کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

kiana

New member
بچه ها؟؟؟:rolleyessmileyanim:
جریان این ریدینگاش چیه؟
چه طوره باید بخونیمشون؟
من کلماتشو حفظ کردم اما ریدینگاشو نخوندم هنوز.....
بعلهههه ریدینگارو حتما بخون توی اونا هم لغت هست که شاید بلد نباشی اونارم بخون :smilies-azardl (181

سلام کیانا خانم خوب هستید منم هستم در مورد خوندن زبان لطفا منو راهنمایی کنید چطور و از کجا شروع کنم؟

bioshimi93

New member
بچه ها هر شب 7 تا لغت بخونید از کتاب بخونید بهتره با مثال تو ذهن می مونه بعدش هرشب لغات قبلی رو دوباره بخونید اینطوری میشه یاد گرفت باید هر دفعه درسای قبلی ام دوره کنید.موفق باشید

cnidaria_cnida19

New member
سلام بچه ها من يه درسو تموم كردم .يك درس هم از كتاب گرامر تافل خوندم. حتما ريدينگ ها رو بخونين. منم فلش كارت دارم ولي اون كافي نيست فلش كارت برا مرور خوبه.ولي خداييش خيلي وقتمو گرفت. الان هيچ انر‍ژي ندارم برا درس خودم

Maryam.A

Well-known member
بچه ها هر شب 7 تا لغت بخونید از کتاب بخونید بهتره با مثال تو ذهن می مونه بعدش هرشب لغات قبلی رو دوباره بخونید اینطوری میشه یاد گرفت باید هر دفعه درسای قبلی ام دوره کنید.موفق باشید

ممنون از راهنماییت

Maryam.A

Well-known member
سلام بچه ها من يه درسو تموم كردم .يك درس هم از كتاب گرامر تافل خوندم. حتما ريدينگ ها رو بخونين. منم فلش كارت دارم ولي اون كافي نيست فلش كارت برا مرور خوبه.ولي خداييش خيلي وقتمو گرفت. الان هيچ انر‍ژي ندارم برا درس خودم

سلام من که گفتم روزی 7 و 8 لغت یه روزم برا تمرینا
خودتونو خسته نکنید که زده شید ازش

cnidaria_cnida19

New member
من بايد روزي يه درس بخونم حتما.25 مرداد بايد ازمون زبان بدم وگرنه نميتونم كنكور دكترا رو بدم

kiana

New member
سلام کیانا خانم خوب هستید منم هستم در مورد خوندن زبان لطفا منو راهنمایی کنید چطور و از کجا شروع کنم؟

سلام آقا مهدی خوش اومدید. از اول تاپیک اگه پست ها رو بخونید کاملا متوجه میشید. به طور خلاصه کتاب لغات ضروری تافل رو از امروز شروع کردیم هر هفته 2 درس می خونیم. برا لغات از لایتنر استفاده کنید بهتره. در طول هفته اگه مشکل یا سوالی داشتید همینجا مطرح کنید دوستان یا من سعی می کنیم جواب بدیم. هر سه شنبه هم گزارش کارتون رو اینجا اعلام می کنید. موفق باشید :thumbsupsmileyanim:

love virology

New member
دروووود بچه هاااااااا مو گیج شدوووووووووم رفتووووم انتشارات جنگل چندتا کتاب لغات ضروری تافل هست کدومشوووووو بگیروووووووم لطفاااااا راهنمایی بکنید ترجمه کیو بگیرووووم ادرس کامل کتابکوووووو رو سی مو بگین سپاااااااااااااااااااااااااااااس

e-arab

New member
سلام منم لغاتشو با معنی انگلیسی و فارسی حفظ کردم اما متاسفانه کتابو ندارم فعلابا کتابی که دانلود کردم میخونم اونم که ریدینگ نداره!!!!!!
بهتره هر چه زودتر برم کتابو تهییه کنم
موفق باشید

kiana

New member
51O8gBmIqgL.jpg

عکس کتاب اینه مترجم های زیادی داره من خودم ترجمه مهدی سید آبادی رو دارم.

دختر شرقی

New member
بعلهههه ریدینگارو حتما بخون توی اونا هم لغت هست که شاید بلد نباشی اونارم بخون :smilies-azardl (181

میخونیش بعد ازت سؤال کرده جواب سوالو میدی، اکی؟

ممنون بچه ها....شما در روز چند ساعت زبان می خونید و چند ساعت درس های دیگه رو؟؟؟

kiana

New member
ممنون بچه ها....شما در روز چند ساعت زبان می خونید و چند ساعت درس های دیگه رو؟؟؟
من که ساعت مشخصی ندارم فعلا زبان و بیوشیمی می خونم تا عادت کنم به هر روز خوندن بعد می خوام یه برنامه ریزی درست و حسابی انجام بدم چون سال اولمه کنکور می خوام بدم هنوز مطمئن نیستم چه جوری برنامه ریزی کنم :dadad4:
البته اگه دوستای با تجربه تر لطف کنن برنامه هاشونو بگن ما هم بهره ای ببیریم ممنون میشیم :ad54ad:

love virology

New member
وووولک برنامه مثلااااااااا مو که میخااااااام ویرووس امتحان بدوووووووم اینده اول درسای ضریب بالا شروع میکونووم و درسی که ضریب سختیش بالاست برا ما مولکولی هست پس ویروس و ایمنی و زبان که ضریب بالا دارن رو با مولکولی میخونم بعد میرم سراغ درسای با ضریب 1 و کم اهمیت مثه قارچ انگل بیو و باکتری هم به درسای ضریب بالا میرسم هم ضریب 1/ و راستی اگر چند منبع داریید تلفیقی بخونید مثلا میکرووب باید زینسر جاوونز و مورای بخوونی اگه جاووتزو میخونی 1فصل همون فصلو برو رو مورای و زینسر بخوون و خلاصه برداری این یه شماتیک کاری هست اکثر رشته هااااااااا میشه همین کاریو کررررررررد پیوسته پیرووز باشید خدا رو کوووولتووووووووووووون

بالا