کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

kiana

New member
خب دوستان 15 نفر شدیم به تک تک دوستان خوشامد می گم امیدوارم بتونیم با موفقیت کتاب رو به اتمام برسونیم :smilies-azardl (113

kiana

New member
برنامه به این صورته که هر هفته 2 درس می خونیم بهتره که برا لغات از جعبه لایتنر استفاده کنیم. در طول هفته اگه اشکال یا سوالی داشتیم همینجا مطرح می کنیم من که خودم حداقل روزی یه بار سر می زنم تا فعالیت ها رو رصد کنم :sarma:
هر سه شنبه گزارش کار رو همین جا اعلام می کنیم لطفا تنبلی نکنید و گرنه :p7977cujr38iyymsu8:

از شوخی گذشته، درساتونو خوب بخونید تا با موفقیت کتاب رو تموم کنیم :riz277:

Maryam.A

Well-known member
اکی من استارتو زدم:ad54ad:
بسم ا... الرحمن الرحیم
پیش بسوی شروع تافل و اتمامش

فیندیخ

New member
بچه ها منم هسسسستمممم...خیلی خیلی پیشنهاد خوبی بود.ایشاللله از فردا شروع می کنیم...با جعبه لایتنر که به شدت موافقم....به نظر من اولش با هفته ای دو درس شروع کنیم.بعدش که راه افتادیم هفته ای سه درس...چون فک کنم با هفته ای دو درس تقریبا 4 ماه طول میکشه تموم شه...

khoudaei

New member
سلام منم هستم
به نظر من همون 2 درس باشه خووووووووووووووووووو
کمی هم به فکر ما شاغلها باشید

nardoon

New member
واااااااااااااااااااااااااای عالییییییییییییییییییییییییییییییه منم هستم اساسی....:thumbsupsmileyanim:

z.d

New member
سلام دوستان من تازه بااین سایت آشنا شدم شما ازکی شروع کردین؟:sadsmiley:کم مونده تموم کنین؟؟؟؟؟:33::sadsmiley:

shima.p

New member
منم هستم
من دارم اینترچنج میخونم البته واسه کنکور نه واسه مکالمه اینا... اینو تا آخر تابستون تموم میکنم دوس دارم واسه کنکور که خدایی نکرده اگه قبول نشم دوباره با شما بخونم

kiana

New member
یکی به داد من برسه :5: از درس اول 75 تا لغت در آوردم :13: همه چی از یادم رفته :14:

Maryam.A

Well-known member
یکی به داد من برسه :5: از درس اول 75 تا لغت در آوردم :13: همه چی از یادم رفته :14:

خب اگه اینطوری که من گفتم بخونی کمتر اذیت میشی
3روز تو هفته رو بذار واسه 1درس
بعدش با لایتنر بخون
هرچه قدر بری جلوتر راحتتر میشی
کمتر لغت در میاری
اگه یه کاری بکنی که خیلی عالیه
لغاتتو به انگلیسی در بیار و حفظ کن
ما موفق میشیم:smilies-azardl (113

kiana

New member
خب اگه اینطوری که من گفتم بخونی کمتر اذیت میشی
3روز تو هفته رو بذار واسه 1درس
بعدش با لایتنر بخون
هرچه قدر بری جلوتر راحتتر میشی
کمتر لغت در میاری
اگه یه کاری بکنی که خیلی عالیه
لغاتتو به انگلیسی در بیار و حفظ کن
ما موفق میشیم:smilies-azardl (113

آخه از خودم عصبانیم خیلی وقته خوندن زبان رو گذاشتم کنار همه لغات یاد رفته :dadad4:
ولی راست می گی هر چی پیش بریم لغات کمتر میشن ما هم راحت تر به حسابشون می رسیم :thumbsdownsmileyani

Maryam.A

Well-known member
آخه از خودم عصبانیم خیلی وقته خوندن زبان رو گذاشتم کنار همه لغات یاد رفته :dadad4:
ولی راست می گی هر چی پیش بریم لغات کمتر میشن ما هم راحت تر به حسابشون می رسیم :thumbsdownsmileyani

mojnia یه فلش کارت گذاشته از درس 1
خیلی باحاله یه سری بزن

دختر شرقی

New member
بچه ها؟؟؟:rolleyessmileyanim:
جریان این ریدینگاش چیه؟
چه طوره باید بخونیمشون؟
من کلماتشو حفظ کردم اما ریدینگاشو نخوندم هنوز.....

بالا