کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

reihoon

New member
ey baba. khob man sob be sob miam sar bezanam, injuri ke ghable man hameye ghesmataro vardashtan.

lotfan ye ghesmato bezarin ta man tarjome konam, mailamo ham dadam, vali engar alaghei be inkar nist.

صفحه124 تا انتهای صفحه128 (نمونه ای از سوالات سنوات گذشته مهارت ششم)آیا انجام میدهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale

iran khanom

Member
از ابتدای صفحه 135 تا انتهای صفحه 141 یعنی از متن یازده شروع میشه کسی برمیدارهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iran khanom

Member
از ابتدای صفحه 135 تا انتهای صفحه 141 یعنی از متن یازده شروع میشه کسی برمیدارهههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی متن نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arina

New member
بله دریافت شد خواهشا دوستان در فایلشون نام کاربری و نام قسمتی را که ترجمه کرده اند بنویسند مرسی[/QUOTE
مرسی ولی چون خودتون متنی که قراربودترجمه کنه روبراش فرستادین نام قسمتشونمیدونه.بازم ببخشید

iran khanom

Member
بله دریافت شد خواهشا دوستان در فایلشون نام کاربری و نام قسمتی را که ترجمه کرده اند بنویسند مرسی[/QUOTE
مرسی ولی چون خودتون متنی که قراربودترجمه کنه روبراش فرستادین نام قسمتشونمیدونه.بازم ببخشید

خواهش میکنم موفق باشین

iran khanom

Member
از ابتدای صفحه 135 تا انتهای صفحه 141 یعنی از متن یازده شروع میشه کسی برمیدارهههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی متن نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ندا*

New member
سلام ایران خانوم منم میخوام تو طرحتون شرکت کنم اما نمیدونم چه جوری واز کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iran khanom

Member
سلام ایران خانوم منم میخوام تو طرحتون شرکت کنم اما نمیدونم چه جوری واز کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما این قسمت رو به فارسی روان ترجمه کنید و برای من بفرستید و در آخر بقیه ترجمه ها رادریافت کنید؟آیا انجام میدهید؟؟؟؟؟؟؟/
از ابتدای صفحه 135 تا انتهای صفحه 141 یعنی از متن یازده شروع میشه

یگانه

New member
ترجمه صفحات 26-27-28 که اخر مرداد خدمتتون فرستادم.
ممنون ایران خانم

ندا*

New member
شما این قسمت رو به فارسی روان ترجمه کنید و برای من بفرستید و در آخر بقیه ترجمه ها رادریافت کنید؟آیا انجام میدهید؟؟؟؟؟؟؟/
از ابتدای صفحه 135 تا انتهای صفحه 141 یعنی از متن یازده شروع میشه

باشه فقط اینکه یه کم فرصت میخوام اینروزا سرم شلوغه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا