کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nori

New member
دوستان خواهش میکنم نتیجه مشورتهاتونو زودتر انجام بدید من فایل رو دارم اما حالا که میدونم راضی نیستین استفاده نمیکنم و تا حالا خودم کلمات و ترجمه 3تا مهارت اول و 2تا از آزمونهای آخر کتاب رو درآوردم و هنوز هم خودم کلماتشو درمیارم و میخونم.و قصدم اینه که فقط آزمونهای آخر کتاب رو بخونم...مهارت ها رو وقت ندارم بخونم....خواهشا زودتر بگید ما باید چه کنیم؟؟؟

اگه فقط میخوای آزمون های سالهای پیش را بخونی برو کتاب زبان عمومی "برای کنکور" را بخر. از سال 82 تا 91 همه آزمون های صبح و بعد از ظهر را با ترجمه داره. :applause:حتی لغاتشم در آورده
10 تومنه. به نظرم میصرفه تا هــــــــــــــــی بیایم اینجا التماس کنیم.:smiliess (2):

لبخند

New member

اگه فقط میخوای آزمون های سالهای پیش را بخونی برو کتاب زبان عمومی "برای کنکور" را بخر. از سال 82 تا 91 همه آزمون های صبح و بعد از ظهر را با ترجمه داره. :applause:حتی لغاتشم در آورده
10 تومنه. به نظرم میصرفه تا هــــــــــــــــی بیایم اینجا التماس کنیم.:smiliess (2):

مرسی...چه خوب...البته کتاب لزگی هم اگه اشتباه نکنم 3تا آزمون اولیش اصلا معنی نداره ولی بقیشو یه مقدار معنی کلماتشو درآورده بعدش هم کلمات تکرار میشن جلوتر که برسم فک نکنم دیگه نیازی باشه .راست میگی..حالا این همه هم میگیم جوابمونو هم نمیدن ،آخرش نفهمیدیم چه باید بکنیم...:smiliess (11):
انقدر خودم تو دانشگاه از این کارای گروهی رو تک نفره انجام دادم که نگو و یک سری همگروهیام راحت نمرشو میگرفتن بعضی موقعها اعتراض میکردم ولی بعضی وقتها هم چیزی بهشون نمیگفتم..بدتر از همه این بود که تو جشن فارق التحصیلی همون دوستا واسه انتخاب ترین ها بهم میگن فرصت طلبترین!!!!خداییش داغ کردم..
حالا ما که این همه از این جمع کثیر تشکر میکنیم...گفتیم هم باشه استفاده نمیکنیم و پولشو میدیم..از طرفی معلوم نیست که بتونیم درصد بالا بزنیم با این حال جوابمونو درست حسابی میدن ...فقط میگن حرومتون باشه!!!!!اینا اگه جای من بودن چکار میکردن با این همگروهیایی که داشتم:dadad4:

par ya

New member
سلام دوستان
یه سوال دارم کتاب لزگی که خودش معنی داره کلماتش شما می خواین چیو معنی کنید؟؟؟؟؟؟

koala

New member
:smiliess (12)::shocked:سلام ذوستان لطفا منو راهنمایی کنید تو انتخاب کتاب زبان خیلی مشکل دارم وقت هم کمه ضریب زبان رشته منم بالاست
من فقط مهارت اول لزگی رو خوندم میترسم نرسم تمومش کنم به نظرتون بهتر نیست برم سراغ یه کتاب دیگه
بیشتر وقتمو روی 504 گذاشتم اما به نظرم خوب نبود رهاش کردم اومدم سراغ لزگی:smiliess (12):

mf2009

New member
دوستان چون من وقت آزاد دارم تصمیم گرفتم برای دوستان این کتاب رو ترجمه کنم و فلش کارت هاش رو در آرم ترجمه و فلش کارت ها ایشا الله برای بچه های سال 93 آماده بشه شماها شانش ندارید :sad:

koala

New member
دوستان چون من وقت آزاد دارم تصمیم گرفتم برای دوستان این کتاب رو ترجمه کنم و فلش کارت هاش رو در آرم ترجمه و فلش کارت ها ایشا الله برای بچه های سال 93 آماده بشه شماها شانش ندارید :sad:

مرسی ان شاالله که سال دیگه لازم نشه ولی اگه خدای نکرده قبول نشدم ازتون ترجمههارو میگیرم:rolleyessmileyanim:

mohsen_1368_m

New member
[سلام دوستان
باتوجه به زمان کم باقی مونده به نظرتون بهترین منبع زبان الان چیه
:تموم کردن کتاب لزگی چقدرطول میکشه
میشه دوماهه خوندش
آره اگه دی وی دی هاشو داشته باشی به نظر من تو45 روز فول میشی!

mohsen_1368_m

New member
:smiliess (12)::shocked:سلام ذوستان لطفا منو راهنمایی کنید تو انتخاب کتاب زبان خیلی مشکل دارم وقت هم کمه ضریب زبان رشته منم بالاست
من فقط مهارت اول لزگی رو خوندم میترسم نرسم تمومش کنم به نظرتون بهتر نیست برم سراغ یه کتاب دیگه
بیشتر وقتمو روی 504 گذاشتم اما به نظرم خوب نبود رهاش کردم اومدم سراغ لزگی:smiliess (12):

منم 504 خوندم و کتابو به همراه فیلم های خود لزگی جلو میرم. به نظر من فیلم هاش(دی وی دی های همراه کتاب)عالیه همه کلمات هم ترجمه کرده!
ضمنا اگه وقت داشتین اسنشیال هم بخونید!

mohsen_1368_m

New member
سلام من یه سوال دارم لغات انگلیسی رو تو کتاب حفظ میکنم ولی سر جلسه انگار که اصلا ندیدم نمی ونم چراخواهشا راهنماییم کنید

سلام
1-شمابعد از این که کلمه رو خوندید باید اون توجمله بخونید(کلمه به تنهایی کافی نیس باید با متن ها بیشتر کارکنید _ حتی برا بعضی کلمات شما باید جمله ای اون کلمه توش استفاده شده رو هم حفظ کنید _ البته تعدادشون کمه!)
2-به تجربه ثابت شده یه کلمه زبان رو برای اینکه یاد بگیرید باید حداقل 15 بار اونو تو جملات متفاوت ببینید(استاد زبانمون میگه)
3-برای حفظ کردن کلمه سراغ پیشوند وپسوند و ریشه کلمه برید(کارتون راحت تر میشه!)
4-اگه برا سال دیگه می خونید کتاب 3 جلدی reading and thinking in english بخونید(عالیه)
5- اگه برا امسال می خوایید راهش فقط خوندن متون سال های قبل واستفاده از جعبه لایتنره!

setareh58

New member
منم 504 خوندم و کتابو به همراه فیلم های خود لزگی جلو میرم. به نظر من فیلم هاش(دی وی دی های همراه کتاب)عالیه همه کلمات هم ترجمه کرده!

من 504 تابستون خوندم تا حالا دیگه نگاش نکردم بنظرتون لازمه مرورش کنم ؟اخه دارم رو آزمونها و بارنز کار میکنم و البته 12 مهارت لزگی رو هم کار کردم

mohsen_1368_m

New member
من 504 تابستون خوندم تا حالا دیگه نگاش نکردم بنظرتون لازمه مرورش کنم ؟اخه دارم رو آزمونها و بارنز کار میکنم و البته 12 مهارت لزگی رو هم کار کردم
من دارم لزگی می خونم وبه جرات بهتون می گم لزگی کلمات 504 شامل میشه اگه کامل خونده بشه ومترادف های کلمات هم مد نظر باشه. باز هم میگم اگه دسترسی به فیلماش داشتین حتمن وقت بزارید و اونا رو هم ببینید.

setareh58

New member
من دارم لزگی می خونم وبه جرات بهتون می گم لزگی کلمات 504 شامل میشه اگه کامل خونده بشه ومترادف های کلمات هم مد نظر باشه. باز هم میگم اگه دسترسی به فیلماش داشتین حتمن وقت بزارید و اونا رو هم ببینید.
تشکر از پاسختون :a2d3:ولی متاسفانه فیلماش ندارم

karshenasgh

New member
حالا این فیلماش رو چطوری و از کجا می تونیم تهیه کنیم؟؟؟..................:idea_majidonline::smilies::65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member

منظورتون فیلم های 504هست؟چون لزگی تاجایی که من اطلاع دارم فیلم نداره؟کتابش روهم به تازگی گرفتم!!!

mohsen_1368_m

New member
حالا این فیلماش رو چطوری و از کجا می تونیم تهیه کنیم؟؟؟..................:idea_majidonline::smilies::65d6a5d6s:

منظورتون فیلم های 504هست؟چون لزگی تاجایی که من اطلاع دارم فیلم نداره؟کتابش روهم به تازگی گرفتم!!!

فیلم هاش جداست با کتاب نیس ولی فک کنم رو کتاب گفته چه جوری میشه فیلمهاشو تهیه کرد. من از یکی از دوستام گرفتم
فیلم کلاس های خود آقای لزگی که کل کتابو تو اون کلاسها درس میده و هر مهارت یه دی وی دی داره!(همه متن ها و حتی کلمات تو اون فیلم ها د رس میده!)

karshenasgh

New member
فیلم هاش جداست با کتاب نیس ولی فک کنم رو کتاب گفته چه جوری میشه فیلمهاشو تهیه کرد. من از یکی از دوستام گرفتم
فیلم کلاس های خود آقای لزگی که کل کتابو تو اون کلاسها درس میده و هر مهارت یه دی وی دی داره!(همه متن ها و حتی کلمات تو اون فیلم ها د رس میده!)

چند تا دی وی دی هست؟ هر کدوم چند ساعته؟ قیمتش چقدره؟...
میتونید برامون بپرسید که چطوری میشه تهیه ش کرد؟ چون من به خود انتشارات ایمیل زدم، هنوز جوابمو ندادن!.....:smiliess (12):

economic

New member
دوستان شما راهکاریواسه خوندن لزگی دارین من هنورم تو مهات اولم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا