کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

لبخند

New member
من تازه پست های اولی رو دیدم و خداییش واسم سخته تمام پستا رو بخونم میخواستم بدونم منم میتونم تو این طرح شرکت کنم و تمام ترجمه رو دریافت کنم یا اینکه این طرح تمام شده و دوستانی که شرکت کردند فقط ترجمه ها رو دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

fereshte706

New member
سلام دوستان.من لغات تافل و آیلتس رو خوندم.به نظر شما کتاب لزگی بخونم بهتره یا رضازاده؟لطفا هرکی پیشنهاد داره بگه ممنونش میشم.

mola

New member
کتاب زبان امیر لزگی

سلام خواهشن میشه متن ترجمه شده کتاب رو به ایمیلم بفرستید من تازه با این طرح اشنا شدم ممنون .

DNA

New member
من تازه پست های اولی رو دیدم و خداییش واسم سخته تمام پستا رو بخونم میخواستم بدونم منم میتونم تو این طرح شرکت کنم و تمام ترجمه رو دریافت کنم یا اینکه این طرح تمام شده و دوستانی که شرکت کردند فقط ترجمه ها رو دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

جواب گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vizviz

New member
با عرض پوزش و معذرت از دوستان بابت تاخیر بنده. ترجمه ی لزگی برای تمام دوستانی که در خواست کرده بودند ارسال شد.

majede

New member
سلام
بچه هایی که ترجمه لزگی رو ندارن و در این کار گروهیه ترجمه زحمتی نکشیدن
اینجا فقط و فقط کارشناس از طرف بقیه ی بچه ها مسوولیت این کارو بر عهده گرفته فقط از اون ترجمه رو بخاین اگه صلاح بدونه بهتون میده در غیر این صورت ......

mojnia

New member
سلام
اینجا فقط و فقط کارشناس از طرف بقیه ی بچه ها مسوولیت این کارو بر عهده گرفته فقط از اون ترجمه رو بخاین اگه صلاح بدونه بهتون میده در غیر این صورت ......

عجب !!
زحمت گروهی انجام شده یک نفر باید تصمیم بگیره؟؟ اصلا هم کاری ندارم به اینکه میگن زکات علم .......
:65d6a5d6s:

majede

New member
عجب !!
زحمت گروهی انجام شده یک نفر باید تصمیم بگیره؟؟ اصلا هم کاری ندارم به اینکه میگن زکات علم .......
:65d6a5d6s:

کارشناس عزیز خودش بهتر میدونه چیکار کنه ....من طرف صحبتم به اونایی هست که ترجمه رو میخوان گیر بیارن بدون هیچ زحمتی!!!!!
در ضمن هر کی می خواست زکات علمشو بده ترجمه هاشو تو همین تاپیک قرار میداد واسه همه نه بده به کارشناس

آخرین ویرایش:

vida68

New member
با عرض پوزش و معذرت از دوستان بابت تاخیر بنده. ترجمه ی لزگی برای تمام دوستانی که در خواست کرده بودند ارسال شد.

سلام دوست خوبم. راستیتش من دورادور با این طرح اشنا بودم ولی واسه اینکه حتی روزی نیم ساعت وقت اضافه واسه ترجمه نداشتم نیومدم اینجا.میترسیدم بد قول بشم وکاری رو که ازم خواستند تحویل ندم. مسایل و بیماری های اطرافیانم نذاشت زبان رو خوب بخونم و الانم اومدم ازتون خواهش کنم اگه میشه برای من هم ترجمه رو بفرستید. واقعا ممنونتون میشم...
maral_omid2011@yahoo.com

لبخند

New member
جواب گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا هرچی منتظر موندم کسی جوابی بهم نداد نه گفتن طرح هنوز هست و نه گفتن نیست... منم مجانی نمیخواستم !!! :smiliess (7):.....اولشم هم فقط صحبت کاربرVIZVIZ رو دیده بودم که میگه ترجمه رو دارم واسه همین ازشون خواسته بودم که واسم بفرسته و همونطور که خودشونم گفتن به ایمیلم فرستادن...

لبخند

New member
سلام دوست خوبم. راستیتش من دورادور با این طرح اشنا بودم ولی واسه اینکه حتی روزی نیم ساعت وقت اضافه واسه ترجمه نداشتم نیومدم اینجا.میترسیدم بد قول بشم وکاری رو که ازم خواستند تحویل ندم. مسایل و بیماری های اطرافیانم نذاشت زبان رو خوب بخونم و الانم اومدم ازتون خواهش کنم اگه میشه برای من هم ترجمه رو بفرستید. واقعا ممنونتون میشم...
maral_omid2011@yahoo.com

الآن فرستادم به ایمیلت ....البته همونی که کاربرVIzvizبهم داده بود...از ایشون تشکر کن:bunnyearsmiley:

nori

New member
سلام این مجموعه برای من هم فرستاده شد. با تمام حسنش انگار یک بخش جا افتاده داره.
ترجمه 20 متن اول از متون متفرقه را نداره.شایدم از من اینجوریه!!! کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟

nori

New member
سلام

یعنی راضی نیستید؟؟ یعنی باید از همه اجازه گرفت؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا