربوطه بپرسید
http://olumpezeshki.ir/thread3934.html
http://olumpezeshki.ir/thread3933.html
http://olumpezeshki.ir/thread3935.html
http://olumpezeshki.ir/thread10126.html

با تشکر
البته همیشه هم فرمایش شما درست نیست ها! پارسال من از اوایل مهر به همه گفتم بیوشیمی میاد جای شیمی، اونایی که گوش کردن زود تر شروع به خوندنش کردن ، قبول شدن خیلی ها هم خبر نداشتن ولی چون واسه علوم خونده بودن قبول شدن ولی عده ای هم جزء هیچکدوم نبودن و متاسفانه... تازه متهم به شایعه پراکنی هم شدم واسه همین اصلا تو این موضوع دیگه دخالت نکردم از کسی هم پیگیری نکردم تا به کسی خدای نکرده شوک وارد نشه. ولی توصیه من اینه که همه دوستان واسه بهداشت بخونن ولی آزمون علوم رو هم شرکت کنن تا خدایی نکرده فرصتی از دست نره.موفق باشید:rose:

البته همیشه هم فرمایش شما درست نیست ها! پارسال من از اوایل مهر به همه گفتم بیوشیمی میاد جای شیمی، اونایی که گوش کردن زود تر شروع به خوندنش کردن ، قبول شدن خیلی ها هم خبر نداشتن ولی چون واسه علوم خونده بودن قبول شدن ولی عده ای هم جزء هیچکدوم نبودن و متاسفانه... تازه متهم به شایعه پراکنی هم شدم واسه همین اصلا تو این موضوع دیگه دخالت نکردم از کسی هم پیگیری نکردم تا به کسی خدای نکرده شوک وارد نشه. ولی توصیه من اینه که همه دوستان واسه بهداشت بخونن ولی آزمون علوم رو هم شرکت کنن تا خدایی نکرده فرصتی از دست نره.موفق باشید:rose:

بله یادمه و متاسفانه هیچ کس باورش نمی شد وزارت بهداشت چنین کاری کنه یادمه پارسال شایعه تغییر ضرایب دروس هم مطرح بود که من فک کنم امسال بازم ی تغییراتی بدن باید دید

- - - Updated - - -

بله یادمه و متاسفانه هیچ کس باورش نمی شد وزارت بهداشت چنین کاری کنه یادمه پارسال شایعه تغییر ضرایب دروس هم مطرح بود که من فک کنم امسال بازم ی تغییراتی بدن باید دید

Taraa

Well-known member

بله یادمه .. کنار شما کاربرای دیگه ای هم بودن که خبرای دیگه ای رو با اطمینان حدود 90% (بقول خودشون) اعلام کردن ... آخرش خبر شما درست از آب دراومد و خبر اوشون غلط ... اگه قضیه برعکس شده بود الان شما حرفتون چیز دیگه ای میشد

اگه بخوایم بیطرف نگاه کنیم بهترین راه محافظه کار رفتار کردن هس (تا زمان اطمینان کامل از خبر) .. چون ممکن هم هس که اشتباه باشه :

1. اگه ما با فرض معتبر نبودن خبر تغییر مسیر ندیم و بعد خبر درست از آب دربیاد مسئول عدم موفقیتمون وزارت هست که بی برنامه عمل میکنه و دانشجو رو آدم حساب نمیکنه
2. اگه با فرض معتبر بودن خبر تغییر مسیر بدیم و بعدا خبر درست از آب دربیاد و دچار عدم موفقیت بشیم چوب سادگی خودمونو خوردیم

کدومش بهتره ؟ اولی چون حداقل راه اعتراض و موکول کردن اجرای قانون جدید به سال آینده بازه

وقتی امورات مملکت دست آدمای کوچیک میفته همین میشه که بیشتر چیزا رو شانس افراد رقم میزنه نه شایستگیشون

من حرفم این نیس خبری که میشنوید اعلام نکنید .. اتفاقا اعلام کنید ولی نه با تعصب ... نسبت به درصد اعتبار خبرتون واقعیتو بگید (اونم توی یه تاپیک جداگانه که فقط اونایی که دلشون میخواد تو بحث شرکت کنن و پیگیریای بعدیشون رو تو همون تاپیک به هم اعلام کنن، آرامش تاپیکای مطالعه گروهی حفظ بشه بهتره)

درستون رو بخونید ولی فقط رو وزارت بهداشت سرمایه گذاری نکنید

آخرین ویرایش:

mh891

New member
سلام بچه ها ... فقط همین رشته هایی که گفتین ( هوشبری اتاق عمل تغذیه پرستاری و بهداشت ) ممکنه نتونن شرکت کنن ؟؟؟؟ :33: رشته ی دیگه ای که نیس ؟؟؟؟

A2biotech

New member
سلام...
من دو تا سوال دارم...من رشته ام هوشبری هستش...الان ترم 7 ام.
آیا میتونم امسال در آزمون ارشد بیوتک شرکت کنم...ینی منظورم اینه آیا حتما باید اول طرح رو برم تا بتونم در ازمون شرکت کنم یا در صورت قبولی میتونم برا کارشناسی ارشد بخونم؟
و این که ایا کسی خبر جدید از این که میخان رشته های پرستاری و اتاق عمل و بیهوشی و.. رو برا این رشته حذف کنن نداره؟

leila89

New member
دوستان معلوم نیست که طرح حذف رشته های غیر مرتبط امسال اجرا بشه یا نه.
دو منبع ( خارج این انجمن) که هرکدوم تقریبا موثق هستن و قبلا خبرهای درستی ازشون شنیده بودم ؛ یکی شون گفت که امسال احتمال اجراش خیلی کمه و دومی گفت احتمال داره اجرا بشه.
ولی من به شخصه به حرف نفر اول اعتماد دارم و توکلم به خداست. شما هم بخونید تا ببینیم در آینده چی پیش میاد
همگی موفق باشید

leila89

New member
سلام...
من دو تا سوال دارم...من رشته ام هوشبری هستش...الان ترم 7 ام.
آیا میتونم امسال در آزمون ارشد بیوتک شرکت کنم...ینی منظورم اینه آیا حتما باید اول طرح رو برم تا بتونم در ازمون شرکت کنم یا در صورت قبولی میتونم برا کارشناسی ارشد بخونم؟
و این که ایا کسی خبر جدید از این که میخان رشته های پرستاری و اتاق عمل و بیهوشی و.. رو برا این رشته حذف کنن نداره؟

شما می تونی امسال کنکور بدی و طرحت را بعد ارشد بری
هنوز چیزی دقیق معلوم نیست و اخبار متفاوتی شنیده می شه

leila89

New member
سلام بچه ها ... فقط همین رشته هایی که گفتین ( هوشبری اتاق عمل تغذیه پرستاری و بهداشت ) ممکنه نتونن شرکت کنن ؟؟؟؟ :33: رشته ی دیگه ای که نیس ؟؟؟؟
سلام دوست گرامی
اگر اجرا بشه فقط گرایش های زیست شناسی و سلولی و بیوتک می تونن شرکت کنن و بقیه حذف می شن

سما.سکوت

New member
بچه ها سلام کسی نمیدونه نتیجه تصمیمات چی شد ایا منی که رشته ام بهداشت بوده میتونم بیوتک شرکت کنم یا نه با این اخبار ضدونقیض واقعا دل ودماغ برای ادم نمیمونه من از صبح تو سایت سنجش هستم چیزی دست گیرم نشد اگه کسی اطلاعات مفیدی بدست اورده لطفا در اختیار بذاره وملتی رو از نگرانی در بیاره.پیشا پیش تشکر میکنم .

بالا