کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pashmak

New member
دوستان چون من وقت آزاد دارم تصمیم گرفتم برای دوستان این کتاب رو ترجمه کنم و فلش کارت هاش رو در آرم ترجمه و فلش کارت ها ایشا الله برای بچه های سال 93 آماده بشه شماها شانش ندارید :sadسلام مرسی از الان بگم من میخام نفر اول چون هم احتمال قبولیم کمه هم زبان مفیده ودوسش دارم:thanks:

hassan.n

New member
سلام چطور میتونم زودترفیلمهاشوگیربیارم:smiliess (12):

سلام
مرکز زبان دانشگاهی با مشارکت نشر جامعه نگر ، کتاب درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی توسط خود استاد لزگی تدریس می شود که مبلغ آن 350،000 تومان است و بسته مکاتبه ای فیلم های آموزشی برای شهرستانی ها موجود است که مبلغ آن 450،000 تومان است. (با ترجمه دقیق تمامی متون و لغات و مترادف فیلم برداری شده از دوره حضوری برای داوطلبان غیر تهرانی ، ).به نظر من چون قیمت بسته مکاتبه ای از کلاسهای حضوری بیشتر است ارزش نداره .
تلفن : 66906727-021

ali tafakori

New member
سلام دوستان من باید ترجمه مهارت ها و لغات رو پیدا کنم از کجا باید پیدا کنم لینکشو بهم بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////

par ya

New member
دیگه این کتاب لزگی داره دیونم میکنه اصلا پیش نمیره بچه ها نظرتون درمورد رضازاده چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elhamkhanom

New member
سلام منم موافقم لزگی واقعا وقت گیره!!منم ازش خسته شدم..با اینکه زبانم خوبه ولی کند پیش میرم...توصیه دوستان چیه؟چی کار کنم؟[/B]

mohsen_1368_m

New member
سلام
به نظر من وقت گذاشتن روی کتاب لزگی ارزششو داره. اگه نمیرسید قسمت های سوالات سنوات گذشته رو حذف کنید.
کتاب آقای لزگی تا مهارت 7 کند پیش میره ولی به بعد سرعتتون بیشتر میشه چون اکثر کلمات تکراری هستن!
موفق باشید.

bakhshi

New member
سلام
مرکز زبان دانشگاهی با مشارکت نشر جامعه نگر ، کتاب درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی توسط خود استاد لزگی تدریس می شود که مبلغ آن 350،000 تومان است و بسته مکاتبه ای فیلم های آموزشی برای شهرستانی ها موجود است که مبلغ آن 450،000 تومان است. (با ترجمه دقیق تمامی متون و لغات و مترادف فیلم برداری شده از دوره حضوری برای داوطلبان غیر تهرانی ، ).به نظر من چون قیمت بسته مکاتبه ای از کلاسهای حضوری بیشتر است ارزش نداره .
تلفن : 66906727-021
salam
in kelas kojast?!moasesesast

سلام دوستان ترجمه ی لزگی رو اگه امکانش هست برای منم بفرستین.خیلی ممنون میشمalipsychologist69@gmail.com

nutgirl92

New member
]bacheaaa in 2ta test chi mishe

a balanced diet,regular exercise and good hygiene are .......to physical and mental well-being
trivial
crucial
detrimental
futile

a young man's unsuccessful search for a job led to his....
accomplishment
gratification
equilibrium
frustration

سوال اولو گفته detrimental اما من نمیفهمم چرا؟؟؟

سوال بعدیشم گفته accomplishment!!!!!!!!! یعنی جوری شد ک تصمیم گرفتم منم برم دنیال کار و بی نتیجه بمونه تا منم accomplish بشم:riz481:

sara00

New member
سلام دوستان اگه ممکنه ترجمه لزگی را برا منم بفرستید ممنون.sara00x48@yahoo.com

یاسمن

New member
سلام ، بچه ها می دونید از کجا میشه سوالات زبان سال 90 و 91 رو دانلود کرد ؟ مال صبح و عصر پنجشنبه و صبح جمعه ی پارسال خصوصا ، لزگی من اینارو نداره

tabestan

New member
سلام ، بچه ها می دونید از کجا میشه سوالات زبان سال 90 و 91 رو دانلود کرد ؟ مال صبح و عصر پنجشنبه و صبح جمعه ی پارسال خصوصا ، لزگی من اینارو نداره

سلام شما میتونید تو بخش دانلود کنکورهای گذشته.آزمونهایی که تو اون تاریخا برگزار شده دانلود کنی و قسمت زبانشو بخونی:bunnyearsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا