کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iran khanom

Member
سلام ظاهرا صندوق دريافتتون پر شده.پيام هام نميرسه. متن 1 و 2 روانجام دادم ولي ميخام ارسال كنم ميگه آيديتون اشتباهه .چه كنم؟

سلام صندوق پیامهامو خالی کردم .ور درضمن لغاتتون به آیدیه من ارسال شده

iran khanom

Member
کسی برای این قسمتهای باقی مانده اعلام همکاری نمیکنه.کسانی نیستند این قسمتها رو تقسیم کنیم؟؟؟

نبوددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد؟؟؟

مهارت 12 متن 3و4و5و6و7(متن1و2انجام شده)

86-85 صبح

آخرین ویرایش:

kapa

New member
سلام به دوستان عزیز ... طبق قولم تا آخر شب لغتای موظفی خودمو تحویل میدم ان شاالله
:ahi5slcgm04mi8jqqkl

kapa

New member
سلام .. لغات من آماده شد خداروشکر ..

چکارشون کنم ؟!!!

kapa

New member
با اجازه همگی ، گذاشتمش توی بخش کلمات لزگی . به صورت دوتا فایل word مرتب و دسته بندی شده

kapa

New member
ایران خانوم میشه لطف کنید ، حالا که من کارمو انجام دادم ، اون فایل word اصلی که خودتون داشتید رو بفرستید به ایمیل من ؟؟؟ البته خیلی ممنون میشم

morteza.soheily@gmail.com

iran khanom

Member
اين متون مونده كسي نميخواد اينا رو برداره:
مهارت دوازدهم(متن 3و4و5و6و7)
متنهاي متفرقه متن 15 تا20
سال83-82سری صبح(متن 1و2و3و4و5)
سال 86-85سری صبح

آخرین ویرایش:

YASIN

New member
سلام ایران خانم
کلمات رو ارسال کردم. نیازی به فایل word لغات ندارم چون فرصت خوندنشو ندارم. به نظر من فایل رو برای استفاده دیگر دوستان روی سایت بذارید چراکه اولا زکات علم نشر و انتشار اونه ثانیا در اختیار داشتن این لغات مثل در اختیار داشتن هزار کتاب دیگه ایست که خیلی هامون فرصت خوندنشو نداریم خیلی ها هم میخونن اما قبول نمیشن چون تا خدا نخواد برگ از درخت نمی افته.
با آرزوی موفقیت برای تمام ایرانیان عزیز

iran khanom

Member
سلام فايل جديد ورد ارسال شد.بچه ها فايلها بدستتان رسيد؟

آخرین ویرایش:

patris

New member
سلام.مرسی فایل جدید به دستم رسید.ولی فایل قبلی رو برام نفرستادین.ممنون میشم اگه زحمتشو بکشین

Anesthesia

Member
سلام ایران خانم
کلمات رو ارسال کردم. نیازی به فایل word لغات ندارم چون فرصت خوندنشو ندارم. به نظر من فایل رو برای استفاده دیگر دوستان روی سایت بذارید چراکه اولا زکات علم نشر و انتشار اونه ثانیا در اختیار داشتن این لغات مثل در اختیار داشتن هزار کتاب دیگه ایست که خیلی هامون فرصت خوندنشو نداریم خیلی ها هم میخونن اما قبول نمیشن چون تا خدا نخواد برگ از درخت نمی افته.
با آرزوی موفقیت برای تمام ایرانیان عزیز

با نظر یاسین موافقم.اگه ممکنه بزارین تو سایت.ممنون میشم.

iran khanom

Member
سلام.مرسی فایل جدید به دستم رسید.ولی فایل قبلی رو برام نفرستادین.ممنون میشم اگه زحمتشو بکشین

سلام عزيزم اين فايل جديد همان فايل قبليست كه چند قسمت به آن اضافه شده است.و اين جديدترين نسخه كلمات بود و هر موقع كلماتي ارائه بشه به فايل قبلي من كلمات را اضافه نموده و برايتان ميفرستم.

patris

New member
سلام عزيزم اين فايل جديد همان فايل قبليست كه چند قسمت به آن اضافه شده است.و اين جديدترين نسخه كلمات بود و هر موقع كلماتي ارائه بشه به فايل قبلي من كلمات را اضافه نموده و برايتان ميفرستم.
مرسی عزیزم متوجه شدم

katii

New member
سلام دوستان
من تقريبا از عيد شروع كردم به خوندن الن مهارت 7م
حس ميكنم قبلي هارو يادم رفته
ميتونم از لغاتي كه درآوردين استفاده كنم؟
لطفا زود زود زود جوابمو بدين

admin

Active member
پرسنل مدیریت
هیچ اتفاقی نیفتاده... حواستون باشه بحث از موضوع اصلیش منحرف نشه

kapa

New member
هیچ اتفاقی نیفتاده... حواستون باشه بحث از موضوع اصلیش منحرف نشه

به به سلام ادمین عزیز ..

بابا گلی به گوشه ی جمالت , پستارو درو کردی ( شوخی)

مرسی ...

دوستان خواهشا نصیحت ادمین رو انجام بدید

یا علی

iran khanom

Member
سلام عزيزان من دوباره برگشتم.خدا رو شكر.ادمين گرامي قضيه رو فيصله داد.ما كار خود را ادامه ميدهيم.از همه دوستان و عزيزاني كه حامي من بودند كمال تشكر را دارم.دوستان دوباره به من انگيزه اي دوباره دادند.مرسي.همه در پناه خداوند سالم و موفق باشيد.:rose::heart::smilies-azardl (113:painting:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا