کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

دختر شرقی

New member
منم الان فقط زبان میخونم....روزی 4 درس از 504.و طبق برنامه شما تافل.
اولاش تغذیه و زبان رو باهم میخوندم اما بس که سخت بود و همش از یادم میرفت ازش فرار کردم......:sad::wacsmiley:
تورو خدا روحیه بدین بچه ها....:tsimuzpzwoap1t9y3o7
پایه باشیم همه با هم از حالا جدی شروع کنیم....:riz304:

شقایق71

New member
سلام به شمادوستای خوبــــــــــــــــــــــــم.2تا سوال دارم:بچه ها من این کتابو دانلود کردم فصلهای اول که توضیحینو داره.و از فصلی که کلمات شروع میشن دیگه فقط کلمه هستو تست.آیا باید آخر هر درس کلمات ریدینگ هم داشته باشه؟؟؟که اگه داره برم بخرمش کتابو.سوال دیگم درباره جعبه لایتنره میشه بگین هر خونه ایش رو باید بعد از چه فاصله زمانی دوره کنیم؟؟ممنون میشـــــــــــــم:thanks:

fnpsh

New member
سلام به شمادوستای خوبــــــــــــــــــــــــم.2تا سوال دارم:بچه ها من این کتابو دانلود کردم فصلهای اول که توضیحینو داره.و از فصلی که کلمات شروع میشن دیگه فقط کلمه هستو تست.آیا باید آخر هر درس کلمات ریدینگ هم داشته باشه؟؟؟که اگه داره برم بخرمش کتابو.سوال دیگم درباره جعبه لایتنره میشه بگین هر خونه ایش رو باید بعد از چه فاصله زمانی دوره کنیم؟؟ممنون میشـــــــــــــم:thanks:

سلام .ببخشید از کجا دانلود کردی؟لطفا بگو ما هم بگیریم ثواب داره

ghazal26

New member
:bunnyearsmiley:
اولاش تغذیه و زبان رو باهم میخوندم اما بس که سخت بود و همش از یادم میرفت ازش فرار کردم......:sad::wacsmiley:
تورو خدا روحیه بدین بچه ها....
پایه باشیم همه با هم از حالا جدی شروع کنیم....

سلام دختر خانوم گل شرقي... به نظرم خيلي خوب داري پيش ميري گلم من تازه 504رو شروع كردمو درس دومم..

به نظرم تا آخر تابستون زبان پايه مون رو تقويت كنيم يعني 504 و تافل رو خوب بخونيم..با توكل بر خدا پائيزم يه برنامه درست ميريزيم و همه درسارو توش جا ميديم يعني دو سوم روز درسهاي تخصصي، يك سوم روزم زبان لزگي تا آخر پاييز..بعدشم دوباره باهم ميچينيم گلم..:4d564ad6:

اميدوارم صاحب اين ماه مبارك دست هممون رو بگيره...

دختر شرقی

New member
:bunnyearsmiley:

سلام دختر خانوم گل شرقي... به نظرم خيلي خوب داري پيش ميري گلم من تازه 504رو شروع كردمو درس دومم..

به نظرم تا آخر تابستون زبان پايه مون رو تقويت كنيم يعني 504 و تافل رو خوب بخونيم..با توكل بر خدا پائيزم يه برنامه درست ميريزيم و همه درسارو توش جا ميديم يعني دو سوم روز درسهاي تخصصي، يك سوم روزم زبان لزگي تا آخر پاييز..بعدشم دوباره باهم ميچينيم گلم..:4d564ad6:

اميدوارم صاحب اين ماه مبارك دست هممون رو بگيره...

ممنون غزل جون.... خودم هم گفتم تا آخر تیر یکم زبانمو پیش ببرم ....بعدش از اول مرداد خوب و جدی همه ی درس ها رو بخونم....
اما نمیدونم چرا فکر میکنم عقبم!!! :sadsmiley:
شما همه سال اولی هستید؟؟

eco.bio

New member

دوست عزیز چون تو آزمون وزارت بهداشت از گرامر سوال نمی یاد بهتره که وقت برای گرامر نذاریم

شما که از الان شروع کردین صد در صد گرامر هم بخونین. درسته تو ازمون سوال از گرامر نمیاد ولی تا شما گرامر بلد نباشین تو ترجمه کردن به مشکل بر میخورین برفرض مثال ساختار مجهول رو بلد نباشین ممکنه معلوم معنی کنین اون وقت تو درک مطلب دچار مشکل میشین و نهایتش گزینه اشتباه رو انتخاب میکنین

Maryam.A

Well-known member
تورو خدا روحیه بدین بچه ها....
پایه باشیم همه با هم از حالا جدی شروع کنیم....:riz304:

به نظر من کم کم بخون و پیوسته
به مرور زیادش کن
که ازش زده نشی
خب روزی 4درس 504 خیلی انرژی میگیره
زبانتو کم کن تغذیه رو از روزی 1صفحه شده شروع کن
کم کم تعدارد صفحاتتو ببر بالا همراه با دوره
اینجوری خودتم لذت میبری
مطمئن باش موفق میشی:a2d3:

Maryam.A

Well-known member

سلام عزیزم
اگه ریدینگاش باشه بهتره
اگه نه همونم از نخوندن بهتره

برا لایتنر به این ترتیب برچسب بزن به خونه ها تا یادت نره
خونه اول:1گروه/روز اول
خونه دوم:2روز/2گروه
خونه سوم:4روز/4گروه
خونه چهارم:8روز/8گروه
خونه پنجم:15روز/15گروه

بازم استفاده کن اگه متوجه نشدی
دوباره و جزئی تر توضیح میدم

دختر شرقی

New member
به نظر من کم کم بخون و پیوسته
به مرور زیادش کن
که ازش زده نشی
خب روزی 4درس 504 خیلی انرژی میگیره
زبانتو کم کن تغذیه رو از روزی 1صفحه شده شروع کن
کم کم تعدارد صفحاتتو ببر بالا همراه با دوره
اینجوری خودتم لذت میبری
مطمئن باش موفق میشی:a2d3:

دیگه دارم 504 رو تموم میکنم. اما تافلو دیگه کم کم میخونم....به جاش درس های دیگه رو کم کم شروع میکنم و تعداد صفحاتشون رو بیشتر میکنم.....:smilies-azardl (181
اما راس میگی ... بهتره تغذیه رو از یه صفحه شروع کنم.از هیچی بهتره....
مرسی عزیزم....:riz304:

ghazal26

New member
ممنون غزل جون.... خودم هم گفتم تا آخر تیر یکم زبانمو پیش ببرم ....بعدش از اول مرداد خوب و جدی همه ی درس ها رو بخونم....
اما نمیدونم چرا فکر میکنم عقبم!!! :sadsmiley:
شما همه سال اولی هستید؟؟

نه عزيزم اصلا عقب نيستي باور كن! اينقدر به خودت استرس بي دليل وارد نكن گلم
من دوساله كه فارغ التحصيل شدم اما 92رو نرفتم آزمون بدم چون نخوده بودم اما امسال اگر خداي مهربون بخواد ديگه ميخوام جدي بخونم

fatalist

New member
سلام عزیزم
اگه ریدینگاش باشه بهتره
اگه نه همونم از نخوندن بهتره

برا لایتنر به این ترتیب برچسب بزن به خونه ها تا یادت نره
خونه اول:1گروه/روز اول
خونه دوم:2روز/2گروه
خونه سوم:4روز/4گروه
خونه چهارم:8روز/8گروه
خونه پنجم:15روز/15گروه

بازم استفاده کن اگه متوجه نشدی
دوباره و جزئی تر توضیح میدم
سلام مریم من یه سوالی دارم .من کتاب تافل فلش کارتشو دارم جعبه لایتنر و هم درست کردم ولی با فلش کارت چه جوری میتونم از جعبه لایتنر استفاده کنم آخه روی هر فلش کارت چند تا کلمه نوشته:sadsmiley:

Maryam.A

Well-known member
سلام مریم من یه سوالی دارم .من کتاب تافل فلش کارتشو دارم جعبه لایتنر و هم درست کردم ولی با فلش کارت چه جوری میتونم از جعبه لایتنر استفاده کنم آخه روی هر فلش کارت چند تا کلمه نوشته:sadsmiley:

سلام fatalist جان
روی هر برگه باید 1 لغت بنوسی و پشتش معنیشو
که اگه به انگلیسی باشه بهتره
فلش کارت و با لایتنر نمیخونن
در ضمن مثال فلش کارت با کتاب فرق داره ها

fatalist

New member
کتابشم دارم ولی دیدم با فلش کارت راحتره . پس باید بشینم خودم فلش کارتشو درست کنم . مرسی عزیزم از راهنماییت

bakhshi

New member
سلام
5 درس اول تافل فلش کارت شد
toefl | Quizlet

monija جان

سلام
من در این سایت عضو هستم نام کاربریم bakhshi هستش

اما هر بار

join class
میزنم جواب نمی یاد
الانم این ۵ درس تافل قفل هستش..........چررررررررررراااااااااااااااااااااا؟:13::21::idea_majidonline:

آخرین ویرایش:

mojnia

New member
اساتید محترم :
5 درس اول تافل (75 کلمه )بصورت آنلاین فلش کارت شده .ضمنا قابلیت جدیدی هم به سایت اضافه شده که پشت و روی فلش کارت ها را میشه دید.
جهت آموزش می تونید از لینک زیر استفاده کنید:
http://olumpezeshki.ir/forum/thread5787.html

برای تافل ابتدا باید عضو باشید و بر روی تافل کلیک کرده در خواست عضویت در را بدهید و بعد از تایید استفاده کنید
toefl | Quizlet

بالا