کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eco.bio

New member
كادر طوسي صفحه 108 مهارت ششم
متن اول و دوم صفحه 108 و 109و110
و صفحه 110تا انتهاي صفحه 114 را به فارسي روان ترجمه شود در واقع از صفحه 108 تا انتهاي 114ميشه
کسی برمیداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایمیلم:
sara.iranmanesh20@yahoo.com

ایران خانم من بر میدارم
الان واستون ایمیل هم زدم. کی براتون بفرستم؟:auizz3ffy9vla57584x

yyy

New member
سلام ایران خانم

اگه میشه به من هم متن بدین واسه ترجمه :smilies-azardl (113

leila00

New member
سلام ...من یه سوال داشتم دوستان شما چجوری کلمات جدید متن های این کتاب را بخاطر می سپارید ؟ من که واقعا برام سخت بود .
در ضمن من مشکلم این ه که متن را درک میکنم ولی سوالات را نمیتونم درست جواب بدم :New (6):

Arina

New member
سلامxavi,thicketyازاعلام رضایت شمامتشکرم.
منتظرنظربقیه هم هستم
مرسی

iran khanom

Member
از ابتدای صفحه 115 تا انتهای صفحه 123 یعنی از تمرین 5 مهارت 6 تا انتهای سوال 43 کسییییییییییییییییی برمیداره؟؟؟؟
بچه ها متاسفانه اعلام آمادگی میکنند ولی متن برنمیدارن من از این به بعد قسمت بندی آخر میذارم و هر کس اون قسمتو میخواد اعلام آمادگی کن وقتی اون قسمت برداشته شد قسمت بعدی رو میذارم ببینم کی برمیداره

آخرین ویرایش:

zi_66

New member
سلام ایران خانم من بر می دارم براتون ایمیل زدم.تا کی وقت دارم؟
از ابتدای صفحه 115 تا انتهای صفحه 123 یعنی از تمرین 5 مهارت 6 تا انتهای سوال 43 کسییییییییییییییییی برمیداره؟؟؟؟
بچه ها متاسفانه اعلام آمادگی میکنند ولی متن برنمیدارن من از این به بعد قسمت بندی آخر میذارم و هر کس اون قسمتو میخواد اعلام آمادگی کن وقتی اون قسمت برداشته شد قسمت بعدی رو میذارم ببینم کی برمیداره

reihoon

New member
ey baba. khob man sob be sob miam sar bezanam, injuri ke ghable man hameye ghesmataro vardashtan.

lotfan ye ghesmato bezarin ta man tarjome konam, mailamo ham dadam, vali engar alaghei be inkar nist.

iran khanom

Member
سلام ایران خانم من بر می دارم براتون ایمیل زدم.تا کی وقت دارم؟
سلام دوست گرامی تا15مهر

آخرین ویرایش:

iran khanom

Member
ey baba. khob man sob be sob miam sar bezanam, injuri ke ghable man hameye ghesmataro vardashtan.

lotfan ye ghesmato bezarin ta man tarjome konam, mailamo ham dadam, vali engar alaghei be inkar nist.

صفحه124 تا انتهای صفحه128 (نمونه ای از سوالات سنوات گذشته مهارت ششم)آیا انجام میدهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iran khanom

Member
مهارت هفتم از کادر طوسی صفحه130تا انتهای متن 10 مهارت هفتم صفحه134 کسی برمیداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arina

New member
سلام ایران خانم بفرماییدترجمه کاربر Ranaرودریافت کردید؟براتون ایمیل زده
باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا