کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iran khanom

Member
با لطفي كه بچه ها كردن فقط اين متون مونده كسي نميخواد اينا رو برداره:
متنهاي متفرقه متن 18/19/20
حالا كامل برنداشتين به اتفاق يه دوست ديگه دوتايي بردارين.نصف نصف.

vitamin

New member
18 هم سهم من لغاتو به ميلتون ميفرستم ايران خانم اشكالي كه نداره ؟

kapa

New member
وايييييييييييييييييييي
خيلي ممنونم.لطف كرديد.خيلي خوشحالم كردين.شرمنده همتون شدم.هر موقع كه تونستين ارائه بدين

سلام .. شرمنده دیر جواب میدم ..
واقعا در برابر زحمات شما ناقابله ...

میخوام در یه اقدام تاکتیکی و برنامه ریزی شده , به حول و قوه الهی متن متفرقه 19 و 20 رو هم بردارم که دیگه کار به پایان برسه ان شاالله(البته + مهارت دوازدهم که قول داده بودم)

katii

New member
يكي جواب منو بددههههههههههههه
چه جوري اجازه دارم از اين لغات استفاده كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

iran khanom

Member
سلام .. شرمنده دیر جواب میدم ..
واقعا در برابر زحمات شما ناقابله ...

میخوام در یه اقدام تاکتیکی و برنامه ریزی شده , به حول و قوه الهی متن متفرقه 19 و 20 رو هم بردارم که دیگه کار به پایان برسه ان شاالله(البته + مهارت دوازدهم که قول داده بودم)

خيلي لطف كردين.مرسي.خيلي زحمت ميشه براتون.از همگي ممنونم.انشاله شما و بقيه بچه ها همگي موفق باشيد و خدا بهترينا رو بهتون بده

iran khanom

Member
به نام خدا
مژده مژده مژده
خدا رو شكر تمام شد
اگر بچه ها اين چند تا متوني كه برداشتند رو ارائه بدن.ما كتاب لزگي رو تموم كرديم
به افتخار هممون
يه كف مرتب
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
انشاله همگي قبول شيم
:auizz3ffy9vla57584x

kapa

New member

بچه ها خواهشا فکر نکنید این حرفو میزنم که کار خودمو کم کنم ... فقط به به خاطر اینکه کتی خانم بتونن از لغات استفاده کنن(چون برای استفاده باید در طرح شرکت کرده باشن) میگم : کتی خانم شما میتونید متن 19 از متون متفرقه( یا اگه خواستید به جاش متن 20) رو بردارید انجام بدید بعد لغاتشو ایمیل کنید برای ایران خانم ... ( اکثریت لغات اون متن باید درآورده بشه و معنی بشه) .... ( هیچ منتی هم سرتون نیست به خاطر این حرفم...از روی همکاری گفتم ) اگه مایلید اینجا اعلام کنید

یا علی.

آخرین ویرایش:

kapa

New member
خيلي لطف كردين.مرسي.خيلي زحمت ميشه براتون.از همگي ممنونم.انشاله شما و بقيه بچه ها همگي موفق باشيد و خدا بهترينا رو بهتون بده

بابا این حرفا چیه ؟؟؟؟ انجام وظیفه ست .. فقط چون حجمش رفت بالا یه کوچولو , تا انتهای هفته ی آینده وقت میخوام که انجامش بدیم ان شاالله

ان شاالله همه بچه ها قبول شن

karshenasgh

New member

سلام دوست عزیز. برای شرکت در طرح و استفاده از لغات حتماً باید یه قسمتی رو از کتاب لزگی برداشته و لغات آن را با معنی برای ایران خانوم بفرستی یا در تاپیک کلمات لزگی قرار بدی. بعد میتونی از لغات استفاده کنی.
به نظر من هم چون حجم کار kapa عزیز زیاد شده اگر کتاب لزگی رو داری لطفاً متن های 19 و 20 از قسمت متن های متفرقه که بعد از مهارت دوازدهم شروع میشن رو بردار و لغاتشو در بیار تا بتونی در طرحمون سهیم بشی. موافقی؟

kapa

New member
سلام دوست عزیز. برای شرکت در طرح و استفاده از لغات حتماً باید یه قسمتی رو از کتاب لزگی برداشته و لغات آن را با معنی برای ایران خانوم بفرستی یا در تاپیک کلمات لزگی قرار بدی. بعد میتونی از لغات استفاده کنی.
به نظر من هم چون حجم کار kapa عزیز زیاد شده اگر کتاب لزگی رو داری لطفاً متن های 19 و 20 از قسمت متن های متفرقه که بعد از مهارت دوازدهم شروع میشن رو بردار و لغاتشو در بیار تا بتونی در طرحمون سهیم بشی. موافقی؟

بابا چوب کاریم نکنین ... حجم کار هرچه قدر هم بره بالا بالاخره با توکا به خدا انجامش میدم ... نظر لطفته ..

اما یکیشم بردارن که بتونن در طرح شرکت کنن خوبه

مخلصم هم رشته ای ....

iran khanom

Member
kapaعزيز ممنون از زحمات بسيار زيادت.متوني كه شما برداشتين بسيار حجمش زياد شده و زحمت مي افتيد يك كاربر ديگه درخواست متن كردند اگر اجازه بديد متن 19 و 20 رو به يك كاربر جديد بديم كه درخواست متن كردند.البته اين كاربر كتي نيست چون خبري ازش نيست و موافقتشو اعلام نكرده يك كاربر ديگه درخواست متن كرده كابر amirreza.كاپاي عزيز منتظر جوابت هستم.موافقت ميكنيد؟منتظر جوابتان هستم.

آخرین ویرایش:

iran khanom

Member
كاربر katii شما هم اگر مايل به همكاري هستيد صريحاو سريعا اعلام فرماييد

kapa

New member
kapaعزيز ممنون از زحمات بسيار زيادت.متوني كه شما برداشتين بسيار حجمش زياد شده و زحمت مي افتيد يك كاربر ديگه درخواست متن كردند اگر اجازه بديد متن 19 و 20 رو به يك كاربر جديد بديم كه درخواست متن كردند.البته اين كاربر كتي نيست چون خبري ازش نيست و موافقتشو اعلام نكرده يك كاربر ديگه درخواست متن كرده كابر amirreza.كاپاي عزيز منتظر جوابت هستم.موافقت ميكنيد؟منتظر جوابتان هستم.

سلام .... خیلی خیلی خیلی شرمنده که دیر به دیر جواب میدم ...

به خاطر درسا کمتر میام ... خیلی شرمنده
بله اجازه ما هم دست شماست

اینجوری کار هم سریع تر پیش میره ...
اگه ایشون هم باز جواب ندادن , به خودم امر کنید

بازم عذر بابت دیر جواب دادن

آهااااا راستی , اصلا زحمت نیست

kapa

New member
الان نگا کردم دیدم با یه روز فاصله جواب دادم ... واااااییییییییییییییییییییییی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا